Městečko prokletých

Scénografie:

Rodger Maus

Kostýmy:

Robin Michel Bush

Jeden z mizivého procenta případů, kdy mi remake přišel lepší než původní film. Jen mě mrzí, že se Carpenter nepokusil místo pouhé vylepšené kopie natočit plnohodnotnou novou adaptaci Kukaček.(3.9.2009)

• mysicka

...aneb jak se superman s paní krokodýlovou rozhodli zachránit partičku podivnejch malejch árijců se svítícíma očima, kteří ze všeho nejradši likvidovali rodiče a sousedy... což ovšem byla daleko větší nuda, než by se původně mohlo zdát..(31.8.2009)

• Morien

Já nevím, začínat, nebo zkrátka kdykoliv obohacovat komentáře o vtípky typu "haha, to není béčko, to je aspoň géčko" už mi přijde jaksi profláknuté. Přesto nemohu odolat a musím říci, že kdyby se jednalo o géčko, bude to aspoň vzrušující. Jako vždy ale musím dodat, že velký podíl na otřesném dojmu, který ve mně film zanechal, náleží zprasenému českému dabingu, jenže co mám dělat, když na film koukám v televizi, tolik času zase není, abych si všechny dohledávala později v originálním znění. Platinové paruky nikdy více.(3.4.2010)

Pro mě jakožto milovníka Carpenterovi tvorby docela zklamání.Ač je nápad dokonalý,od něj sem čekal daleko více.Rozhodně jeden z nejhorších filmů tohoto mistra.Samozřejmě film nechci zatracovat,atmosfera a nápad se mi moc líbily,jen sem stále čekal,kdy přijde něco víc.Snímek jede prakticky pořád ve stejném tempu,což po nějaké době začne docela nudit.Reeve je bez výhrad,jeho výkon je perfektní.Tak i tak pro mě film z průměru v hororové škále nevybočuje.(13.10.2008)

Celkem dost nezáživný snímek, který má největší plus asi jen na začátku. Tam panuje pěkná atmosféra a na film se pěkně kouká, ale jakmile děti začnou útočit je to stereotipní nuda která mě občas dost nudila.Trošku mě ještě zklamala role Parého, dát ho do hlavní role a nechat ho hned umřít? To ne. Děcka oproti původního filmu dost nevýrazný, stejně tak jejich běsnění. Carpenterovy se ani hudba moc nepovedla, prostě dost slabý Carpenter kterýho zachraňuje hlavně začátek.(3.3.2011)

• - Melanie Roberts (Meredith Salenger) má ve filmu zbraň Smith & Wesson Model 10 ráže .38 Special. (dc125)