Epizody(8)

Díky nahrávce z domácí kamery bývalá vojačka zjistí, že smrt jejího manžela je jenom špička ledovce vražedného organizovaného zločinu, který sahá daleko do minulosti. (Netflix)

misar3

Celkem nápaditý rozjezd, který si mohl připravit půdu pro velké spiknutí ze strany bohaté rodiny. Toho jsme se nakonec dočkali, ale člověk tak nějak čekal něco lepšího. Vizuál je navíc občas na hraně klasického televizního seriálu, což u minisérie nechcete. 70% ()

Mateyf.Iks

Zatim jsem videl jeden dil a muzu teda zatim jen s jistotou rict, ze casting directora by meli vyhodit. Leda by dostal za ukol nevybrat ani jednu sympatickou postavu. Potom udelal super job Dokoukano: I kdyz to bylo plny clishe a nepochopitelnosti, tak si to dokazalo drzet napeti a moji pozornost. Krasnej priklad jak zkurenim posledniho dilu, muzem krasne zkurvit celej serial. Dekuji pekne. Asi jsem na tenhle serial moc malo hloupej :-/ ()

makakus

Klasická druhá liga. Příběh zběsile a nelogicky skáče a dovádí jako by byly tvůrci sjetí koksem a trávou najednou, nasamplované hudební zvuky se snaží vyždímat drama i z každé nudné cesty autem, herci jsou buď bezvýrazní nebo naopak komicky přehrávají, spousta dialogů je zbytečně uplácaných, řada scén zbytečných. Hlavu a patu to moc nemá. Takový popík se spoustou efektních tónů, který se snaží tvářit jako tajemný thriller. ()

jprmusic

po čtvrté epizodě: hlavní hrdinka příliš krásná aby byla uvěřitelná ( která baba vypadá když vyleze z postele jako supermodelka při focení do Vougue?), nápad dobrej ale scénář slaboučkej jak levnej hajzlpapír - škoda, vypadalo to docela dobře. PS ten detektiv, co to vyšetřuje - v anglii nedělaj zdravotní prohlídky???? 😂 ()

RafaKrakal

Asi nejlepší seriál na motivy Harlana Cobena s množstvím nečekaných zvratů a poměrně uspokojivým koncem. Problémem seriálů na motivy tohoto spisovatele jsou nesmírně ploché postavy se kterými není možno si najít bližší "spojení" a tak je vám v podstatě jedno co se s nimi stane. Celkově mě však Fool me once nezklamal a jako oddechovku mohu doporučit. ()

kiros179

Ne, nejde to.  Ač jsem se snažil, opravdu to dokoukat nejde.  Hlavní představitelka padesátikilová supermodelka-barbína-pilotka-MMAranařka, alias "uhni nebo tě složím" velice usilovně soupeří s policistou "jsem věčne v pr*eli-co teď budu dělat-další výpadek, nevadí sednu za volant a někam se pojedu podívat" o pozici nejotravnější postavy, musím říci, že je to opravdu litý boj.  Pachuť vaty a nekonečně prodlužované nudle z nosu se line celou dobu oněch šesti dílů, které jsem byl schopen vydržet.  Vcelku vypovídající pro celý seriál je fakt, že jediný, které tam mohl něco zahrát (ahoj Thorine) je v seriálu v několokasekundových záblescích, někdy urve možná i minutovou stopáž za celý díl.  10% ()

Leeslie

Od 4 hvezd ke 2... Konec a cela pointa naprosto na hlavu, coz jsem tak nejak cekal. Na zbytek se koukalo dobre, hlavni herecka krasna... vysledek prumer. ()

Kytarka

Líbilo... Nelíbilo... Dohromady nevím. Někdy mi to připadalo jako Nesbovy detektivky, kde si člověk musí kreslit myšlenkové mapy, aby se zorientoval. Někdy mě hlavní hrdinka strašně štvala a někdy mi jí bylo hrozně líto. (Btw. co to je pořád za módu s těmi křivě napíchanými rty?) Dost často mi příběh nedával smysl, 2 a 2 bylo opravdu někdy 5. Dokoukala jsem to za den a půl a ačkoli jsem na konci pustila slzu, myslím, že bych to potřebovala vidět ještě jednou s tím, co teď vím. ()

kraeos

Příjemná spíše investigativní žurnalistika, než detektivka, občas bych to nazval krimi telenovelou. Krásné lokace a skvělé anglické prostředí. ()

uhlerado

Nádherná herečka, ale umelá a aj príbeh umelý prvoplánový komerčný. Ked to porovnam s uk kvalitou slow horses, tak sme uplne niekde inde. ()

taibrek

Nie žeby som z toho robil top seriál, ale dalo sa to pozerať. Jeden z tych seriálov, ktoré keď začneš pozerať, tak to chceš dopozerať jeden diel za druhým. Hlavná hrdinka celkom v pohode, ale ten záver kedy sa obetuje pre celý svet nie je moja šálka kávy. Záver sa dal využiť aj lepšie. ()

quido_zidle

Právě jsme doma dokoukali celý excelentní švédsko-dánský seriál Most (wow!). No a udělali tu chybu, že si pustili hned další večer první díl této slátaniny. Bylo to jako se dívat na Marečku podejte mi pero a potom si pustit jednu z těch nových komedií s Langmajerem, u kterých se mění jen název, strašlivý děj, režie, dialogy a (ne)herci zůstávají stejní. A toto má teď na CSFD 72%?? Tady je už něco špatně... Hodnocení po dvou dílech: jeden velký střihačský a dějový chaos, strašlivě hlučná, otravná a děj nekopírující hudba, casting na přesdržku - nesympatičtí herci (úplně všichni včetně vystajlované hlavní hrdinky) a parodie na policajty. Celkově to kvalitou připomíná mexickou telenovelu, jenom s krimi zápletkou. Jedna hvězda a vlastně ani nevím za co... P.S. pro uživatele "monologa" - pokud prozrazuješ něco zásadnějšího z děje(jako třeba takovou maličkost kdo je vrah...) dej před to nápis "SPOILER", to je takové nepsané pravidlo ju (recenze čtou většinou lidi, co film/seriál ještě neviděli...)? ()

PepusGi11._

Přijemnej,krátkej seriál ,skouknutelnej za jedno odpoledne...Pestrý děj,zaujala mě aj uvodni hudba,překrásná herečka,perfektně vymyšleny zápletky a závěr byla pro mě fakt třešnička 😀🙂🙂🙂...Přijemny,opravdu....Tak žije,nebo nežije?😀..A kdo ho...ehm zabil??...Dvě hlavní otázky....Fakt doporučuju,sem velmi spokojenej🙂🙂 ()

kokofek

Překvapivý konec kriminálky s nepříliš sympatickou hlavní postavou,která se chová přímo agresivně i v situacích ,které to nevyžadují. ()

bonovox

Typicky zamotaná kriminálka podľa skúseného autora H.Cobena. Ale za mňa je to zbytočne prekombinované, ,celkovo postavy nie sú vôbec sympatické (hlavne hlavná hrdinka...) a niektoré skoky v deji sú dosť chaotické. Záver síce prekvapí, ale v kontexte celého deja je dosť vykonštruovaný. 60% ()