Agentura řeší problematický vztah dvou známých herců, kteří se setkávají v rolích milenců ve výpravném dobovém snímku. Slovenská hvězda Gabriela Marcinková hraje vznešenou aristokratku, která se zamiluje do svého služebníka. Toho ztvárňuje Jiří Langmajer, který je známý svými avantýrami a náruživostí, s níž pojímá milostné scény. Vznikají obavy, jestli se s tím Gabriela dokáže vyrovnat. Úkolem agentury je najít způsob, jak oba herce u projektu udržet a přitom pomoci režisérovi, aby milostné scény působily vášnivě a věrohodně. Snahy nakonec nesou ovoce a jiskra mezi dvojicí hlavních hrdinů přeskočí nejen před kamerou, což celou situaci zkomplikuje ještě daleko více. (prima+)

fabecc1222

Konečně také nějaké pohnutí linek v agentuře, ačkoliv zas zakončeno poměrně laciným cliffhangerem, u kterého je jasné, co bude následovat. Langoš - Marcinková tak na půl dobrý, na půl průměr. Pořádně to rozpálilo až vzplanutí lásky na seně, jinak to hašteření jsme viděli už u dua Medvecká - Adamovská, tohle bylo místy hodně obdobné. ()