Přiznej se, Fletchi

• USA Confess, Fletch (více)

V této nevázané komedii hraje Jon Hamm hlavní roli coby šibalsky okouzlující a nekonečně problémový Fletch, který se stane hlavním podezřelým v případě vraždy, když pátrá po ukradené sbírce umění. Jak může prokázat svoji nevinu? Zjistit, kdo z dlouhého seznamu podezřelých je pachatel - od excentrického dealera umění a pohřešovaného playboye až po bláznivého souseda a Fletchovu italskou přítelkyni. Zločin nebyl vskutku nikdy tak neorganizovaný. (Paramount Network)

ER

Sympatické, dobře zahrané, překvapení o krádeži vzácných obrazů, kdy se padouch neštítí ani vraždy. Pár parodicky pojatých postav vytváří komediální atmosféru, kterou svým výkonem doplňuje herecký všeuměl Jon Hamm jako Fletcher, přičemž nechybí ani vtipné odkazy na slavné filmové hlášky. ()

ŠpetaMarek

Ideální film na nedělní odpoledne, ze začátku jsem se bál, že to překročí hranu výstřednosti prakticky všech postav a otravnosti, ale oni to celou dobu udrželi. Takový míň akční bratříček mého oblíbeno snímku The Nice Guys a možná záplata za to, že to nikdy nedostalo sequel. ()

xxmurphyxx

Ja som sa bavil, príjemná odreagovačka, kde to dopredu ťahá hlavne Hamm, ktorému rola sadla na mieru. Má to prijemný oldschool nádych, pár fajn hlášok, dobré obsadenie a aj keď príbeh zas nie je žiadne terno, ako celok to môžem odporučiť. ()

p.a.douch

Takže Hamm mě v roli Fletche baví víc než Chevy Chase v předcházejících dvou filmech. Film je zábavný a postavy správně střelené. Řešení mě celkem překvapilo. Všichni zúčastnění herci dobří, ale Marcia Gay Harden perlila nejvíc. Filmy režírované Gregem Mottolou mě baví a i tady odvedl slušnou práci. Takže dobrá zábava a příjemně strávených 99 minut. ()

Dusty56

Není to špatný, stojí to na Hammovi, který si to užívá. Bohužel to je moc dlouhý a opakují se skoro stejný situace a já se v průběhu začal nudit. A možná je škoda, že Lorenza Izzo nedostala víc prostoru. 65% ()

RoyBatty444

Starého Fletcha s ikonickou hudbou a neustále hláškujúceho Chasea mi to nevrátilo, ale iskra tam bola. Aj príbeh je zväčša konzistentný a vo vedľajších postavách dobre obsadený. ()

dragon'88

Chcel som aby sa mi to pacilo a chcel by som takych filmov viac.  Vyzera to pekne, hlavny hrdina si utahuje z kazdeho, niekolko podarenych hlasok a tak nejak to ubieha.  Ale je to akesi nemastne-neslane. ()

Hexx

Příjemný, komediální krimi počin zavál do mých mozkových závitů, přičemž zejména v tom komediálním směru mi to nejednou vykouzlilo svěží úsměv s obnaženými zuby. Postupně rozplétané krimi, které baví, když to malinko přeženu, od začátku až do konce.  Hlavní hrdina, solidní salámista vůči vyšetřovatelům, potřebuje očistit podezření vůči své osobě z vraždy, a tak, neb mu to z profesionálního hlediska není cizí, se tak trošku vydává na svojí pěst pokusit se vše vyřešit. Naráží však přitom nejednou na skutečné policejní vyšetřovatele, kteří mu nedávají nic zadarmo, neboť je v jejich očích hlavním podezřelým. Vhodný film na sobotní večer. Nebo nedělní? ()

Gabe

Pokud by si jen Fletch udržel vtipnost, spád a originalitu první desetiminutovky po celou dobu filmu.... Takto jde "pouze" o kvalitní detektivku s několika vtipnými momenty, sympatickou dvojicí vyšetřovatelů a sérií nepříliš překvapivých odhalení na závěr. ()