Epizody(6)

Svérázný detektiv je kvůli svému přístupu k práci dočasně mimo službu. Najde si proto posilu, se kterou se na vlastní pěst pustí do vyšetřování série brutálních vražd. (Netflix)

Maraboy

Já si prostě na ty zimní kriminálky potrpím a tady tomu nebylo jinak, mám rád tu zimní depresivní atmosféru, vraždy, okultismus. Poláci stále umí a dokazují, že umí držet krok se severeskýma kriminálkama, pořád se to jestě nedá srovnávat, ale laťka je vysoko. Je škoda, že koncem třetího nebo začátkem čtvrtého odhalíte vraha sami, některé věci jsou lehce nedotažené, ale já se bavil. 70% ()

kokofek

Kriminálka severského typu,temná,zimou podpořené chladné vztahy.které rozmrznou jen ve vyhrocených situacích. Bavilo mě to až do konce,který jsem úplně nepochopila a to jsem si jej několikrát pouštěla. ()

cejkon

Jako první tři epizody dobrý. Pak se to zvrtlo v těžkou lobotomii scénáristů. Slavic noir ani omylem. Pokud budu chtít vidět hlavního hrdinu obšťastňovat skoro všechny ženské postavy snímku, pustím si raději porno, protože toho víc ukážou a zápletka je v podstatě na stejné úrovni. ()

hony23

Poláci se snažili natočit severskou krimi a celkem se jim to podařilo. Příběh masového vraha zasazený do krásného prostředí Tater má atmosféru, dějové zvraty i detektiva, který má spoustu problémů sám se sebou. Paradoxně nejslabším článkem je samotná detektivní zápletka, kdy motivace a chování spousty postav mi nedávaly příliš smysl. ()

Saxos

Minisérie E01-06. Praha 235 m n. m. Vždy platí, že všeho moc škodí. Tady se tlačilo na vše. A přitom herci nesympatičtí, msty ze všech stran, střihový guláš a ani ty Tatry člověk pořádně neviděl. V polské produkci se člověk těší na soundtrack výhradně nabušený polskými songy. Dočkáte až v poslední minutě. 44%. Závěr: nedoporučuji. ()

taibrek

Ako nech mi nik nehovorí, že tento záver seriálu sa niekomu aj páčil. Dobrý nápad, dobre zahrané postavy, hory a na koniec sa dočkáme tohto…  manželka, ktorá odpustí, že jej muž je sériový vrah a potom sa ideme hrať na perfektnú rodinku… ()

johnysd

Tak začátek paráda. Linka s 2. světovou, paráda. Dětství Forsta, paráda. Lokality a  atmosféra, paráda.  A pak to začne jít z kopce. Závěr vlastně nic nevysvětlil a rozuzlení žádné. Prostě nic. Zklamání. ()

JB001

Vzhledem k nízkému hodnocení této netflixové novinky si dovolím to kompenzovat o hvězdičku vyšším hodnocením. Což znamená plný počet. Moc se mi líbily exteriéry i inspirace bondovkami. Vůbec jsem se u toho nenudil a zkoukli jsme doma na jeden zátah. A těším se na pokračování... Apropó když jsem jel naposledy lanovkou na Lomnický štít, tak tam ten hambinec ještě nebyl. ()

milbelQ odpad!

Remigiusz Mróz totálne vykradol knihy Jo Nesbø a za to plagiátorstvo by mal byť vymyškovaný. Režisér Daniel Jarossek asi po vplyvom ...... myslel - natočím to ako Škandinávci, do každého dielu vsuniem sex a úspech je zaručený. Pozrieť mi tento seriálový počin k zvracaniu trvalo štyri dni, ale vydržal som, lebo ako napísať recenziu, aby som ostatných varoval - STRATA ČASU !!!!! TAKÁ SRAČKA TO JE. Aj na lacný jednohodinový TV film by to bolo neúmerne dlhé. Úplne nebezpečné a upozorňujúce je aj to, ako to skončilo, aby v prípade nutnosti natočili ďalšiu sériu - PROSÍM NIE NIE NIE !!!!!!!!! ()

tuctovychlap

vzhľadom na prvé dve, tri epizódy som očakával oveľa lepší ťah na bránu..bohužiaľ, bratom zo Severu niekto pošepkal, že svetovosť nie je o obsahu, logike, rozuzlení, ale hlavne o sexuálnych ukážkach kríženca A. J. Buckleyho s Jiřím Zahajským..no, u mňa tadeto rozhodne cesta nevedie..zostrihať na štyri epizódy, popracovať na rozuzlení, odstrániť pípoviny a bolo by to za 75 %..takto, keďže piaty plus šiesty diel série prekvapí tým, že oproti začiatku to ide dolu hajzlovým potrubím, dávam tomu 40 % a dva złote.. ()

Daydreamer odpad!

Sleduji seriály a to i ty polské, už pěknou řádku let, ale takovouhle příšernou s*ačku jsem ještě fakt neviděl.Naprosto nevěrohodné, přiblblé. "Nejlepší policista" přeložený z města se chová jako nezkušený dement, Viz jeho akce u Agáty v šesté epizodě, kdy vychází z místnosti  s pistolí v napřažené ruce!!!:-D :-D.Navíc disponuje záhadnou sexuální přitažlivostí pro řadu ženských...:-D. Děsivý odvar na téma severských kriminálek, kde hodnocení "odpad", je ještě nezaslouženě vysoké! ()

varg

Jedna hviezdička za Tatry a pekné vraždičky, po prvej epizóde som myslel, že tomu strelím 5ku ... no hups po pár minútach druhej nám jednou vetou povedali kto je vrah ... dopozerané iba koli tomu či sa to potvrdí ... aj tak to už potom bolo iba softporno plus Goldfinger na Lomničáku ... bujačina! ()

Vikimi

První epizody si mě rychle získaly, krásná příroda, hezká hudba a písničky a zajímavý, napínavý příběh. Bohužel, poslední díl byl značně nelogický. Spousta věcí nevysvětlená, divák tápál. Státní zástupkyně se chovala dle mého jak psychopat. Mrzí mě, že nám nikdo nic pořádně nevysvětlil. Druhá série pokud by byla, je za mě zbytečná. ()

MagPeritus

Promarněná příležitost, snaha vecpat do seriálu snad všechna klišé skandinávských detektivek. Kdyby to bylo o dva tři díly kratší, bylo by to podstatně lepší, ale pak by tam nebyly ty hrozný zpomalovaný rádoby art záběry. A ten konec.... Škoda. ()

malynemec

Škoda, že něco, co mělo potenciál, nakopat americkým slátaninám pozadí, se v zájmu natažení příběhu na max. proměnilo v takovou frašku. ()