Outsiderovi Dizzy Harrisonovi se pořád všichni posmívají a dobírají si ho. Poslední rok na škole není pro něj nic jiného než jen palčivé utrpení. Proto se Dizzy rozhodne změnit svůj osud. Záměrně se nechá vyhodit ze školy a nastoupí na jinou s novou vizáží, novou minulostí a absolutně novým postavením. Dřívější moula se promění v hlavního oblíbence mezi spolužáky a najednou si užívá všeho - nebývalého zájmu dívek i popularity! Pak je ale jeho minulost odhalena a Dizzy musí ukázat celému světu, jaký doopravdy je a co v něm vězí! (oficiální text distributora)

AlBertzap

Profláklá americká kultovní teenagerská komedie:D ale stejně má v sobě nějaké nadpřirozené kouzlo, které mě uchvátilo a z těch všech jiných komediích o mládeži je tahle prostě the best. Ty rádobyvtipné scény a dementí vtipy jsou tak nesmyslné až jsou naprosto úžasné a já takový humor prostě zbožňuju - "ftršššš", "válej se, to bude dobrý..", "tygří dráááp!" viděl jsem to asi dvacetkrát a směju se tomu pořád stejně. Stejně tak mě vzrušuje i nádherná Eliza Dushku, na jejíž přehlídku plavek vzpomínám až do teď:D ()

gizzi-fly

Jednoduchý příběh americké střední, ale byť je to hovadina s happyendem na konci, tak se u toho pořádně nasmějete. A za 3* to určitě stojí. ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, která je dějově svým způsobem pořádná blbina, nicméně jsem se díky několika povedeným srandovních situací u filmu bavil. Hlavní hrdina je od pohledu pořádný outsider a jeho přerod v největšího oblíbence na škole je trošku mimo realitu, což mě jen utvrzuje v tom, že na film je třeba nahlížet s velkou nadsázkou. Což ale o to, když to hlavní - pobavit - tento kousek splnil. ()

Pythonator

Další tupá americká teen komedie. Narozdíl od vypilovaného Road Tripu se zde jedná již jen o tupost amatérskou. Přesto je to zábava především díky hubeňourovi Quallsovi a krásné postavičce Dushku. Zajímavostí je bohužel málo výrazná role pro mladou Zooey. ()

marocco

Škoda, že Eliza Dushku pózovala v spodnom prádle len chvíľu - bola to totiž jediná podarená scéna v tomto filme. ()

bocy

Tak na tejto komédii bolo sympatické akurát to, že dievča v obchode s CD-čkami pýtalo od predavača nový album od skupiny Creed. Inak asi nič...:-( ()

Jrk

Nechapu jak nekteri zde cekaji od takovehoto filmu nejake duchovno nebo hloubku. U filmu je potreba naprosto vypnout a nechat se bavit. Rozhodne zde nejsou zadne trapne prehaneni jak treba v prci prcicky ani se nezachazi za unosnou mez kdy se z vtipu stava trapas. Dej je zcela standartni a stokrat ohrany, ale herci jsou svezi, holky sexy, vtipy unosne a film neni extra dlouhy. Tak proc se proste nepobavit. ()

spiranta odpad!

Toto nemyslia vážne! Vydržala som presne 22 minut. Ak niekto uvažujete, o tomto filme, nepúšťajte sa doňho, je to maximálna strata času. ()

Paan

Ona je to koncepčně docela kravina bez nějakých aspirací na umělecký dojem atakdále, jistě. Ale v rámci šedé zóny americké komediální tvorby, jejíž kvalita kolísá mezi propadáky a kulty, se tohle zaručeně řadí k tomu lepšímu. Pro Quallse opět role šitá na míru, Griffin táhne tu drsňácky komickou část a sličná Eliza nepotřebuje další komentáře =) ()

luxus1

Vcelku pohodová průměrná komedie S DJ Quallsem + skvělé scený ve vězení a"Crazy Eyes" v podání Eddieho Griffina ) ()

zimi

Já se bavil klíďo bych to viděl zas, něco se nepovedlo něco jo, ale čekal jsem to mnohem horší, rozhodně je to lepší než procenta napovídají! Klidně si to pusťte, mě to bavilo! ()