Jedeme na teambuilding (2023) odpad!

Manželka mi večer hovorí. Aha NETFLIX ( kupujú každý CZ+SK odpad ) prihodil tento film, tak sme pozerali. Polnišová, že vraj na premiére poznamenala, treba vypnúť mozog a užiť si 🤔. Áno keď to točili  mali všetci VYPNUTÉ MOZGY. JE TO TOTÁLNA ŽUMPA.

Einstein a bomba (2024) odpad!

Totálne zbytočný dokument. Čo sa dozviete nové ❓🤔 VEĽKÉ H....O tzv. NIČ.

Její tělo (2023) odpad!

Jediné pozitívum - film natočený podľa skutočnosti. Znovu sa mi potvrdilo synonymum HEREČKA = KURVA.

Bod obnovy (2023)

Absolútne prehnané hodnotenie je spôsobené lebo však CZ+SK+PL 🤔 ❓ Ak sa v čomkoľvek i keď len na pár sekúnd objaví akože tzv.herec - hlavný tribúnovy prihriaty vreskľúň STANKE,  film bude kategória D - - 👎👎👎 Viac ako dve minúty mal priestor Ondrík a opäť ma presvedčil, že nie je a ani nikdy nebude aspoň podpriemerný herec. Bod obnovy pripravovali 9 rokov - FAKT ? To tak dlho trvalo dať dokopy všetko to vykradnuté ❓👎 Tento nepodarok je ODPAD 👎, ale 1* som dal preto, mali odvahu, žiaden SEX, dokonca žiadna čo i len skrytá propagácia LGBT 👍👍👍👍

Forst (2024) (seriál) odpad!

Remigiusz Mróz totálne vykradol knihy Jo Nesbø a za to plagiátorstvo by mal byť vymyškovaný. Režisér Daniel Jarossek asi po vplyvom ...... myslel - natočím to ako Škandinávci, do každého dielu vsuniem sex a úspech je zaručený. Pozrieť mi tento seriálový počin k zvracaniu trvalo štyri dni, ale vydržal som, lebo ako napísať recenziu, aby som ostatných varoval - STRATA ČASU !!!!! TAKÁ SRAČKA TO JE. Aj na lacný jednohodinový TV film by to bolo neúmerne dlhé. Úplne nebezpečné a upozorňujúce je aj to, ako to skončilo, aby v prípade nutnosti natočili ďalšiu sériu - PROSÍM NIE NIE NIE !!!!!!!!!

Druhá světová válka: Na frontě (2023) (seriál)

Začnem pochvalou, lebo je len jedna - výborne kolorované BODKA . V tejto sérii sú uvedené - vykradnuté filmové zábery známe každému kto videl dokumenty o 2 svetovej vojne niekoľkokrát na iných TV staniciach, takže nič nové. ALEBO !?! Nové je len to, že zámerne je tento dokument vyskladaný tak, aby propagoval USA a UK ako hlavných víťazov 2 svetovej vojny a popritom veľmi neublížil spojencovi v NATO t.j. Nemecku. ZSSR sa len sem tam okrajovo spomenie, však predsa len sa zúčastnili, ale hlavne sa nespomenie, že ZSSR mala najväčší podiel na porážke Nemeckého teroru a fašizmu v Európe. Samozrejme opäť sa v tomto dokumente veľmi umne obháji použitie - VYSKÚŠANIE atómových bômb na civilné obyvateľstvo i keď Japonsko už malo pripravenú kapituláciu. USA, ale takto cynicky potrebovalo oznámiť celému svetu, ale predovšetkým ZSSR, kto je budúci hlavný terorista sveta.

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film) odpad!

Ak niekto politiku zakomponuje do rozprávky je ĽUDSKÝ ODPAD a 🚽 alebo mi chce niekto nahovoriť, že MODRÉ a ŽLTÉ stuhy na nejakej oslave v krčme bola náhoda - NIE NEBOLA 😡👎 V tom momente som dopozeral lebo som musel okamžite vyblvat večeru tak ma naplo.

Skoro normální rodina (2023) (seriál)

Veľmi veľké sklamanie. Amatérsky scenár. Vo Švédsku polícia, právnici atď. sú všetci zhúleni alebo presne toto nám chceli tvorcovia touto nepodarenou sériou naznačiť ❓T.J. ako pracuje Švédsky právny systém !!! Takže paralela AMATÉRSKA seria AMATÉRSKY systém tak potom 👍

Skoro normální rodina - Kapitola druhá (2023) (epizoda) odpad!

Toto je čo ? Policajti sú ebnutý, to ako vyšetrujú vraždu - vo Švedsku nemajú kamery🤔. Matka schová akože dôkaz vraždy v domove dôchodcov u tatka v šuplíku. Právnička a taká 🐄 . Farár vyšetruje, nuž je to NUDA NUDA

Parťačky (2023) odpad!

Obetoval som 16 minút + 1 minútu na hodnotenie z 10/-20 bodov.