Mladá Šarlota, kterou proti její vůli zasnoubili s králem Jiřím, přijede v den svojí svatby do Londýna, kde se jí dostane drsného přivítání od záludné panovníkovy matky. (Netflix)

quokam

Bridgetonovi se vzdy vznaseli vysoko nad zemi v mezirasovem univerzu,pokud mi neco neuniklo, zde se vsak, a to znacne neduveryhodne, od prvni dilu resi rasove predsudky, coz vsak narusuje puvodni poetiku. Zaciname na 6/10. ()

alisa.upir

úvodní scéna - bratra a sestra z Německa, v kočáre, na cestě do Anglie. Netflixová propaganda německých šlechticů jiné barvy pleti, kteří v době, kdy ještě neexistuje elektřina, nazývají Německo Německem, vám už v prvních dvou minutách dá jasně najevo, že tohle s historickou realitou nemá společného vůbec nic. K tomu navíc ještě ultra trapné dialogy… ()

mira007

Kostýmová dobová ultranuda i v rámci sérií Bridgerton - jediná zábavná věc, která mne probrala bylo, že tvůrci pojmenovali německého šlechtice hraným afroameričanem Adolf. Trochu perverzní humor. ()

zelvicka.

Naprosto miluju, že se tvůrci přestali bát, a postavy hned v první epizodě řeší, že Charlotte je na britskou královnu poněkud příliš "hnědá". Ano, i nás překvapila hnědost tohoto německého rodu 😀 Jinak zajímavý rozjezd, chytlo nás to stejně jako Bridgertonovi. ()