Americký masakr

• USA American Carnage

Guvernér vydá zatykač na děti nelegálních přistěhovalců. Mladí lidé dostanou možnost odejít na svobodu, pokud se stanou dobrovolníky ve středisku péče o seniory. Brzy zjistí, že proti nim bylo zosnováno spiknutí. (Cinemax)

darkrobyk

Je poněkud komické, když bílý Američan nadává imigrantům, protože kromě původních indiánů jsou všichni Američané imigranti. A když je vyhání Trump, který ještě více zbohatnul díky imigrantce z Čech, pak je to k popukání. Ale tenhle film je horor a místo imigrantů se dá dosadit kdokoliv. O filmu je dopředu lepší nic nevědět. Nápad s domovem důchodců je skvělý a do jisté míry geniální a šokující. O staré lidi se přeci nikdo nezajímá. Tedy někdo ano, ale zde jde o nadsázku. Pravda, povídáního mohlo být občas méně, ale když dojde na napětí, atmosféra zhoustne. Nechybí pavouk ze satanistických filmů, ba ani krev a jedna hezká gore scénka. Spíše se mi to zdálo na silnější tři, herecké výkony jsou velmi dobré, byť JP mi lezl na nervy, páč trouby nemám rád, ale ten konec si čtvrtou zaslouží. On je sice na jednu stranu šťastný, ale na tu druhou....tam už sci-fi nezaúřadovalo. A to se počítá. Jako celek spíše sociální drama, mě ale bavilo. ()

oveckaoa

On to není špatný film , ale je blbě natočený. Nějaký kandidát na starostu vyhlásí zákon, že se zatknou všichni imigranti tak jich vláda drží v celách a pak jim některým nabídne, že půjdou pracovat pro dům seniorů a tím získají občanství a tak zhruba 6 lidí do toho jde. Bohužel zhruba hodinu se nic neděje máme sice náznaky , že ten domov není normální, ale nic více a rozjede se to až cca 30 minut před koncem. Na konci zjistíme, že z nich dělají hamburgery a prodávají je, ale ten postup je komplikovaný a nelogický (ve zkratce píchají jim nějaké sračky oni pak odpadnou zestárnou a zemřou sami od sebe a oni je pomelou v jednom stroji) i ten konec je nelogický jelikož takoví staří dědci a  babky by nepřepraly nikoho to, že zhruba 50 kilový chlápek co chvíli předtím chodí o vozíčku  zabije někoho kdo má tak 150 kilo neřeším radši. I kásting stojí za hovno kromě herečky z Vřískotu 6 nikdo nezaujme. 60 procent ()

Forsberg11

Žiadne prekvapko sa nekoná.... American Carnage nie je určite najhorším hororom roka, ale aj tak je to len priehliadnuteľná, gýčovitá a bohužiaľ aj dosť nudná hovadina bez akéhokoľvek náznaku originality či "out of the box" filmového prístupu. Všetko toto som už "stokrát" videl a z toho 95-krát v lepšom spracovaní. Okrem pár pomerne dobrých hororových scén a dvoch, troch lepších gagov tu skutočne nenachádzam nič, vďaka čomu by sa oplatilo tento film vidieť. Snáď ešte s výnimkou Jenny Ortegy, s ktorou je to už, mimochodom, moje piate filmové stretnutie v tomto roku. Babena sa nám poriadne rozbehla a veru kto by to bol do nej, pri jej vzhľade povedal, že bude jednou z popredných tvári moderného hororu, ...uvidíme čo ďalej... 30 %!! ()

Flopik

Ako nápad to bol neskutočný o tom žiadna,  SPOILER: robiť si z mexikánov burgre, KONIEC, idea za 100 a pýtalo si to skvelú komédiu.  Na druhú stranu tu máme niečo, čo nevie poriadne čo chce byť a tak to nie je ani jedno. Pozerá sa nato fajn, ale dĺžka je zbytočne prestrelená. Postavy super,  veľká škoda zabitia najvtipnejšej na začiatku a malý priestor pre Big Maca. Finále fajn akčnejšie. Škoda, tešil som sa nato a vyšiel z toho skôr priemer. ()

Juto

Naozaj som veľmi sklamaný z tohto filmu. Pri tom to začalo s veľkým potenciálom, ale potom sa príbeh posunul do opatrovateľského domu a vzniká hlúpy film. Zo všetkých síl sa film snažil mať posolstvo, ale keďže to bolo zlé bez akéhokoľvek napätia alebo dobrého scenára, herectva alebo réžie - vyšlo to celé do prázdna. Extra body pridávam, len za atraktívnu ženskú hlavnú úlohu, Jenna Ortega je veľmi fajn, ale nestačí to na dobrý film. 4/10 ()

• Natáčelo se v Madridu (Španělsko). (BMW12)
  • Zkratka slov na letáku centra pro seniory, Elderly Americans Tolerance Understanding Project, je EAT UP, což je velmi příznačné. (Johnny.ARN)

Časové pásmo bylo změněno