Městečko prokletých

USA, 1995, 99 min

John Carpenter

Předloha:

John Wyndham (kniha)

Wolf Rilla (původní scénář), Stirling Silliphant (původní scénář)

Gary B. Kibbe

Robin Michel Bush
  • AngelAngie

Viděno na VHS.(6.7.2008)

• Gilmour93

Hromadné neposkvrněné početí jakožto předehra k doteku medúzat v městečku Midwich, kde průvod metr vysokých potomků zpěváka skupiny Scooter dovedně terorizuje Dundeeho manželku, Clarka Kenta, či dokonce syna Dartha Vadera (já nespoileruji, to Homer Simpson!) a vědkyně K.Alley se přitom všem snaží zjistit, Kdopak to čte myšlenky.. Princ hrůzy Carpenter zdá se umí jen dvě polohy - ukrutný a ukrutně nezajímavý a tohle bohužel byla vzhledem k absolutní tvůrčí impotenci a postupně uvadající atmosféře ta druhá. Všimli jste si, jak v dnešní době podivných hodnot ovládají některé děti své rodiče i bez pomoci svítících očí..?(5.5.2011)

• mysicka

...aneb jak se superman s paní krokodýlovou rozhodli zachránit partičku podivnejch malejch árijců se svítícíma očima, kteří ze všeho nejradši likvidovali rodiče a sousedy... což ovšem byla daleko větší nuda, než by se původně mohlo zdát..(31.8.2009)

Celkem nuda, neni tam nic co by tam nějak zvlášť zaujalo, v podstatě jsem ani nebyl napnutej a tom že bych se u tohohle bál jsem si musel jenom nechat zdát, jediný co je na tomhle obstojný jsou výkony těch dětí, který se furt tvářej dost divně, ale docela to sedělo, ale to je dost málo a aby to byla aspoň vyvražďovačka, tak by to muselo mít daleko víc napaditých zabití a občas třeba něco vtiépnýho, ale toho se tady taky nedá dočkat. Na to že tam hrajou slušný herecký hvězdy to je slabý, ale jinak průměrný(22.5.2005)

• Xmilden

Zklamání a zase zklamání. Tyhleti pěkně debilní malí chytrolíni mě tedy vůbec nebrali. Carpenterův asi nejslabší kousek. Prakticky to nemá žádnou atmosféru a vlastně je to celé odfláknuté.(19.10.2008)

• - Melanie Roberts (Meredith Salenger) má ve filmu zbraň Smith & Wesson Model 10 ráže .38 Special. (dc125)