poster

Začalo to jedné žhavé noci

 • USA

  One Night at McCool's

 • Slovensko

  Začalo sa to jednej horúcej noci

 • Slovensko

  Tá mrcha nás zabije!

Komedie / Krimi

USA, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GeusX
  *****

  Několik úhlů pohledu na jedno seznámení s osudovou ženou. Sexy dračice Liv Tyler v nápaditě černé komedii. Skvělá zábava! 90% * pátá hvězda je za bláznivé finále (film jsem viděl 3x)(12.1.2013)

 • maxi6
  *****

  Tak toto MOHU opravdu několikrát. Šťavnaté, masité, chutné, voňavé, melodické.... Tyler, pro někoho naivka, zde obstojně zahrála pěknou mrchu. Zdařilé proplétání příběhu, titulky s hvězdičkou, černá komedie jak se patří......no a nakonec ta popelnice....(1.8.2004)

 • zlabus
  ****

  Velice solidní černá komedie, která má sice pár slabších míst, ale závěr člověka hravě donutí na to zapomenout. 80% P.S.: I kdyby ten film byl naprosto hrozný, tak stojí za vidění minimálně kvůli jedné naprosto geniální hlášce."You... Village People!"(29.9.2014)

 • Eddard
  *****

  Špičková černá komedie, která šlape od začátku do konce bez větších chyb. Vybroušený scénář, vynikající herecké výkony (vyloženě lahůdkový je pak Michael Douglas) a jedna překrásná, kouzelná mrcha, kterou prostě nemůžete nezbožňovat. Jak nemám Liv Tyler zrovna v lásce - není můj typ a co do hereckých výkonů znám také spoustu lepších - tady si střhla přímo lahůdkovou roli a slušelo ji to až pekelně. Scéna s mytím auta je už sama o sobě kultovní. K tomu všemu si přidejte závěr jak bič... 90%(21.8.2006)

 • B!shop
  *****

  Tak tohle je totalni masakr. Hodne cerna komedie, ktera se s nicim moc nemaze. Dej filmu je dobre propletenej a sviznej a zaver v Randyho domu, prestrelka a jina hudba, je naprosto dokonalej. Jednotlivy postavy jsou naprosto vynikajici. Jedna z nejlepsich roli Michaela Douglase, jehoz Mr. Burmeister proste nema chybu. Druhej nejlepsi byl Richard Jenkins a jeho trosku uchylnej otec Jimmy. Pak tu je uchylackej pravnik, co rad beha v kozenym oblecku, skvele zahrany Paulem Reiserem. Matt Dilon, Liv Tyler a John Goodman jsou zde asi nejnormalnejsi, ale to neznamena , ze by byli mene vtipny. Dlouho jsem se takle nezasmal, sice trosku slabsich, ale 5*(30.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace