BMAJTZ odpad!

Trapne nechutne a nevkusne. Vtipy postavene povetsinou na hodne zvracenem humoru. Jednicka byla oproti tomuhle oscarove dilo. ()

lskala

Rob Schneider je extrémista. Chápu, že jeho fekální a přihřátej humor, je pro hodně lidí nestravitelný, ale je to přitom taková prdel... :-) Eddie Griffin se k němu skvěle hodí a patří taky k mým oblíbeným komikům. 85% - 4**** ()

darwin

Další hrubozrný americký snímek odehrávající se v Evropě. "Starého" Deuce Bigalowa jsem měl rád, ale tohle už je moc. Málo vtipné a až moc prosťounké. Po Eurotripu filmařům spílali Slováci, teď tak činí Nizozemci a Kanaďané (nemluvě o klasicky zesměšněných Francouzech). Není se čemu divit. ()

bruceman7

Trochu mě vadilo, že mezi dobré vtípky byla občas(často?) zabudována fakt děsná hovadina. Ale nutno řícž, že jsem se docela dobře bavil. 60% ()

cab odpad!

Jeden z dalsich vyplodu (Rob Schneider), ktereho od dnesniho dne nesnasim. Smes vulgarnich scen postradajicich vtip a mez unosnosti. 10% ()

noby odpad!

První díl byla koukatelná komedie. Du druhého přidali pořádnou dávku fekálních scén a ubrali většinu vtipů. Zbyl tak jeden, snad, ale nevzpomenu si… ()

wosho

V mých očích je to o trošičku podařenější oproti jedničce. Scénář první díl kopíruje minimálně, přidaní "kriminální" zápletka děj oživila a umístnění děje do Evropy též pomohlo (hlavně díky vtípkům ve stylu Amík v Evropě jsem se mnohokrát zasmál). Škoda jen, že i zde se nacházelo pár zbytečných nechutností-žena co má místo nosu penis kdykoliv kýchne, lítá z ní semeno je fakt humus. ()

Paity odpad!

Není málo filmových "sérií", kterým bych nejprve v jejich prvním případě (prvním díle - pozn. aut.) udělil čtyři hvězdičky a pro druhé pokračování bych měl jen samá invektiva. Tohle je prostě humus a humusoidní blbostí to také zůstane. Odpad! ()

blues

vykradeny prvni dil, vtipnost uz upaDA, JSOU TAM JEN 2-3 SILNEJSIN MOMENTY, JINAK DIVKY S VADAMI UZ JSOU PREHNANE, STEJKNE JAKO CERNOCH-GAY ()