Propad do temnot

Pád do temnôt

Horor / Thriller

USA / Austrálie, 2003, 85 min

• Andersis

Blbost a děravý scénář. Je to jenom dalsí tuctový horor který nenažene ani trochu strachu.(10.8.2008)

Dobrý dej a svižné tempo.Lakačky sú tiež celkom fajn.Rovnako tak aj úvod filmu. 80% - 4*(19.9.2010)

• becki_tu

"...a to vše jen kvůli zas...... zubu!" Průměrný horor s průměrnými herci, adekvátní stopáží, slaboučkým scénářem, bez špetky jakékoliv invence a s opravdu silně předvídatelným dějem. Takže nic nového.(10.8.2008)

V minulosti nespravodlivo upálením odsúdená staršia žena sa za tmy vracia ako zúbková víla. To dieťa, ktoré zazrie jej tvár, bude navždy prenasledované jej prízrakom. Na počudovanie nie najhorší snímok s ponukou slušného napätia. Dalo by sa a dá sa kadečo vytknúť, ale ako priemerný snímok nie najhoršia voľba na zabitie času. Vyslovené sklamanie tento horor určite nie je - 60%.(18.3.2013)

• Viktooorka

penízky od téhle zoubkové víly, bych teda opravdu nechtěla.. to bych ji snad radši platila já ať nechodí :-D v určitých momentech se trošilnku bojíte... někdy se i leknete.. ale je předvýdatelné kdy a kde :) ale spíš Vás to nudí a přejete si tak už ji zabte né?? ale stejně se kouknete do konce, jestli se tak opravdu stane ;)(6.4.2009)

• - Keith R. A. DeCandido napsal podle filmu stejnojmennou novelu. (Terva)

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "Darkness Falls: The Tragic Life of Matilda Dixon" Joa Harrise. (Terva)