Začalo to jedné žhavé noci

One Night at McCool's

Začalo sa to jednej horúcej noci

Tá mrcha nás zabije!

Komedie / Krimi

USA, 2001, 93 min

Tak tohle je totalni masakr. Hodne cerna komedie, ktera se s nicim moc nemaze. Dej filmu je dobre propletenej a sviznej a zaver v Randyho domu, prestrelka a jina hudba, je naprosto dokonalej. Jednotlivy postavy jsou naprosto vynikajici. Jedna z nejlepsich roli Michaela Douglase, jehoz Mr. Burmeister proste nema chybu. Druhej nejlepsi byl Richard Jenkins a jeho trosku uchylnej otec Jimmy. Pak tu je uchylackej pravnik, co rad beha v kozenym oblecku, skvele zahrany Paulem Reiserem. Matt Dilon, Liv Tyler a John Goodman jsou zde asi nejnormalnejsi, ale to neznamena , ze by byli mene vtipny. Dlouho jsem se takle nezasmal, sice trosku slabsich, ale 5*(30.11.2005)

Scénář: Stan Seidel .. Voda a sex .. no zkuste si bez toho žít…(24.11.2006)

Hodně, ale opravdu hodně černá komedie s libovými herci (Matt Dillon, Liv Tyler, Paul Reiser). Závěrečná řežba nemá chybu.(24.4.2003)

Jeden z tých filmov z ktorého je cítiť, že si to herci pri točení užívali a svoje postavy si s chuťou zahrali. A ako bonus krásna Liv Tyler.(20.2.2010)

Povedený úlet, skvělí herci (Michael Douglas rules!!!) a velmi vtipná slátatnina. A doteď nevím, jestli byl lepší ten konec ve filmu nebo alternativní :)(3.4.2006)