Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

viruscrack odpad!

Pro děti asi dobrý a poutavý pořad, ale jen co se týká hemžení různými barvami a kostými. Co mi ale vadí více, než dívat se na to s malýma děckama je to, že tam furt znějí takové nesmysly a furt se tulí. Nepotřebuji, aby moje děti na základě infantilního chování špatně mluvily. ()

yazik odpad!

Buď mi unikla pointa tohoto díla, nebo ještě nejsem dostatečně vyzrálý, abych to pochopil nebo prostě jen někdo něco popletl... ()

infernet odpad!

Pokud je cílová skupina tohoto díla na úrovni toho smějícího se sluníčka (+/- půl roku), tak se to těm úplným špuntům nejspíš líbí, protože se to hýbe. Pokud by to měly ale sledovat děti, které zde vystupují, tak je to útok na jejich duševní vývoj! Takže je to buď na 5* a nebo odpad!. Z mého pohledu je to to druhé, protože už nejspíš nejsem takové smějící se sluníčko. ()

aggatka

ale no...parkrát som si to pozrela...par dní potom som si teletubbies pesničku spievala...sice je to rozprávka bez fantázie ale pre dvoj trojročné deti je to akurát.... ()

Ereniss

Jasně, je to naprostá stupidita, ale ty děcka to evidentně baví...Faktem je, že u těch pár dílů, co jsem viděla, mi málem praskla bránice od smíchu (jak velká blbost to je). Takže alespoň nějaký účel to splnilo... Pápá lála! ()

michma2

Myslím si že negativní hodnocení seriálu Teletubbies, je pouze nepochopením cílové skupiny, je to zkrátka pro nejmenší děti. Náš roční syn je z toho nadšený, celou dobu se směje a udrží pozornost, žádný jiný seriál na mrňousky takle nefunguje, takže za mne respekt za pochopení způsobu myšlení tahle mlých dětí a převedení na "plátno". Cílová skupina je našená a věřte mi, že kdyby malé děti hodnotily skvělý film Vykoupení z věznice Shawshank, tak dají Odpad. ()

mai

Jako malá jsem to měla moc ráda, školkovský věk - proč ne...samozřejmě, je to kravina a když jsem se teď nedávno ze zvědavosti koukla na jeden díl...no, myslím, že jsem se na to radši dívat neměla. :D :D :D Ale i přes to jsem tomu dala 4*, protože mě to jako malou hoodně bavilo a vždycky jsem chtěla ten jejich barák :D :D :D ......u scény s vysavačem a "prdící trubkou" alias rozhlasem jsem umírala smíchy :D :D :D ()

Lancelot

Před cca deseti lety bych dal jednoznačně "odpad", jenže časy se mění a já jsem již otcem. Viděl jsem reakce našeho malého a nakonec se sám na to díval (i když z donucení). Uznávám, že struktura každého dílu je psychologicky umě zvolená. Čtyři postavičky na zabití, ale po té dvakrát po sobě jdoucí hraný příběh z reálného života s dětmi. Třeba mě kamenujte, ale ono to fakt na ty děti funguje. Nepřítomnost násilí také není na škodu. P.S. Pokud toto na Vaše děti nefunguje, pak doporučuji Myšáka Mickey Mouse nebo Ovečku Shaun. ()

Nikitoss95 odpad!

Néé, tohle není ani pro mimina dobrý, jasný? tuli tuli ťululum zakázal bych to, větší blbost je jen švédská pohádka o vagíně a penisu ()