Oblíbený film mého pubertálního já. Je to neskutečná blbost, ale některé vtípky mě doslova položily. Výborný Qualls a Griffin, i maličká role Tonyho Hawka pobavila královsky. Snake eyes!(15.8.2012)

Dosť som sa nasmial, super komedia zo školského prostredia. Také ja rád :)(1.1.2009)

Jsem rád, že ještě někdo chápe, že teenagerská komedie nemusí stát zrovna na "vyměšovacích" vtipech. Tahle komedie je jedna z mých nejoblíbenějších v této kategorii, i když do očí bijící Statečné srdce jim neodpustím. Aspoň, že vtipné scény tam mají hvězdy typu Vanilla Ice, Tony Hawk či ke konci David Hasselhoff. A ta Zooey Deschanel :).(5.6.2005)

Jasne, je to strasna volovina, ale ja tenhle film uz videl nekolikrat a vzdycky me slusne pobavil. Pribeh o looserovi, co se z nej stane frajer, je fakt neskutecne omletej a tady pribeh neprinasi nic novyho, ale o to tu ani tak nejde, tady jde o jednotlivy vtipy a i kdyz hodne neni tak vtipnejch, jak tvurci zamysleli, porad se tu naky slusny najdou a film nenudi. Navic Qualls se pro role looseru snad narodil a tady exceluje, bohuzel jako drsnakovi uz mu to tolik nejde a spis pusobi jak blazen. Co se tyce ostatnich, Eddie tradicne hodne vtipnej, Eliza a Zooey sexy a navic slusne hrajici. I kdyz by se filmu dala vytknout spousta veci, ja se u nej proste bavil, takze lepsi 3*.(30.7.2008)

Docela průměrná teenagerovská komedie... De o to samý, jako všude jinde: "Neoblíbený student se sebere a udělá ze sebe krále střední." Ale něco do sebe to mělo a když už to na tři nehodnotím kvůli ničemu kloudnému, tak aspoň kvůli Zooey a Hasselhoffovi na konci :D(28.12.2007)

• - Ve scéně se skateboardy se na moment objeví Tony Hawk. (Komprimus)

• - Scéna, kdy vězeňská eskorta přiváží hlavního hrdinu na novou střední školu, je parodií na film Con Air, kdy je podobným způsobem převezen herec Steve Buscemi. (Luigi.K.)