Propad do temnot

Pád do temnôt

Horor / Thriller

USA / Austrálie, 2003, 85 min

• PetrPan

Lehce podprůměrný horor, který ničím nepřekvapí... Některé scény jsou sice vydařené, ale celé poměrně zajímavé téma je podáno hloupě, naivně a zamýšlená strašidelná atmosféra úplně vyprchá. Docela slušný B-film, ale nic víc.(6.4.2004)

• Viktooorka

penízky od téhle zoubkové víly, bych teda opravdu nechtěla.. to bych ji snad radši platila já ať nechodí :-D v určitých momentech se trošilnku bojíte... někdy se i leknete.. ale je předvýdatelné kdy a kde :) ale spíš Vás to nudí a přejete si tak už ji zabte né?? ale stejně se kouknete do konce, jestli se tak opravdu stane ;)(6.4.2009)

• MáŠa

ani nějak nevim, co dát, už si po pár dnech ani moc nevybavuju, jak moc to bylo béčkovité nebo nebylo. originální samozřejmě moc ne. Buď 2 nebo 3 hvězdy.(5.1.2012)

• POMO

Slušná atmosféra a príjemné mrazenie v rozjazde. Ale akonáhle to neskôr začne vyžadovať nejaký scenáristický nápad a inováciu, sme na starej adrese súčasných brakových rádobyhororov. Nehovoriac o logike a pravdepodobnosti v samotnom finále, ktoré je už vyslovene na smiech.(26.10.2003)

• LiVentura

Chmůj bože.....(9.8.2008)