Reuben Feffera (Ben Stiller), je učiněný smolař: jeho čerstvá novomanželka ho přímo na líbánkách podvede se svalnatým potápěčem, a vyhodí tak všechny jeho milostné i životní plány do povětří. Náhoda ho svede dohromady s dobrodružně založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarádkou z dětství, čímž se jeho život dostane do divoké změti extrémních sportů, kořeněného jídla, fretek a rytmů salsy... s neuvěřitelnými následky. Může se putičkář Reuben, jež chce mít vše neustále pod kontrolou, změnit a začít žít přítomností? (Magic Box)

jns

I ve své kategorii slabé. Občasné záblesky lepších časů zejména ve scénách mezi Stllerem a Aniston. Jinak mdlé ()

Marrianna

Jako na houpačce - zív - úsměv, zív - úsměv, někdy nuda někdy ne. Jakože to nebylo špatné to ne, ale něco mi tam sakramensky chybělo - ale co to bylo, to už neřeknu - jen vím, že to zřejmě bylo něco dost zásadního. ()

jprmusic odpad!

Nevím, kdo z těch dvou zoufalců v hlavních rolích je blbější herec, ale ve finále je to jedno, protože sledování téhle slátaniny je masochizmus nejvyššího formátu. Proboha, nemohl by Stillera někdo v nějakém klubu předávkovat ? ()

marek29

Tento film sem viděl už v kině v r. 2004 a pamatuju si, že na svých 12 let sem se průměrně bavil. Místama zábavný Ben Stiller, občas se k němu přidala Jenni (která i dnes má stále chlapům co nabídnout :) ale jinak žádná unešenost, žádnej nezapomenutelnej zážitek.. průměr ()

zuzzuli

Dávám 4 hvězdičky s přivřenými oči. V této komedii můžete až brečet smíchy, avšak jako každý průměrný film, tak i tenhle má své stinné stránky. Mezi ně patří nebývalé množství fekálních vtipů, které si mohl reřisér odpustit. Hlavního hrdinu Bena Stillera mám moc ráda, ale musím říct, že jsem ho viděla i v mnohem povedenějších filmů. ()

JosefTomas

Zajímavá romantická komedie, u které potěší převážně skvělý casting a svěží režie. Ostatní bohužel kolísá, jako scénář a jeho vtipy. Ty jsou občas dost trapné, ale některé opravdu trefné. Hlavní aktéři jsou přímo božští a chemie funguje prakticky okamžitě. Pokud tedy hledáte něco, u čeho vypnete trochu mozek, tak tohle je přesně ono. ()

vilik

Ten film jsem fakt nedokoukal....To nešlo!!! Chtěl jsem strávit pár chvil u pohodové komedie, na kterou jsem měl chuť - a po půl hodině jsem podlehl nutkání a "trápení" jsem ukončil... :)) ()

LucLuc

Jsem asi taky romantická duše:-) Rozhodně jsem se bavil víc než u Zoolandera, Dodgeball nebo Starsky a Hutch. To je nejspíš tím, že s milostnými a partnerskými vztahy má každý více zkušeností než s top módou, top vybíjenou nebo policejním retrem. Dokáže se tak vcítit do hrdiny a jeho trampot:-) Skvělá je sekvence s frantíkem na pláži a poté na lodi. Naopak bez většiny fekálních vtípků bych se asi obešel. V rámci zánru čtyři *, při celkovém pohledu tři a půl. ()

Chladek

Klasický a diváky oblíbený filmový děj. Chlápek vede spořádaný život a jedna žena mu ho úplně přehodí (mj. Sexbomba odvedle). Tenhle film hodně zachránila dvojce B. Stiller a P. S. Hoffman. Díky nim má film humorný říz a je zábavný. Jen některé scény jsou díky velké záplavě podobných komedií předpovídatelné. Např ta nazačátku s potápěčem, nebo scéna na záchodě. Taky J. Aniston mi jako rozpustilá "pohodářka" nesedí. Nemluvě o tom, že je hodně zamotaná do "Přátelovské" Rachel, mi víc sedí jako nemotorná, zábavná a usedlá žena jako např. v Božském Bruceovi. Touto rolí však dokázala, že není radno si ji nějak škatulkovat. Jak je vidno, dokáže si poradit se vším. ()

Weirdman

1/10... Jennfifer Aniston ako žena, o ktorú sa oplatí bojovať?... Ani vo sne!!!... Jennifer Anniston ako komediálna herečka?... Peklo!!! ()

waitFORit!

Dlhšie som rozmýšľal ako správne opísať tento film. Ale z opisu to proste i tak nezistíte a tak si ho bežte pozrieť. Buď sa vám to zapáči alebo nie. A mne sa teda náramné páči čo dokazuje i to že som si ho pozrel vždy s radosťou už mnohokrát. Síce je to hlavne pre herečku v hlavnej roli :) ale to je vlastne jedno. Príbeh je klasický. Svadba, nevesta nechá ženícha pre iného, ženích je zdrvený, na scénu prichádza nová “vyvolená“, do toho zápletka jak hrom – prichádza i tá čo ho nechala a veľký happy ending rozhodne sa pre tú o ktorej to vieme už na začiatku. Nič nového pod slnkom a natočí sa ich ešte mnoho podobných. Ide skôr o spracovanie a herecké obsadenie čo ma núti ten film pozrieť si v pravidelných intervaloch. Hlavné je pre mňa to, že je to komediálne poňaté a takto si to pozrie hoc kto. Pravdu povediac inak by som pri tom neobsedel ani ja :) . Jo a posledná rada. Hlavne si počkajte na salsu(tanec) v Stillerovom podaní. Človek ani presne nevie či mal dajaký záchvat a použili to do filmu alebo to len tak dobre zahral. ()

elanista1

Jednoduchy film s neoriginalnym scenarom a zapletkou, ale zato v prvej polovici necakane velmi vtipny, nevedel som sa prestat smiat, co scena to posuvanie branice, scena na zachode a.k.a. Blby a blbsi jedna basen. Druha polka uz menej vtipna, ale viac romantickejsia, Stiler je sympatak a dobre sa nanho pozera, aj ked nic nehovori je hrozne smiesny.Lubostny trojuholnik Stiler /Aniston-Messing funguje dobre, dve krasne zeny a 48 %ny risk na Polly... Prince, ale riskol by som to asi aj ja. V zavere filmu uz evidentne dochadza benzin a do ciela dojde len tak tak, rukami-nohami tlaciac, ale aj tak to stalo za pozretie. ()

zuzza11

...mě to přišlo totálně trapné. Od děje, přes humor, přes zápletku po samotného Stillera... o něj by si v tomto případě, kdy hraje naprostého idiota (doufám teda že to hraje) žádná ženská neopřela ani kolo... nuda :o. Na filmu nevidím absolutně nic pozitivního, možná plus měla fretka a Jen pevnej zadek :-) ()

xtomyx

Dost příjemná komedie co vám zaplní sobotní podvečer. Občas drsnější humor, který ovšem mě vůbec nevadí! Hlavní hrdinové jsou moc sympatičtí a jejich role dost vtipné. Za opravdu příjemnou atmosféru čišící z filmu dávám čtyři hvězdy. ()