Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Herr_Flick odpad!

☠ Jediné pozitivum na tomhle ultrafekálu požírající dětský mozek je, že Suchoš & Geňa to mohli řádně zprznit ve své show! ☠ ()

L_O_U_S

Opravdu nevím, co si mám o tomhle myslet. Tento seriál jsme sledovali se sestrou o prázdninách a královsky jsme se bavili hláškami, které hrdinové opakovali do absolutního zblbnutí. Ovšem co tahle utopie dává dvouletým dětem, mi není jasné. Hrané scénky dodělává odstrašující dabing (pamatuju si na Píseň o šestipenci a ta se tedy opravdu nedala). "Čas pro Teletubbies! Čas pro Teletubbies! Čas pro Teletubbies! Čas pro Teletubbies!" (61.) ()

*Elfík* odpad!

Všimli jste si toho skrytého podtextu?? ,,Pojďte, půjdeme do jeskyně.'' ,,Ano, půjdeme do jeskyně'' ,,jasně, jdeme do jeskyně'',,pojďme do jeskyně!'' pravily infantilní barevné postavičky a vydaly se kam? Inu, do jeskyně, přeci! ,,A tetí, to se mi tak líbilo, ještě jednou?'' ,,Pojďte, půjdeme do jeskyně. ,,Ano, půjdeme do jeskyně''..... Tak abyste věděli, teta sice jsem, ale to tetí neplatilo na mě. To totiž bylo zahrnuto v jednom díle. Přesně tak! Vše se opakuje! Už jste si všimli toho skrytého podtextu?? ()

Fanucci

Hvězdička za to usměvavý slunce:-) Tohle se ale fakt těžko hodnotí, protože v současné době jsem dost let vzdálený cílové skupině diváků tohoto seriálu:-) ()

Petroff

Fakt veliká sviňárna. Největší masakr je opakování každý epizody, vzápětí poté, co skončí její první projekce. ()

dyfur

...z pohľadu dospelých je to iste primitívne,ale je to určené pre deti, tie by iste dali viac ako- väčšinový odpad,ktorý tu prevláda....pre mňa nič moc - za deti dávam dve hviezdičky. ()

Had6

Možná to je jenom legrace, možná taky ne. Něco vám povím. O tomto seriálu, jsme se učili v hodinách Politologie. A to vám nekecám. Prý byl navržen podle britského průzkumu, který zjistil, že malé děti začínají mít rasové předsudky. Proto je každá postavička jinak barevná. Tyto rozdíly, by měli v dětech navodit myšlenky, že na barvě pleti nezáleží. To je věda, co? ()

honajz2 odpad!

Pořad pro chovance psychiatrické léčebny v Bohnicích, protože normální člověk kvůli tomu přichází o IQ. ()

M.i.k.e

já musim dát za pět...svoje ditě bych na to sice koukat nenechal,ale když si vzpomenu kolik nám teletubbies přinesli srandy,když sme byli na střední a koukali na ně méně čí více pod vlivem neni možný hodnotit jinak... ()

cariada odpad!

Je třeba udělat dětem pá pa. To když jsem zaslechl měl jsem chut rozbít televizi. A následný skok do díry. Proč z té díry vůbec vylezají? Proč? Pomatuju si na díl jak se jeden schoval a byl vidět na sto honů a ostatní kolem skákali , a že ho nemůžou najít. Měl jsem chut tam vlítnout a náflákat jim čumák ,že jsou tak slepý. Asi je pravda že děti to bere ,ale vzhledem k jejich věku se jim líbí jen několik barevných skakajících postaviček a dětský smích. No řekl bych že tady tvůrci těžce přestřelili , jednoduše předběhli dobu natočili něco "nadčasového". Co prostě nejsme schopný pochopit a já rovněž né. Doufám ,že už nikdy více nebudu mít tu čest udělat dětem pá pa. ()

MrPierc odpad!

Hodně lidí na trávě si tento seriál pochvaluje - oni jediní v tom stavu asi chápou skrytý význam seriálu :-) ()

Nach odpad!

Je na čase udělat čtyřem dabovaným pivním pupkům pápá. Viděl jsem snad dva díly a už jsem tu podělanou, deb... písničku nikdy nedokázal vyhnat z hlavy. Brrrrrr.... už jen za tento dětský otřes, který si nesu do své dospělosti si tato partička odnáší to nejodpadovější z odpadu. -X% P.S. Děti mám rád, ale tomu sluníčku jsem vždycky přál tu nejčernější oblačnost. ()