Začalo to jedné žhavé noci

One Night at McCool's

Začalo sa to jednej horúcej noci

Tá mrcha nás zabije!

Komedie / Krimi

USA, 2001, 93 min

Zábavnejší film, v ktorom vládne násilie a manipulácia, ste ešte nevideli! Toto je komédia taká čierna, že si musíte zvýšiť jas a kontrast obrazovky na maximum, aby vám nič dobré neušlo! Niektoré scény z One Night at McCool's strčia do vrecka aj preslávené Tarantinove čierno-cynické orgie z Pulp Fiction. Tešila som sa ako malé decko, smiala sa a na konci pri pesničke YMCA som "išla do kolien" (pochopíte keď uvidíte :-). Kto má čierny humor rád, zažije proste "pure joy". Má to šťavu, má to grády, Liv Tyler je nenormálne sexi a chlapi, ktorým zamotá hlavu, sú proste bezmocní. Testosterón sa rozlieva po podlahách ošarpaných domov aj milionárskych víl a rafinovanosť krásnej ženy slávi triumf. Bomba!(20.8.2005)

Monumentálny pomník na počesť pôvabu a sexepílu Liv Tyler. Film inak za 3* (výborné hlášky), ale za jej "žhavosť" ešte jednu musím pridať. Hrá tu síce neuskutočnú sliepko-mrchu (ak chcete, nazvite femme fatale), ale kto z nás by si aj napriek tomu nenechal takto obliznúť ucho, umyť auto ("A to ste ešte nevideli, čo dokáže s hadicou!") alebo trebárs aj vyplieskať bičíkom? ;-)(8.8.2007)

Genialne prastena komedie, ktera obsahuje opravdu vsechno: od skvelych hercu (opravdu VSICHNI jsou bajecni, i ta Liv), pres kuzi a retezy, az po YMCA. Nejedna se tu o ten typ humoru, kde byste se za bricho popadali, ale zato jsou vsechny vtipky originalni, silene, trefne. Ackoliv se na imdb potaci kolem 60%, podle me stoji za zhlednuti.(21.9.2008)

Slušná zábava, ktorá žiaľ bola miestami neznesiteľná. Inak priemer, ktorý určite nesklame. 65%(1.6.2014)

Scénář: Stan Seidel .. Voda a sex .. no zkuste si bez toho žít…(24.11.2006)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles, Pasadeně, La Crescentě, Agoura Hills a Winnetce v Kalifornii (USA). (Tygrys)

• - Liv Tyler nosila kvůli velikosti poprsí během natáčení vycpanou podprsenku. (Tygrys)

• - Je to první film, který byl produkován společností Michaela Douglase „Further Films“. (Tygrys)