poster

Začalo to jedné žhavé noci

 • USA

  One Night at McCool's

 • Slovensko

  Začalo sa to jednej horúcej noci

 • Slovensko

  Tá mrcha nás zabije!

Komedie / Krimi

USA, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petaspur
  ****

  Jewel je dívka, do které se naivní barman Randy na první pohled zamiloval a je rozhodnutý pro ni udělat cokoli. Do Jewel se zároveň zamiloval právník Carl, který v ní vidí sexuální dračici se sklony k násilnému sexu a rozhodně pro ni udělá cokoli. Jewel je však zaroveň obětí, kterou je třeba chránit před zlotřilým Randym - tak to vidí detektiv Dehling, který netouží po ničem jiném, než moci pro ni cokoli udělat. Jewel zatím není jasné, kterému ze zamilovaných má věnovat své upřímné city, protože žádný z nich dosud nevlastní módní hit bohaté smetánky - DVD přehrávač. Nájemný vrah Burmeister, pomalu kráčející s nabitou pistolí v jejích žhavých stopách, by mohl velmi ulehčit dívčino složité rozhodování.(18.9.2009)

 • lebowski
  *****

  Rozhodoval jsem mezi 4 a 5, spíše něco mezi, byl jsem velmi příjemně překvapen, každý mluví o tom samém z jiného pohledu, vše do sebe zapadá a člověk se musí smát, závěrečná přestřelka s jinou hudbou a je to drsný závěr, takhle bláznivá komedie, Goodman je už klasik,ostatní také dobří. Pro každého černý humor není.(4.1.2003)

 • Tosim
  *****

  Tak z téhle komedie je cejtit klitoris v tom dobrém. A máte to, pánové, dobře vám tak. Zajímavý nápad, výteční herci (Paul Reiser), vynikající dialogy. Závěr byl neodolatelný, proto ta 5. -MÁŠ RÁDA VODU? -MILUJU JI. JE TO MOJE DRUHÁ NEJOBLÍBENĚJŠÍ VĚC NA SVĚTĚ. -FAKT? A CO JE TA PRVNÍ? -ŠOUSTÁNÍ.(15.2.2004)

 • peiton
  *****

  Ženy sú mrchy!Zvláštne,že to vravím,pretože sama som žena.Liv ako mrcha,manipulátorka a zlatokopka v 1 + 3. zaslepení muži.Neviem kto je hlúpejší.Smejem sa.Toto je tak atypicky/typická čierna komédia,v určitých sekvenciách až priam vystrihnutá zo života.Bola by som mužom tiež by som asi šťavnatej čerešničke Liv neodolal..Malo to nápad,malo to gule,šťavu aj grády.Záverečná prestrelka s vhodne sa doplňajúcou hudbou,až perie lieta..a to doslovne.No môžem toto neodporúčať?!A samozrejme a ani na ponaučenie sa nezabúda a síce: ,,Tam,kde sa traja bijú,štvrtý víťazí." A Michael Douglas bol opäť v správnom čase na správnom mieste.(21.9.2014)

 • Eddard
  *****

  Špičková černá komedie, která šlape od začátku do konce bez větších chyb. Vybroušený scénář, vynikající herecké výkony (vyloženě lahůdkový je pak Michael Douglas) a jedna překrásná, kouzelná mrcha, kterou prostě nemůžete nezbožňovat. Jak nemám Liv Tyler zrovna v lásce - není můj typ a co do hereckých výkonů znám také spoustu lepších - tady si střhla přímo lahůdkovou roli a slušelo ji to až pekelně. Scéna s mytím auta je už sama o sobě kultovní. K tomu všemu si přidejte závěr jak bič... 90%(21.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace