Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

efko

Keby bol tento film natočený pred pár rokmi, určite by pobavil viac. Teraz len pôsobí ako pekná kópia. A preto tí, ktorí videli film Three to tango, už v polovici filmu môžu tušiť ako to asi skončí... ()

Macik

Ale tak proč ne??!!Je to místama vtipné,žádná zápletka viz. A.Christie tam taky nehrozí,takže si u toho tak akorát odpočnete....Myslím si,že tenhle film ani větší ambice nemá..:-) ()

Eldoth

Samoúčelné, tupé, téměř bez nápadu i tzv. držitel oscara, jak tady kolega podotýká, má slabší chvilky a tohleto je jedna z nich. Moore styď se ...takhle na stará kolena !!! ()

Ricky_CZ

Viktorka se v tomto filmu prohání v bikinách po lodi...Jinak nevím o čem to je...Ale vyktorka se prohání v bikinách po lodi....Má cenu něco dodávat? ()

Angie91

V době, kdy film vzniknul to pro mě, jako pro náctiletého bylo velmi zajímavé a lákavé... oba hlavní hrdinové, jak Cuba tak Roselyn, mě v té době dokázali nadzvednout ze židle a já si připadala jako ve světě, kde je život paráda a kde láska vítezí nad hloupostí a trapností... No, ty léta jsou nenávratně pryč (zaplať Pánbůh) a tak už stačí jen potutelně se pousmát a přepnout na jiný program :o) ()

jarmik

Někdy by mě opravdu zajímalo, co za rádoby umělce píše zdejší komentáře. Někteří by prostě chtěli, aby každý film byl Shawshank, neměl žádnou chybičku, nemluvilo se tam sprostě a za žádnou cenu nebyl ani chviličku odlehčený a oddychový. Nechápu... ()

Milky.

Před deseti lety jsem se solidně bavil a viděl jsem to tak 3krát. Dnes už by to u mě nejspíš neuspělo. Mám problém nekoukat na film kriticky a z těchto komedií jsem jaksi vyrostl. ()

EllienPM

Ježiš to je kravina (v dobrým). Občas si říkám, kolik prachů, času a sil jsou emeričani schopní investovat do totální ptákařiny. Pokud nemáte na Silvestrovské dopoledne (brzké odpoledne) zrovna co na práci nebo jste zasněžení a zapadlí na horské chatě (jako kdysi naše patnáctičlenná parta), určitě si tuhle ptákovinu dopřejte. Bude prdel, doslova :)). ()

H4ku11

To k čomu sa tu Cuba Gooding Jr. znižuje sa málokedy vidí, musel som sa chytať poriadne za hlavu na čo sa nechal nahovoriť. Na druhej strane som sa musel na tom aj smiať. Asi treba raz za uhorský rok aj také kuknúť. ()

Deywid

Áno príbeh je stupídny, scénar nulový, vykreslenie gayov je totálne tupé a staromódne, ale aj tak som sa celkom bavil... ()

Emzet

Ne, tohle asi není nic pro mě. Samotný nápad nebyl špatný a šel uhrát na alespoň trochu průměrnou a snesitelnou teenagerovskou komedii. Nestalo se. Jeden trapas vedle druhého a dobré vtipy nikde. Navíc, být homosexuálem, asi bych se urazil. ()

Perfo odpad!

Neuvěřitelně trapný, ubohý, stupidní a dementní film pro lidi bez mozku a vkusu. Jediné co může nabidnou je Victoria Silversted v proklatě malých plavkách. ()

waits

Roger Moore se pravděpodobně zbláznil, když tuhle roli vedlejší bral. Celé je to k nekoukání, dokonale netipné a hloupé. Humor se tady vyrábí asi takhle: "Dva hlavní hrdinové se na lodi, plné homosexuálů, kam se dostali omylem, perou na posteli, načež dovnitř nahlédne okolojdoucí gay a výzmamně se pochechtává. Hrdinové volají, nene, je to jinak, než si myslíte a komicky se tváří. Gay se komicky tváří a vrtí se." A tak dále. Jedna hvězda za krátký vstup Willyho Ferrela, který jediný stál ze shlédnutí. ()

Blue.Shark

Průměrná komedie, která sice ničím nenadchne, ale ani ničím neurazí. A C. Godding je opravdu skvělý...stejně jako Roselyn Sanchez :) ()

Olaf7

Taková jako blbina, ale za švédské opalovací mužstvo a zejména za Victorii Silvstedt, tam tu hvězdu přidám. ()

deathka odpad!

Celý film mi bylo vyloženě trapně a dokoukat film do konce mě stálo opravdové úsilí. Hrůzný obraz úchylné trenérky mě bude v nočních můrách pronásledovat ještě několik let. ()