Farmáři nacházejí zraněné a zardoušené ovce a koně. Místní to dávají za vinu vlku samotáři. Myslivci zorganizuji nelegální hon na vlka, stopy ale nakonec policisty zavedou úplně jinam. Začíná hon na Roberta. (TV Prima)

fafejt001

Tak  nějak  plichta . Pravý  policajt  se  probral  a  ten  falešný  utekl. Brož  se  také  našla  v  krabičce  a  Sári  se  vrací  k  manželovi  . Případ  s  ovcema  se  vyřešil  a  policista  je  mínus  celé  série . Škoda  ,  že  neumí  hrát  a  leze  ve  všech  dílech  na  nervy .  Slabý  scénář  ,  ovšem  Majer ,  Novotný  i  Vondráček  dobrá  volba  .  Závěrečná  scéna  za  deště  s  Wilkem   ,  i  vlkem   ,  taková  divná . Snad  druhá  série  bude  lepší . Tedy  ,   pokud  nějaká  bude . ()

honajz

Konec série (protože se naznačují věci příští, tak předpokládám další sérii) mne poněkud zklamal. V předchozím díle se napětí dalo krájet, ale v konečné konfrontaci se postavy chovají jako idioti. Pronásledovaní chlap s babou vědí, že ve městě jsou ti, co jim jdou po krku, a oni se domluví, že se až druhý den (!) sejdou ve stájích, aby věc probrali! Wtf? Normálně by zdrhali hned. Stejně tak Myšičkův mafián udělá tu největší pitomost - zajde za starostou mu vyklopit, co a jak, a nechá starostovi čas, aby se nějak zařídil. A co udělá starosta? Nic. Čeká, až mu o ochranu Klárky řekne jeho žena, a potom také čeká a nezdrhá s dcerou a nezdrhá, jen čeká, až přijede mafián s poskokem. A btw, kam se ztratili ti dva zloduši, co šli do lesa hledat naše uprchlíky? Skutečně mne ten nedodělek hodně zklamal. Ani to propojení s vlkem se v té mysteriozní rovině nakonec moc nepovedlo - Wilk i vlk jsou postřeleni, Wilk i vlk odcházejí pryč bez své družky. Nic víc. A případ samotný tentokrát fakt jen výplň. ()