Nevlastní otec Brittney Haversové Niles zahyne při havárii soukromého letadla. Brittney ale nezdědí jeho majetek v hodnotě téměř sedmdesáti milionů dolarů, ale pouze roční rentu pětadvacet tisíc. Zbytek připadne jeho společnosti, pokud se o dědictví nepřihlásí Nilesův přímý potomek. A ten se k překvapení všech přihlásí. Je to Maya Kingová, která tvrdí, že je Nilesova nemanželská dcera a ochotně se podrobí testu DNA. Soudní lékař Julian Hayes potvrdí, že je to pravda. Vyšetřovatel pojišťovny Terence Bridge, která má vyplatit pojistku ve výši dvou milionů, objeví několik nesrovnalostí potvrzujících, že havárie Nilesova letadla nebyla nehoda. Zjistí také, že Hayesův test byl podvod a do všeho jsou zapleteny Brittney a Maya, které lékaři slíbily část dědictví, pokud jim pomůže. Nechtějí se s ním však dělit, a tak ho zavraždí. Bridge dívky konfrontuje a nabídne jim mlčení, pokud mu vyplatí polovinou majetku. (Nova Cinema)

mira007

Opakující se konstrukce konspirací a spirála zvratů.... už se to trochu okoukalo. Asi nejslabší ze série - není to tak nápadité jako první díl, ani nahaté jako ty následující díly. ()

sedlo03

Povrchní, průhledné, sexy. Kdo čekal něco jiného, je naivní. Potenciál, i když né všechen, byl vyčerpán v jedničce. Druhý díl se snaží pouze navázat a překvapivě se mu to vůbec nevede. Vím, je to video film, ale prostě když si vezmete to špatné z prvního dílu, přimícháte trochu více sexu a zápeatku během posledních 30 min změníte 6 krát, ještě neznamená, že z toho vyleze něco světoborného. Bavil jsem se podprůměrně, zklamání! 45% ()

Chundys odpad!

Nezachránila to ani ta hezká prsa jedné z aktérek. Jinak prvnímu dílu se to snad ani nemohlo rovnat, vždyť to bylo tak šíleně zamotané, že to ani nedávalo smysl. První díl tedy originál byl krásně a jednoduše vymyšlen :-) a tohle? Tohle byla jednosuše sračka s krásnýma kozama jako bonus :D, bohužel byly ale krátkou chvilku :D ()

freeze.art

Chtěl jsem napsat, že pokud jste viděli Nebezpečné hry 1, tak nemá smysl se na tohle koukat, protože se celé dost nápadně podobá...Ale díky konci jsme změnil názor a ponechám tomu alespon 2* ()

zabro odpad!

Je skoda ze filmy jako je tento se jeste porad toci. Ani pekne herecky to nespravi.A navic to je uplna kopie jednicky. ()

Hapretor

Blbé, ale vtipné a zábavné ... někdy v sérii je slabší kousek, ale jinak tahle série mě celkově dost sedla a čas příjemně zabila ... některé holky opravdu hezké, některé jen trapně vyzívavé, viděno hlavně kvůli ... Dina Meyer ... krásná ženská ... jen škoda, že není víc "vnadná" ... ()

Kingjiri

Kopie původního bijáku. Potěší, že má tahle verze o něco uvěřitelnější (nebo aspoň míň úsměvný) twisty. Naopak nezaujme o poznání slabšim castingem a béčkovym lookem. Za pěkný nestydící se ženský druhá silná hvězda. ()

sledge

... ta jedna * je za lesbicke sceny. Toto bolo najjemnejsie porno ake som kedy videl, lebo ani tu nemoze byt o deji a hereckych vykonoch (alebo hocicoho ineho co suvisi s kinematografiou) ani rec. Inak odpad, zmes najhorsich cliche scen zo vsetkych zlych filmov ake ste kedy videli, podana velmi zle a ese horsie zahrana. Inak odpad! ()

Grogan

Jediné pozitivum filmu jsou sexy kočky Susan Ward a Leila Arcieri a jejich scéna ve vinném sklípku. Jinak jde ale o blbost, kde se scénárista snaží šokovat přehršlí zvratů, které při bližším zkoumání nedávají žádný smysl. Jenže co z toho, podobné filmy nesleduju kvůli obohacení svých kognitivních schopností, takže za tyhle krasavice a pohodovou relaxaci u filmu alespoň ty 3 dám. ()

ZnalecH

Tento film by se mi líbil, kdybych neviděl jedničku. Myslím, že si páni režiséři mohli s dějem trošičku více pohrát. Přesto musím dát alespoň 3* za snahu a myšlenku. ()

Psycho.R

Škvár. Jednička měla nápad, zvraty jste moc nečekali, byla nabušená dobrými herci. Tohle je klasická americká dvojka v béčkovém podání, spíš možná céčkovém, jako tomu bylo u Velmi nebezpečných známostí, kdy první díl stál za to, pak to šlo dolů. Je tu taky hodně nelogičností (viz. hned začátek, před kým házela kytky do vody? Kvůli sobě určitě ne!). Atd. Nižší počet * si nechám pro další díly. Cítím to v kostech :D. ()

Edit13

Velmi opakuje, až vykrádá jedničku. Kdo viděl první díl, dvojka ho rozhodně nemůže moc překvapit. Škoda. ()

warhammer

Extra blábol s herci hodícími se spíš do dementní telenovely. Film je tak plný debilních zvratů, až je to vyloženě trapný. Ztráta času sledovat takovou sračku. ()

Patches1984

Říká se, že opakovaný vtip není vtipem, a u filmů tomu není jinak. Dvojka je v mnohém prakticky kopií jedničky, jen s trochu nudnějšími dialogy. To by samo o sobě zas tak nevadilo, pokud jste jedničku neviděli. Co ale celé druhé Nebezpečně hry sráží pod průměr jsou postavy. Nevím, jestli jsou jen tak blbě a ploše napsané, nebo se na výsledku podepsalo oproti jedničce slabší herecké obsazení, ale nějak jsem mezi těmi šablonovitými loutkami nenašel ani jednu sympatickou, skrze kterou by mě děj dokázal zaujmout. Škoda, pak bych tomu ty tři hvězdičky možná i dal. 4/10 ()

wowylgu313

Vlastně uuuuplně to samé jako jednička , příběh jak přes kopírák až na pár detailů .. Erotické scény doslova na stejné brdo jen s jiným (podle mého horším obsazením) co víc dodat ... kdo viděl jedničku tak ho dvojka nemuže nijak víc nadchnout nebo překvapit :) proto pokles hodnocení na 40% .) ()

leonidas odpad!

viděl jsem jedničku dodíval dvojku a doufám,že nebudu takový blbec abych si půjčil trojku.na erotiku si můžu půjčit něco jiného tam je toho víc a nesnaží se to dělat umění. ()

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)