Režie:
Aram AvakianScénář:
Jeffrey BloomKamera:
Arthur IbbetsonHudba:
Michael J. LewisHrají:
Charles Grodin, Candice Bergen, James Mason, Trevor Howard, John Gielgud, Peter Vaughan, John Bindon, Jack Watling, Jack Watson, Donald Tandy, Helen Cherry (více)Hrají
Charles Grodin
USA
Nejlepší filmy:
Rosemary má děťátko (1968)
Půlnoční běh (1988)
Hlava-22 (1970)
Candice Bergen
USA
Nejlepší filmy:
Gándhí (1982)
Žít a užít (1967)
Modré uniformy (1970)
James Mason
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Ježíš Nazaretský (1977) (TV film)
Julius Caesar (1953)
Trevor Howard
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Gándhí (1982)
Pouto nejsilnější (1945)
John Gielgud
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sloní muž (1980)
Gándhí (1982)
Šarlatový a černý (1983) (TV film)
Peter Vaughan
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Hornblower - Žabáci a Langusty (1999) (TV film)
Soumrak dne (1993)
Legenda o "1900" (1998)
John Bindon
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Barry Lyndon (1975)
Quadrophenia (1979)
Ohrožení Britannicu (1974)
Jack Watling
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Reach for the Sky (1956)
Zkáza Titanicu (1958)
Soukromý detektiv (1972)
Jack Watson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Pahorek (1965)
Grand Prix (1966)
Marco Polo (1982) (seriál)
Donald Tandy
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Potopte Bismarck! (1960)
Nesprávná truhla (1966)
The Two Faces of Dr. Jekyll (1960)
Helen Cherry
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Nevhodné chování (1975)
Young Wives' Tale (1951)
The Naked Edge (1961)
Jimmy Gardner (a.z.)
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004) - a.z.
Hledání Země Nezemě (2004)
Robin Hood: Král zbojníků (1991) - a.z.
Clive Morton
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Lawrence z Arábie (1962)
Sbohem, pane profesore! (1969)
Richard III. (1955)
Glynn Edwards
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Zulu (1964)
Loupež (1967)
Agent Palmer: Případ Ipcress (1965)
Larry Cross
Kanada
Nejlepší filmy:
Baxter (1973)
Vítězové (1963)
Hraběnka z Hongkongu (1967)
Leon Greene
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Tři mušketýři 2 (1974)
Masada (1981) (seriál)
Londýnské spiknutí (1974) - a.z.
Cyril Shaps
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Pianista (2002)
Lawrence z Arábie (1962)
Panu učiteli s láskou (1967)
Michael Gover
Dánsko
Nejlepší filmy:
Mechanický pomeranč (1971)
Superman (1978)
The Assassination Bureau (1969)
Michael Hawkins
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Torture Garden (1967)
Návštěva z temných koutů vesmíru (1967)
Ricardo Montez
Nejlepší filmy:
Inkognito (1997)
Letka 633 (1964)
Mamma Mia! (2008)