Reuben Feffera (Ben Stiller), je učiněný smolař: jeho čerstvá novomanželka ho přímo na líbánkách podvede se svalnatým potápěčem, a vyhodí tak všechny jeho milostné i životní plány do povětří. Náhoda ho svede dohromady s dobrodružně založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarádkou z dětství, čímž se jeho život dostane do divoké změti extrémních sportů, kořeněného jídla, fretek a rytmů salsy... s neuvěřitelnými následky. Může se putičkář Reuben, jež chce mít vše neustále pod kontrolou, změnit a začít žít přítomností? (Magic Box)

Dinoo

Priemerná romantická komédia ktoré neprekvapila ,ale zato veľmi príjemne potešila. Ben Stiller mi proste sedí na takéto filmy ako riť na šerbel . :) Trochu ma prekvapilo par úchylných scén ktoré ale vždy boli na správnom mieste. Inak pohodový film na spríjemnenie večera. ()

mitush

V snahe dotiahnuť čo najviac američanov do kina, napchajú tvorcovia do inak celkom dobrej romantickej komédie "fekálne vtipy" . Jasné, tržby sú na prvom mieste, ale tomuto filmu to uškodilo. ()

Vandislav

Bena Stillera nejak neprozivam. Mozna prave proto me nenapadita komedie o bojacnem analytiku rizik (to nezni moc cesky, ja vim) vubec neoslovila. Bohuzel se to nespravilo ani pote, co potkal byvalou spoluzacku, ktera vedle nej vypada jako Dan Osman. Vtipky jsou vesmes provarene, nastesti se vetsinou scanarista vyvaroval tech uplne spatnych. Neskodna komedii, ktera diky sve monotonosti a hlouposti, snad neni urcena ani na relaxovani. Jeden a pul hvezdicky. ()

EricNor

Včera mi to sedlo a smál jsem se docela dost. Jen hrála sympaticky nerozhodnou postavu a Stiller byl snesitelnější než v jiných filmech. ()

Lucie505

Začátek utahaný, místy vtipné, místy nevkusné, ale Aniston to coby hipízačce tak slušelo! Je to oddychovka bez nápadu, která mně zpříjemnila nedělní kocovinu:-) ()

Martinaa.Tru

Typická béčková americká (ne) komedie se šťastným koncem. Pokud se nechcete nudit tak prosím, ale pokud se chcete pobavit zbytečný čas. Takový vysoký počet dávám za bezvadné obsazení - mám slabost pro jennifer i pro Bena ! ()

mzop

Průměrná americká komedie, místy vtipná, místy méně. Postava Feffera je úžasně vymyšlená a navíc ho hraje Ben Stiller, což jsou dva důvody, proč radši 3 hvězdy a ne dvě :-). ()

len.tilka

Nebejt tradičně nádherný Jennifer a taky prdlýho Hoffmana, je to normální film, kterýho byste si stěží všimli. Průměrný děj naštěstí parádně vyrovnává tempo. Tím, že je to postarší dílo, není tu ten dnešní fenomén alá natahneme to co nejvíc, ale naopak to úžasně odsejpá díky příjemným 9O minutám. To co se očekává se stane a nic se tam zbytečně nerozšmrdlává. Příjemný. Věděli přesně, kde to utnout. Jinak Debra mi tam moc nezapadla, přišla mi taková strojená a jak z jinýho filmu. ()

Bohaatstvo

Opravdu nevím, čím to je, ale komedie s Benem Stillerem poslední dobou mám čím dál, tím víc rád. Tato mi trochu připomíná další jeho kousek - Walter Mitty a jeho tajný život. Trochu šablonovité scénáře upravené do jiného hávu, ovšem alespoň pro mě fungují. Žádné složité skeče a jasné poselství - neberme se tak vážně a žijme naplno. To je možná větší poselství, než u leckterého artového filmu. ()

phoenix9

Očakávania som mal malé, a tak nakoniec to nebolo až tak zlé. Navyše bez závrečných tituliek to má len 82 min takže film ubehne rýchle , herci sú v pohode tiež a aby som nezabudol...postava Philip Seymour Hoffman-a je skutočne skvelý basketbalista...:D 55 % ()

Rathe

Zábavná americká romantická komedie s výborným hereckým obsazením. Nenudil jsem se a ani ty fekální vtípky mi tam nevadili. Já jsem se bavil a to bylo cílem filmu, takže jsem byl spokojený. ()

Jirkacek

Na role smolařů, troubů či jiných nešťastníků jsme u skvělého Bena Stillera zvyklí. Jednoho z nich si střihl ve filmu Riskni to s Polly, kde ho čerstvá novomanželka přímo na líbánkách podvede se svalnatým francouzským potápěčem. Co se tentokrát Benovi stane jsme se tedy hned na začátku dozvěděli a dychtivě jsme čekali, co bude dál. Náhodou potkal bývalou spolužačku Polly v podání rozkošné Jennifer Aniston a tím se spustil řetězec událostí, který mu změnil jeho prozatímní nudný život pojišťovacího agenta. Partie komediálních situací mohla být tedy rozehrána, ale nestalo se tak. Zasmáli jsme se jen občas, moc legračního jsme toho neviděli. Ben Stiller už prostě hrál v lepších komediích než v té s Jennifer Aniston. Ale abych nebyl jen negativní - docela nás pobavila akce v tanečním klubu, kde Ben předvedl své taneční neumění v latinsko-amerických tancích. Riskli jsme to s Polly a moc se nám to nevyplatilo - slušný humor zde prostě chyběl. Nevyrovnaný pár Ben a Polly si tak u mne svým riskováním vysloužili pouhé dvě hvězdy **. ()

k.rakonos

Už jen ústřední herecké duo značí, že film by zklamat neměl a on taky nezklame. Ale něco tomu přece jen chybělo, aby z toho byla romantická komedie, na kterou se pro odreagování budete chtít podívat znova. Tři a půl hvězdy. ()

gapa466

Komedie Bena Stillera na jsou na jedno brdo. Zvláště nechutný záchodový humor je patrně v jeho komediích oblíbený. Jednu hvězdu za Jennifer. Je fakt pěkná. Jen jsem jí nevěřil, že je holka z pochybné čtvrti. Jen kadeřník by stál více než měsíční nájem. ()