Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

klima777

Roger Moore v lehce sebe-parodické roli. Tenhle pán si s C.O. starosti nedělá. Jinak je to moc špatný film. Gooding přece není Eddie Murphy nebo Chris Rock... ()

Kaja

Zvládnu skoro všechno, ale tohle už na mě bylo moc a ani nevím, proč zrovna tahle komedie šla naprosto mimo mě, ale je to tak. On je docela dobrý námět-loď plná homosexuálů, ale myslím, že to trochu přehnali. Cuba Gooding je takovej nijakej a Roselyn Sanchez mi připadala trapná a neustálé obíhání okolo švédských modelek?? ()

yin`

Musím se přiznat, že se mi film moc líbil... ale to jsem měl v sobě asi 2 promile. Po druhé jsem ho viděl střízlivý a už to bylo o něčem jiném (: ()

deckardx

Je to tak imbecilni a blby az je to nekdy dobry... Jako asi odpad, jak delanej, ale ja se nekdy tak smal az se za to stydim.. ()

manonfire

Tak na odpad to není, protože ty ksichty hlavních hrdinů, kterým pomaloučku polehoučku docházelo, že tu něco není úplně košér, mě asi dvakrát dost pobavily. Taky sauna byla zajímavá. Jinak ale problém tohoto filmu je jednotvárné a klišovité zaměření gagů, které nemůže fungovat hodinu a půl. 40% ()

spikey1 odpad!

Victoria Silvstedt a Roselyn Sanchez jsou tu nejsvětlejším bodem:) ale vnady nic nezachrání a kde nic není ani kuře nehrabe... sir Roger Moore jako přestárlý homosexuální seladon? ne díky... ale... bonda mi nikdo takhle zabíjet nebude ()

Krasus

Přes zjevnou debilitu nesmírně příjemná podíváná. Dejte tomu second chance a budete se tetelit. Homo či hetero. ()

moukey

Jestli je něco horšího než teplouš ve filmu, tak je to banda teploušů ve filmu, ale pár dobrej vtípků tomu neupřu.. ()

Smileface

Námět je každopádně docela zajímavý,bohužel samotné "Teen" zpracování je docela bídné a film je místy hodně hluchý a nudný.Nevím,jak se na tento film dívají homosexuálové,ale já jen děkuju za ty kočky ze Švédska,jinak bych Boat Trip určitě neviděl do konce. ()

Cejny

Dobře praštěná komedie s peprnými hláškami. Je to rozhodně hloupý film, který ale slouží k jedinému účelu - pobavit, a to v mém případě splnil. ()

darwin

Naprosto pohodová komedie pro letní dny se skvělým Cubou Goodingem, Jr., krásnými Roselyn Sanchez a Vivicou A. Fox, neodolatelným Rogerem Moorem a spoustou fešných gayů. :) ()

NICOX

No rozhodně to neni žádná intelektuální zábava, ale člověk někdy potřebuje vypnout. Myslim že Cuba Gooding Jr. je jedním z mála herců, kteří můžou hrát jak v komediích (Plnou parou vzad!, Sněžní psi) tak i v dramatech (Ten nejlepší, Radio) a neni trapnej. A teplej Agent 007 (Roger Moore) to je třěšnička na dortu, za toho dávám čtvrtou hvězdu. Vidim to na 4-. 75 % ()

rozbris

Se divím že se jim nezměnila orientace, ale vše přežili v pořádku jak to většinou v americké komedii bývá. ()

Dánek

Jako oddechová komedie výborné, občas trapné, občas předvídatelné, ale rozhodně jsem se skvěle zasmál. 85% ()