poster

Propad do temnot

 • USA

  Darkness Falls

 • Slovensko

  Pád do temnôt

Horor / Thriller

USA / Austrálie, 2003, 85 min

Kamera:

Dan Laustsen

Hudba:

Brian Tyler
 • kingik
  **

  Od tohoto hororu, jsem po velmi působivém a vysvětlujícím začátku o neprávem popravené ženě, která proklela s posledním vydechnutím městečko, čekal pořádný hororový krajíc. Místo toho přišlo jen pár drobečků z toho krajíce v podobě nudných scének a bez působivého průběhu děje se u mě nemůže jednat o zajímavý přírůstek do žánru. Když se u hororu víc nudím, než bavím, není to dobře. Tady až na skvělý úvod, slabý prostředek a ještě slabší závěr, nebylo o co stát. Z filmu je cítit silně promrhaný potenciál. Je to velká škoda, ale ne. 40%(12.2.2012)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Celkem to Šlo! Porcelánová Bába měla docela slušné Koule.. Chtěl bych vidět Slasher v čele s takovou Postavou.. Film odcéjpal rychle a já se příliš Nenudil.. Ocenuji excelentní Start!(29.7.2012)

 • sidzej
  **

  To som sa zase raz dobre pobavil. "Nestrilejte do svetel. Nedivejte se na ni. Jakmile zhasneme svetla sme mrtvi". Namet rovnako vtipny a streleny ako v Boogeymanovi s obdobnou davkou naivnych klisoidnych dialogov a scen. Od sameho strachu a hrozy teraz urcite nezaspim. Len co zhasnem lampicku Zubna vila ma skosi....pomooooc :DDD No a teraz vazne....ale to sa neda....ked si spomeniem na scenu ako dramaticky preskakovali neosvetlenu cast schodov musim sa rehotat. Takze 1* je za tu neumyselnu zabavnost a pomerne slusne sa rozbiehajuci uvod, druha za znesitelne i ked priemerne obsadenie a celkovy svih a drajv. 35%(19.4.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Snímek byl natočen na motivy knihy "Darkness Falls: The Tragic Life of Matilda Dixon" Joa Harrise. (Terva)

 • - Keith R. A. DeCandido napsal podle filmu stejnojmennou novelu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace