Hrají
Vladimir Gosťuchin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Urga (1991)
Vzestup (1977)
Takaja žestkaja igra - hokkej (1983)
Georgij Vicin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Čipollino (1972)
12 stuljev (1977) (seriál)
Operace Y (1965)
Jevgenij Gerasimov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Nemáte ani zdání (1980)
Romanovy: Věncenosnaja semja (2000)
Takaja žestkaja igra - hokkej (1983)
Andrej Mjagkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Služební román (1977)
Krutá romance (1984)
Garáž (1979)
Vladislav Strželčik
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Otec Sergej (1978)
Vojna a mír (1965)
Vojna a mír III: Rok 1812 (1967)
Jevgenij Jevstignějev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Legenda o Ullenspiegelovi (1976)
Baltazarova hostina aneb Noc se Stalinem (1989)
Sobačje serdce (1988) (TV film)
Galina Volček
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Král Lear (1970)
Pozor na auto (1966)
Don Quijote (1957)
Vladimir Kašpur
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Legenda o Ullenspiegelovi (1976)
Chladné léto roku 1953 (1988)
Osvobození III - Směr hlavního úderu (1971)
Alexandr Grave
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Tichý Don I. (1957)
Deník hloubkového letce (1967)
Konec operace Rezident (1986)
Vladimir Balašov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ivan Hrozný II. (1945)
Ivan Hrozný I. (1945)
Šli na východ (1965)
Ljudmila Jefimenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Labutí jezero - Zóna (1990)
Lesní píseň. Mavka (1981)
Valerij Anisimov
Nejlepší filmy:
12 stuljev (1977) (seriál)
My se vrátíme (1974)
Duma o Kovpake: Buran (1975)
Nikolaj Karačencov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
12 stuljev (1977) (seriál)
Déjà vu (1990)
Sherlock Holmes a doktor Watson: Krvavý nápis (1979) (TV film)
Jevgenij Kindinov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Šarlotin náhrdelník (1984) (TV film)
Návrat rezidenta (1982)
Konec operace Rezident (1986)
Michail Postnikov
Nejlepší filmy:
Osvobození II - Průlom (1970)
Osvobození III - Směr hlavního úderu (1971)
Osvobození I - Ohnivá duha (1970)
Vladimir Kenigson
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Sedmnáct zastavení jara (1973) (seriál)
Lunnaja raduga (1983)
Major Vichr (1967)