Bauer

Co to, jak to že to má o pár procent více než jednička.Určitě to bylo horší ale zase tam bylo pár scén kdy sem se opravdu zasmál.Průměrná komedie se standartním Robem Schneiderem. ()

ScarPoul

Veľký vrchol nevkusu. Schneider je lepší ako druhé husle v Sandlerovkách. Nie ako hlavný hrdina. Na to je príliš na nervy idúci, prehrávajúci dement. ()

Terva

CHYBA VE FILMU - Když jde Deuce na návštěvu k Mairlen a zavírá za sebou dveře, v jejich odrazu je vidět pohyb kamery a jednoho člena štábu. ()

moviesfan

Není to zas tak hrozný. Humor mi sednul, takže jsem se nejednou zasmál. Chtělo by to víc vypilovat, aby to nepůsobilo tak obyčejně. Hodnocení: 40% ()

Crazer

Šílená ptákovina a o dost bláznivější než první díl. Dvojka hodně napadá Amsterdam jako nejfekálnější místo v Evropě. Navíc, kdo by se chtěl podívat na originální vyhlášení cen Zlatý pták ... a kdo má zájem o obarvení chloupků v dolní části těla se může vesele podívat na tuto komedii :). U mě stále vede první díl. ()

corpsy

Je to stupídnejšie a absurdnejšie ako prvá časť, to rozhodne, ale nemôžem povedať, že je to umelecká katastrofa. Nejaký ten fórik celkom ušiel. Sú ešte horšie komédie ako táto. ()

liquido26

Dvojka je pokažená nechutnostma typu kejchání spermatu a plivání šampáňa dírou v krku, ale jinak to byla pořád ještě docela zábavná úchylárna :-) ()

Kryton

Ehm tak toto je už humusácké pokračování jedničky. Někdy se mi už pomalu udělalo špatně. Jen at neudělá pokračování to by se muselo jmenovat Deuce Bigalow: Zvířecí gigolo. ()

Korbitch

Po luxusní jedničce přichází dosti nudná až dementní dvojka. Jediná opravdu dobrá scéna je s delfíny hned na samém začátku filmu. Tolik humusoidního fekálního humoru se nevidí ani v epic movie. Ukrajinka, co má místo nosu penis, a když si kýchne, tak............No prostě hnůůůj největšího kalibru. Schneidera mám rád, ale tohle pos..l. ()

Popluh

Je to tak blbé až sem se musel párkrát smát, ale vše má své hranice a film tu, která určuje trapnost a přílišnou snahu o vtipnost, překročil až mockrát. ()

numi

Jednička měla alespoň celkem zajímavé a zábavné nápady, ale druhý Deuce Bigalow už vaří z vody a snaží se to vše ochutit pomocí hodně trapných fórků. Kdepak, tudy cesta nevede. Hledám nějaké pozitivum, ale prostě nevím. Snad jen Kanaďan, který znečišťuje Amsterdam, je docela zajímavý úlet. Ale toť vše. Ruce pryč. [únor 2006] ()

blackrain

Deuce je opět smolař a velké nemehlo k to mu. Trošku více přitažené za vlasy a slabší než předchozí díl. Některé scény jsou nechutné. Mělo zůstat u prvního filmu a nevymýšlet další zbytečné pokračování. Řekněme si to na rovinu, někdo se při psaní scénáře asi zbláznil. ()

kaylin

Druhý díl mě nikdy moc nebavil. Ta zápletka, která se točí kolem toho, že je tu vrah gigolů, není úplně zlá, ale prostě mě to tak nebavilo jako první díl. Hlavně mi tu chybí nějaké ty lepší vtipy, protože tentokrát jsem opravdu neměl pocit, že by zde bylo něco, čemu bych se mohl zasmát. Deuce a T. J. jsou však pořád výborné postavy. ()

Rakosnicek77

Né že by byl první díl o moc lepší, ale alespoň měl originální námět. Tady už se vaří jenom z vody a ani té zábavy už tady moc není! Druhý díl už se prostě jenom veze, na dejme tomu že úspěšnější jedničce. ()