Propad do temnot

Darkness Falls

Pád do temnôt

Horor / Thriller

USA / Austrálie, 2003, 85 min

Tak s touhle zoubkovou vílou to fakt nebyla legrace a některé zuby přišly hodně draho.. :-) Slušná atmosféra, svižně odsýpající příběh a zoubková víla docela šik, takže když člověk odhlédne od několika lapsů v logice a absenci výraznějšího dějového zvratu, nebylo to uplně nejhorší.. (**1/2)(10.8.2008)

• Deimos

DVD/// Obsazení 2/10 Děj 4/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +zvuky, atmosféra, příběh -děj, postavy, nuda/// Příběh který je nakousnut v úvodu mohl být zajímavou předzvěstí filmu, avšak nestalo se tak. První dvě třetiny filmu nuďí, děj se nikam neposunuje. Z herců vás zde nikdo nezaujme, nečeká vás žádný oslnivý výkon, ani pěkná hlavní hrdinka. Film zachraňuje atmosféra, které dopomáhají zvuky, částečně efekty a sem tam hudba. Nebýt však efektního a atmosférického finále jednalo by se o těžkou nudu./// Celkem 48%/// Pozn. Určitě doporučuji rodičům, kteří mají děti do 10 let, když jim tento film pustíte, zaručeně budou mít zdrávé zoubky :-)))(19.7.2006)

• MM_Ramone

Slabý horror stavajúci na zažitom americkom mítuse (ktorým strašia malé deti) o démonickej "zubnej víle". Film obsahuje štyri - päť lepších scén, ale ostatok je len samá tma, chrčivé mručanie, mávanie baterkami a kopec nudy. **(23.1.2008)

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "Darkness Falls: The Tragic Life of Matilda Dixon" Joa Harrise. (Terva)

• - Keith R. A. DeCandido napsal podle filmu stejnojmennou novelu. (Terva)