poster

Začalo to jedné žhavé noci

 • USA

  One Night at McCool's

 • Slovensko

  Začalo sa to jednej horúcej noci

 • Slovensko

  Tá mrcha nás zabije!

Komedie / Krimi

USA, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Bezva herci a celková nedotaženost snímku, navíc Liv Tylerová mně nikdy nepřišla sexy a nemíním dát víc než 3 hvězdičky. Snímek to samozřejmě vůbec není špatný, nabízí řadu geniálních momentů, včetně šílené kreace Michaela Douglase, ale i tak mně to nepřišlo nijak výjimečné.(12.2.2009)

 • tron
  ****

  Začalo sa to jednej horúcej noci... dlhý názov, ale dobrý film, hoci tých 80% je predsa len trošku nadsadených, na strane druhej, je to riadne morbídna komédia, plná svižného rozprávania podareného príbehu (jeden príbeh niekoľkými uhľami pohľadov, výborný nápad), pôvabných nápadov (kontajner) a zaujímavého hereckého obsadenia: Matt Dillon, John Goodman, Paul Reiser a samozrejme femme fatale Liv Tylerová. A bonbón v podobe uvoľneného Michaela Douglasa. Užite si tento film. Hlavne na DVD. Kino Považan 2001(5.1.2005)

 • maxi6
  *****

  Tak toto MOHU opravdu několikrát. Šťavnaté, masité, chutné, voňavé, melodické.... Tyler, pro někoho naivka, zde obstojně zahrála pěknou mrchu. Zdařilé proplétání příběhu, titulky s hvězdičkou, černá komedie jak se patří......no a nakonec ta popelnice....(1.8.2004)

 • Janek
  ****

  silné **** - skoro to nemá chybu a Douglas je výbornej - rozhodně jedna z nejlepších komedií 21 století...(12.6.2006)

 • InJo
  ***

  Docela povedená černohumorná variace na filmy-noir, v nichž je katalyzátorem dění krásná femme fatale. Kromě dobře obsazených herců (hlavně Liv Tyler a Paul Reiser) potěší především slušně vygradované finále (poslední záběr je vskutku pamětihodný příklad drsného humoru). Pro mě osobně sice žádná velká legrace, ale svoje kvality to rozhodně má. 60 %(30.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace