Propad do temnot

Pád do temnôt

Horor / Thriller

USA / Austrálie, 2003, 85 min

• Deimos

DVD/// Obsazení 2/10 Děj 4/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +zvuky, atmosféra, příběh -děj, postavy, nuda/// Příběh který je nakousnut v úvodu mohl být zajímavou předzvěstí filmu, avšak nestalo se tak. První dvě třetiny filmu nuďí, děj se nikam neposunuje. Z herců vás zde nikdo nezaujme, nečeká vás žádný oslnivý výkon, ani pěkná hlavní hrdinka. Film zachraňuje atmosféra, které dopomáhají zvuky, částečně efekty a sem tam hudba. Nebýt však efektního a atmosférického finále jednalo by se o těžkou nudu./// Celkem 48%/// Pozn. Určitě doporučuji rodičům, kteří mají děti do 10 let, když jim tento film pustíte, zaručeně budou mít zdrávé zoubky :-)))(19.7.2006)

• LiVentura

Chmůj bože.....(9.8.2008)

• POMO

Slušná atmosféra a príjemné mrazenie v rozjazde. Ale akonáhle to neskôr začne vyžadovať nejaký scenáristický nápad a inováciu, sme na starej adrese súčasných brakových rádobyhororov. Nehovoriac o logike a pravdepodobnosti v samotnom finále, ktoré je už vyslovene na smiech.(26.10.2003)

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "Darkness Falls: The Tragic Life of Matilda Dixon" Joa Harrise. (Terva)

• - Keith R. A. DeCandido napsal podle filmu stejnojmennou novelu. (Terva)