Epizody(6)

Max, Mell, Ema, Robin a Soňa. Pětice studentů adiktologie se v rámci zodpovědného přístupu ke studiu rozhodne pro experiment – vzít si drogy, které by mohly na chvilku vyřešit problémy každého z nich. Jak říká profesorka Jensenová,  drogy jsou zkratky k řešení problémů. Experiment má ale jeden podstatný háček. Účinek drog se u všech stane permanentním. Zábava a nově nabyté „superschopnosti“ vedou mladé hrdiny až na hranu jejich možností, ale i sil. A to vše v situaci, kdy je v zemi zřízena funkce drogového koordinátora, který k drogové problematice přistupuje s maximální tvrdostí… (Česká televize)

Jedovka

Barevná absudritka, prolínající několik filmových žánrů, včetně dystopické odbočky (bohužel slepé), co mě bavila od začátku až do konce, protože mi hned došlo, že to nelze brát moc vážně. Pikantní téma drog a psychedelik, skvělé výrazné postavy, hutná atmosféra, opravdu komické situace a vtipné dialogy. Jednu hvězdu sundávám jen za několik málo slabších scén. Jako celek ale kvalitní zážitek, jako zatím celá tvorba Adama Sedláka. Víc takových seriálů! ()

Hanka_M

Upřímně se mi to líbílo více, než Banger. Chválím především výběr herců a občas jsem se také hodně nasmála. Petr Uhlík a Luciana Tomášová, včetně Jindrové předvedly velmi zajímavé a neotřelé herecké výkony. Místy jsem byla zklamaná z toho, jak se seriál scenáristicky a vůbec příběhově vyvíjel, ale když to člověk nebere jako jeden velký celek, ale malé střípky ze života adiktologů, je to velmi povedené a záslužné dílo. ()

GrooteLulu

na seriál "české" výroby bych se nepodíval, kdyby to nebyl DrMartin, policejní, či detektivní výtvory, Most, Život na zámku a to jen s odstupem, na "nové" zahraniční snad nikdy, no a tady mě zaujalo, že jsem si myslel podle plakátu, že se jedná o zahraniční seriál, tak jenom mrknu na děj a kupodivu češi - v rychlosledu první díl a asi jsem se zamiloval do jedné postavy v paruce ()