Začalo to jedné žhavé noci

One Night at McCool's

Začalo sa to jednej horúcej noci

Tá mrcha nás zabije!

Komedie / Krimi

USA, 2001, 93 min

Slušná zábava, ktorá žiaľ bola miestami neznesiteľná. Inak priemer, ktorý určite nesklame. 65%(1.6.2014)

Monumentálny pomník na počesť pôvabu a sexepílu Liv Tyler. Film inak za 3* (výborné hlášky), ale za jej "žhavosť" ešte jednu musím pridať. Hrá tu síce neuskutočnú sliepko-mrchu (ak chcete, nazvite femme fatale), ale kto z nás by si aj napriek tomu nenechal takto obliznúť ucho, umyť auto ("A to ste ešte nevideli, čo dokáže s hadicou!") alebo trebárs aj vyplieskať bičíkom? ;-)(8.8.2007)

Zábavnejší film, v ktorom vládne násilie a manipulácia, ste ešte nevideli! Toto je komédia taká čierna, že si musíte zvýšiť jas a kontrast obrazovky na maximum, aby vám nič dobré neušlo! Niektoré scény z One Night at McCool's strčia do vrecka aj preslávené Tarantinove čierno-cynické orgie z Pulp Fiction. Tešila som sa ako malé decko, smiala sa a na konci pri pesničke YMCA som "išla do kolien" (pochopíte keď uvidíte :-). Kto má čierny humor rád, zažije proste "pure joy". Má to šťavu, má to grády, Liv Tyler je nenormálne sexi a chlapi, ktorým zamotá hlavu, sú proste bezmocní. Testosterón sa rozlieva po podlahách ošarpaných domov aj milionárskych víl a rafinovanosť krásnej ženy slávi triumf. Bomba!(20.8.2005)

silné **** - skoro to nemá chybu a Douglas je výbornej - rozhodně jedna z nejlepších komedií 21 století...(12.6.2006)

Po shlédnutí jsem si uvědomil, že jsem na tom byl kdysi dávno (kolem roku 2001) v kině a měl jsem z toho tenkrát velmi dobrý pocit. Teď už tak dobrý dojem nesdílím. Je to solidní komedie, pár dobrých vtípků, ale taky je to taková ta lehce oldschoolová nadsazená konina. Navíc, ten konec je až příliš vyhrocený, takový "masakr" :-)). Pěkné 3*.(7.3.2012)