Outsiderovi Dizzy Harrisonovi se pořád všichni posmívají a dobírají si ho. Poslední rok na škole není pro něj nic jiného než jen palčivé utrpení. Proto se Dizzy rozhodne změnit svůj osud. Záměrně se nechá vyhodit ze školy a nastoupí na jinou s novou vizáží, novou minulostí a absolutně novým postavením. Dřívější moula se promění v hlavního oblíbence mezi spolužáky a najednou si užívá všeho - nebývalého zájmu dívek i popularity! Pak je ale jeho minulost odhalena a Dizzy musí ukázat celému světu, jaký doopravdy je a co v něm vězí! (oficiální text distributora)

Kaučuk03

Čistého času jsem se smál asi tak 2 minuty v přepočtu na celý film, hlavou jsem kroutil skoro pořád. Jasně někdy se podaří "komedie", které jsou tak stupidní až jsou i vtipné. U téhle však zcela převládla stránka stupidity. ()

Sosak

No to fakt ne - příšerná, svíjející se trapnost, založená na tak tuctovém námětu o looserovi, který chce na nové škole zaujmout. DJ Qualls je podivná kreatura v oblasti filmu, nikdy mu nepřijdu na chuť. Spoustě lidem, který znám se to líbilo, tak jsem se na to taky kouknul a bylo to...úmorný. Ošklivá podívaná. Už ne, prosím. ()

Jablek

Většinu podobně přiblblejch komedií fakt nemusim...ale tahle se mi prostě, nevim proč nebo čim, líbila a docela slušně jsem se u ní bavil :) ()

Mira90

Klasická americká ,from zero to hero to zero to hero pubertálně-fekální komedie'. Ale docela vtipná, se Zooey a upřímně - kde jinde může divák vidět tolik vyčpělých hudebních hvězd? ;-) ()

AloisNeuman

Božská uvolňovačka. Jestli máte rádi Con Air, Generál Patton a Statečné srdce odkazy se vám budou líbit. Spousta Cameo rolí. Nej z nich Vanilla Ice, David Hassehoff a Tony Hawk. ()

KdG

Na komedii to bylo dost slabé, příliš hluchých míst, ale abych nekřivdil pár vtípků se povedlo. Co mě potěšilo byla Eliza Dushku (je fakt sexy), a hlavně štěky takovejch legend jako je Gene Simons, Henry Rollins, Tommy Lee, Vanilla Ice a David Hasselhoff. ()

Ex_Machina

„Sex ktorý chceš nedostaneš a ten ktorý dostaneš nechceš“. Realita mnohých outsiderov, ktorí sa nájdu v každej spoločnosti. Dizzy je ten najväčší smoliar z nich. Ale aj on chce zažiť rešpekt, uznanie a lásku a preto si vytvorí svoju druhú identitu za pomoci tých najtvrdších muklov v kraji a skúsi svoje šťastie na inej škole. Komédia ktorá určite pobaví a ak sa Ti nepáči táto moja recenzia ... „ Že ja na teba urobím zlé oko „ !! ()

Cortyx

i dneska si vybavuji scenu se "zlym okem" a proste nemuzu :D . fakt jsem se u toho pobavil i kdyz je to ve sve podstate vlastne ptakovina. 85% ()

Jezkobezko

Par dobrych forov a krajne nepravdepodobny dej nepotesia skutocnych looserov s malym...Ale ako zvukova kulisa pri lieceni nadchy,OK.Za 2. ()

pekas

Párkrát se člověk zasmál, bohužel to je tak vše a tentokrát to rozhodně nestačilo. Možná že lepší dvě hvězdy, ale na tři už to nemá. ()

Bulish

Tenhle kousek se mi zalíbil... Nic originálního, obyčejný, šikanovaný kluk se na jiné škole stane středem (hlavně dívčí) pozornosti a velkým šéfem. Ale to není to o co tu běží - film je od začátku do konce propleten vtipnými momenty, u kterých se dá od srdce zasmát a nuda? Neexistuje.. :) ()