V roce 1758 se má dědičný princ Damián Karel Ludvík zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou. Damián z toho ale není příliš nadšený a raději holduje lovu, flirtování s místními vesničankami a popíjením se svým nejlepším přítelem, alchymistou Matoušem. V současnosti se zase Eliška Mlynářová chystá na propagaci nejnovější řady svých proslulých marmelád. Vzhledem k tomu, že její firma Marmelišky příliš neprosperuje, jde o naprosto zásadní událost. Buď se povede firmu opět nakopnout, nebo ji bude muset Eliška prodat, jak ji často připomíná její partner Martin. Že spolu tyhle dvě události vůbec nesouvisejí? Tak to se pletete! Stačí, aby Matouš při jednom alchymistickém pokusu omylem vytvořil tinkturu k cestování časem. A pak už se tyhle dvě období začnou proplétat víc, než si dovedete představit! (TV Prima)

les62 odpad!

Když jsem si přečetl zdejší příspěvky, tak jsem si musel pustit první díl. Proto, abych zjistil, jestli je to skotečně taková srajda, jak jsme četl. A ono jo... Ani jsem to nevydržel do konce, Emma Smetana více méně odříkává text stejně jako další "herci", kameraman asi zrovna dokončil školu.... Hej, jak můžou na tohle být nějaký peníze??? A kdo se na to dívá, že už se točí druhá řada? Jo, tu taky zkusím, kdyby náhodou někdy šla. Ale snad to autoři vzdají. Škoda - moje oblíbené téma, cestování časem, bylo totálně zkaženo :-) :-) Tohle vážně nee. ()

medabebe odpad!

Na tento skvost jsem se původně nechtěl ani dívat, ale dostalo to takovou sodu, že jsem si říkal "to nemůže být tak špatné".  Po 40 minutách jsem to vzdal a hýkal blahem. Ano česká tvorba našla nové dno a konkurenci bude hledat opravdu jen těžko. Ještě bych přešel už tak dost debilní námět, budiž. Ale neherecký výkon Kyšky a Urbana, který se tváří  jako kdyby měl v prdeli půlmetrové dildo, prostě nedám. Takže kdo chce asistovanou lobotomii, pomocí tohoto veledíla, vřele doporučuji. ()

Calabria

Ten seriál možná koncepčne není tak špatnej, jako tak jak se špatný stal, neříkám že herci hráli špatně, ale je to buď blbě natočený, nebo režie selhala, ape vypadá to velmi velmi lacině až trapně, což je důvod toho nízkého hodnocení. Ten vypravěč je celkove šílený nápad. Všichni se smějí Smetaně, ale podle mě je ta katastrofa režisérem ()

Marty.McFly odpad!

"Emma Smetana". Tohle samotné jméno by jako recenze "odpad" mohlo stačit, protože do čeho se tato až nezdravě přehnaně sebevědomá paní pustila stálo za totální shit! Pokud možno co nejspořeji oděná moderátorka počasí a později zpráv na stanici NOVA, ještě snad tenkrát mohla onanující puberťáky zaujmout alespoň svým vzhledem. Potom na nějakou dobu zmizela, aby se opět hvězdně objevila opět jako moderátorka DVTV, kde nezapomenutelně zazářila v rozhovoru se známým Srbským režisérem Emirem Kusturicou, za který by se nemusela stydět ani agentka CIA. Dále opět nezapomenutelný mem - selfie z Paříže u hořícího chrámu Notre Dame. Trapný zpěv poslouchatelný pouze na vlastní nebezpečí a naposled její "hvězdná filmová kariéra". Ano, mezi tím bylo opět několik kontrovezních a také odhalených extempore, nejspíše pro ony věrné onanisty. A jsme v podstatě v závěru. Postavit seriál na této osobě v hlavní roli je opravdu buď absolutní neschopnost, nebo možná kalkul proslavit se tím nejhorším dnem v české seriálové tvorbě. Potom ano, přiznávám, že v této kategorii televize PRIMA s paní nesklonnou Smetana vyhrála na plné čáře ()

Wochy odpad!

Ihned po počátečních minutách prvního dílu jsem byl hodně rozladěn. Záměr seriálu je pouze výplň programu a trápení lidí, kteří jsou ještě málo zmučeni z ordinací a ulicí. Jsou to opravdu muka. ()

Vencelides odpad!

Scénář (zakopaná/vykopaná) Ropucha Hornová, produkce Mentál Vodochodský a režie Buchar, Polišenský .. tyhle dva rejžáky snad nemá smysl ani brát do huby, by se mi držka zkřivila co tihle dva točí, ostuda a odpad ! Smetana ? No nic proti ní nemám ale herečka to není ani zdaleka. ()

El_Czurda

Je to přesně takové, jako jsem to chtěl. Miluju to, finest guilty pleasure. Normálně mě štve, že se to nedává každý den, protože tohle bych si dával před spaním. Kdo to bere vážně a dává 1* je nýmand bez smyslu pro humor. Je to samozřejmě tragédie, ale přesně taková, která je daleko za hranicí. Miluju to asi jako The Room a nijak jinak se to brát nedá. Kyselá Smetana je tak nádherně k nesnášení, že už se člověk nemusí vztekat u pořadů na čt24, bizarní Dejmijen vypadá spíš jako loupežník. Nadruhou stranu se tomu musí nechat, že sem tam je nějaká prupovídka až překvapivě chytrá a vtipná. Je to prostě skvělost. A kdo to bere vážně by si měl dát pozor, aby neskončil jako správce ve čtvrtém díle. ()

Benigni odpad!

Tyjo, netušila jsem, že se někomu podaří natočit tak strašný seriál. Emma Smetana je příšerná zpěvačka, to jsme věděli, ale že je i tak špatná herečka se můžete přesvědčit právě v tomto seriálu. Ostudné je tu i další herecké obsazení, příšerná hudba, amatérský scénář a absolutně neumětelská režie. Jak tohle mohlo vzniknout? Kdo to zaplatil? Koho vůbec napadlo, že by de tohle mohlo natočit a pustit v televizi? ()

Jarda01 odpad!

Tak TV Prima zrušila možnost přetáčení reklam z důvodu vyšší ziskovosti a tím možnosti natáčet nové filmy a seriály.  Gratuluji. Nejhorší seriál všech dob Eliška a Damián se jim tedy opravdu "povedl". Čím nás překvapí příště?  Na jaký další odpad se chystají? ()

Bunken

Miluji tento seriál. Proč? Je to komedie o romantických vztazích mezi různými páry. Zaujalo mě originální téma střetu dvou odlišných společenských kultur z různých dob, v nichž žijí hlavní postavy. A z toho plynoucí komické situace. Například když šlechtic z minulosti chce udělat dobrý dojem na barmana v 21. století, a nazve ho pohůnkem. První díly jsou velmi vtipné díky kontrastu mezi tehdejším a současným jazykem. Bavil jsem se všemi vtípky, které využívaly nevhodné šlechtické chování a slovní zásobu v dnešní době. Smál jsem se v každé scéně. Z tónu vypravěče jsem hned poznal, že seriál je míněný s nadsázkou. A že se nesnaží být historickým románem ani vědecky korektním sci-fi. Bylo mi jasné, že cílem je hrát si se společenskými paradoxy, které by cestování v čase způsobilo. A vytěžit je v komickém rozměru. Samozřejmě, když je v příběhu historie a šlechtic, tak se nabízí udělat z toho i pohádku o princi na bílém koni. Kde chudá dívka z moderní doby, kterou princ zachraňuje, je podnikatelka těsně před krachem. Takže chudá, jen trochu jinak. A zároveň ale potenciálně i bohatá a "silná žena". Jak to "moderní divák" má mít rád. Herecké obsazení Elišky je proto úplně vhodné. Místy rozpačitý způsob, jakým se postava Elišky prezentuje, velmi dobře sedí do způsobu chování takové postavy. Eliška jako žena, co si vlastně na něco hraje. Zároveň to, na koho si hraje, jí moc nejde. Ano Elišce nejde příliš hrát svou roli, jakou si myslí, že má hrát. A teprve princ jí rozvolní k tomu být víc sama sebou. Do postavy Elišky se proto ideálně hodí obsazení neherečky.  Pokračování recenze bude napříč dalšími díly... ()