poster

Propad do temnot

 • USA

  Darkness Falls

 • Slovensko

  Pád do temnôt

Horor / Thriller

USA / Austrálie, 2003, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lillien
  *

  Nudná krávovina pro osmileté děcka, kterou strejda verbal a peytl očtyřkovali zřejmě na základě dávné vzpomínky, kdy jim při vytržení posledního mléčného zubu ztráta krve způsobila chvilkové poruchy vnímání a ti dva infantilové věří na zubní vílu dodnes. Na mě bohužel poletující strašidlo (děsivé asi jako karnevalová maska z Kiku za 49kč) nezapůsobilo. Než se čas od času mihlo, z nudy jsem v těch hluchých místech dostala asi pětkrát měsíčky a když se konečně s bábou začalo to nesympatické osazenstvo v závěru trochu pošťuchovat, uondaný divák již ztratil zájem. Jednu hvězdu za zábavu, kterou jsem si užila při finálním odhalení masky, aneb Freddyho stará goes to Hollywood.(18.9.2013)

 • Chrustyn
  **

  Občas z filmu vykoukne slušná atmosféra a nějaká ta lekačka, avšak vše je nakonec utopeno v nudě, kterou podporují špatní herci. Ale jak je vidět tak Zubní víla si občas vezme více než první vypadlý dětský zub.(13.8.2008)

 • Bloody13
  ****

  Asi chápu všechny ty námitky a výhrady proti tomuhle filmu, jenže jak se dívám okolo, jsem jeden z mála, co se u něj vážně bavil. Darkness Falls má slušný spád, hodně krátkou stopáž a místy funkční napětí (začátek je dokonce výborný a rozhodně navnadí). A i přesto, že zoubková víla je plně digitální, její ksicht se rozhodně povedl (hold Stan Winston no...). Kašlete na scénář, serte na kameru - tohle je prostě "fun without brain" a jako jednohubka funguje zcela sebejistě.(19.1.2013)

 • Zeck
  ****

  Čekal jsem klasický "televizní horor", ale nakonec se z toho vyklubala slušná záležitost. Děj mírně uspává, vše rozsekne až střílečka na policejní stanici, což je také nejlepší scéna z celého filmu.(10.8.2008)

 • Shakers
  ****

  Dobrý dej a svižné tempo.Lakačky sú tiež celkom fajn.Rovnako tak aj úvod filmu. 80% - 4*(19.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace