Podle mě jedna z nejpovedenějších komedií posledních let...Eliza Dushku nádherná.Mini roličky(Gene Simmons,Tony Hawk,Tomy Lee) nemají chybu!Na zpravení nálady ideální věc...(24.1.2009)

Vydařený úlet :) Plus scéna s okem :D(21.10.2010)

DJ Qualls se stává zárukou zábavy.Akorátní komedie. Zábavná, tradičně poučná, ale některé vtípky jsou povedené. Jeden z těch filmů, který vám prostě sedne nebo ne. Mě sedl.(17.12.2015)

Jak se změnit ze studenta, který je prakticky bez přátel a jehož si všímají jen školní borci, kteří ho šikanují a ponižují, ve studenta, kterého všichni obdivují a uctívají? Zajímavý návod by vám mohla poskytnout tato komedie, která občas stojí na dost tenkém ledě (mám na mysli parodii na film Statečné srdce), ale na druhou stranu jsou zde i některé hodně zajímavé myšlenky. A co mě překvapilo je to, že mi zde DJ Qualls ani příliš nevadil, ale je pravda, že jakmile někde má hlavní roli, tak je to vhodný adept na přizabití, jemu spíše asi sluší role vedlejší, každopádně se ale dal s určitým sebezapřením vystát, což je ode mne vůči tomuto herci poklona. Ale ženské role, to už bylo něco jiného, Eliza Dushku je zde jako vždy atraktivní a nádherná herečka, na kterou se krásně dívá. A potěšili i lidi, kteří si zahráli sami sebe, jako Tony Hawk (scéna během zápasu amerického fotbalu, kdy seděl mezi dvěma kamarády, kteří o jeho hlavu nakonec přerazili skateboard byla jednou z těch nejpovedenějších v tomto filmu) nebo David Hasselhoff. Zkrátka tato komedie je nápaditá, je zajímavá, je i vtipná, takže jediné, s čím mám problém, je herec v hlavní roli, kdyby tam byl někdo sympatičtější, tak bych možná i ty čtyři hvězdy dal, takhle je to přesně někde mezi a v tomto případě zaokrouhluji dolů, takže to máme za tři hvězdy.(26.6.2010)

• Kryton

Já toho amerického schmitzera čím dál více nemusím. V road tripu to ještě šlo. Jenže, kdekoli hraje je okamžítě na přes hubu. I když taby by stačilo jen fouknout.(22.3.2009)