Fantom opery

Fantóm opery

Muzikál / Drama / Romantický / Thriller

USA / Velká Británie, 2004, 143 min

• hellstruck

Opravdu jsem se snažila, ale muzikálům zkrátka na chuť asi jen tak nepřijdu. Samotná opera mi navíc už vůbec nic neříká, i když je pravda, že skladba Phantom Of The Opera měla něco do sebe. Pěkný příběh tudíž zakopává do země to nudné sálodlouhé zpívání, díky němuž jsem film dokoukávala asi dva týdny. Zpěv Butlera neuvěřitelně nepříjemný, zato Emmy Rossum byla výborná a zrovna tak krásně zpívala. Nebýt těch nudných momentů, kdy se zpívalo vlastně pořád dokola to samé,tak bych byla pravděpodobně nadšená..(23.7.2012)

Úchvatná hudba, perfektní herecké představení, skvělá kamera, ale ta délka je trochu přetažená, takže tam bylo dost momentů, kdy jsem se nudil a uvažoval o tom, že to nedokouknu. Škoda, ale i tak to na ty 3 krásné hvězdičky je.(14.4.2009)

• mandes

rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $154,648,887(8.6.2007)

Pro mě svého času dobrý film. Víc k němu psát je skrz úroveň csfd zbytečné.(14.11.2010)

legendarni muzikal ve filmovem kabate je presne takovy, jaky by mel byt - velkolepy, vizualne strhujici, skvele zahrany a prinejmensim zajimave (v pripade emmy rossum opravdu dokonale) zazpivany. co chtit vic?(16.2.2009)