Propad do temnot

Darkness Falls

Pád do temnôt

Horor / Thriller

USA / Austrálie, 2003, 85 min

Dobrý dej a svižné tempo.Lakačky sú tiež celkom fajn.Rovnako tak aj úvod filmu. 80% - 4*(19.9.2010)

Čekal jsem klasický "televizní horor", ale nakonec se z toho vyklubala slušná záležitost. Děj mírně uspává, vše rozsekne až střílečka na policejní stanici, což je také nejlepší scéna z celého filmu.(10.8.2008)

• LiVentura

Chmůj bože.....(9.8.2008)

V minulosti nespravodlivo upálením odsúdená staršia žena sa za tmy vracia ako zúbková víla. To dieťa, ktoré zazrie jej tvár, bude navždy prenasledované jej prízrakom. Na počudovanie nie najhorší snímok s ponukou slušného napätia. Dalo by sa a dá sa kadečo vytknúť, ale ako priemerný snímok nie najhoršia voľba na zabitie času. Vyslovené sklamanie tento horor určite nie je - 60%.(18.3.2013)

• MáŠa

ani nějak nevim, co dát, už si po pár dnech ani moc nevybavuju, jak moc to bylo béčkovité nebo nebylo. originální samozřejmě moc ne. Buď 2 nebo 3 hvězdy.(5.1.2012)