Double Blind

• USA Double Blind

Poté, co se experimentální zkouška léku zvrtne, se testované osoby setkají s děsivým vedlejším účinkem: pokud usnete, zemřete. V izolovaném zařízení je zachvátí panika, když se snaží uniknout a nějak zůstat vzhůru. (JasonCZ)

Accuphose

Zajímavej námět, kterej se celkem rychle zvrtne do sraček... to, co v třetím Vetřelci funguje, tak tady vůbec ne, protože tady mají všichni IQ 85. Lidi dokážou nespat 8-10 dní, pokud je tam kolem nich tým lidí, kteří na to dohlídnou. Tady se parta lidí chová jako idioti, a navíc dělají vše proto, aby usnuli :-D Měl jsem co dělat, abych u toho neusnul, ale nakonec za některý momenty dám jednu hvězdičku, škoda, mělo to větší potenciál, ale to by to musel natočit třeba Shyamalan. A teď všichni honem spát, dobrou noc. Pokud chcete ušetřit půlhodinku, doporučuju přeskočit z času 30 minut, na 60 minut, navíc budete mít na konci výrazně lepší dojem. ()

carebear

Označiť toto za horror chcelo poriadnu dávku dvojitej slepoty. 3/4 filmu nuda na skapanie, akurát koniec to vytiahol z odpadu. ()