V rámci teenagerských komédií určite silný nadpriemer a to nie iba kvôli cameo rolám (Gene "KISS" Simmons, Tommy Lee, David Hasselhoff). Úvod je otrasný, to si povedzme na rovinu. Scéna zlomenia penisu je jedna z najhnusnejších a najúbohejších scén, aké som mal možnosť vidieť. Potom sa to ale rozbieha. Príde pár vtipných momentov a pár skvelých postáv (pasáž vo väzení je úžasná). Hrá dobrá hudba (najlepšia je alternatívna verzia Wannabe Gangsta od Wheatus), herci sú fajn (DJ Qualls, sexy Eliza Dushku). Zaujala ma aj mierne psychologická a satirická línia filmu, kde sa tvorcovia vysmievajú teenagerským kultov a typickému kastovaniu na školách.(18.7.2006)

já jsem se zasmál a má to fakt dobrý obsazení Tony Hawk a Vanilla Ice :)(24.6.2010)

Jak se změnit ze studenta, který je prakticky bez přátel a jehož si všímají jen školní borci, kteří ho šikanují a ponižují, ve studenta, kterého všichni obdivují a uctívají? Zajímavý návod by vám mohla poskytnout tato komedie, která občas stojí na dost tenkém ledě (mám na mysli parodii na film Statečné srdce), ale na druhou stranu jsou zde i některé hodně zajímavé myšlenky. A co mě překvapilo je to, že mi zde DJ Qualls ani příliš nevadil, ale je pravda, že jakmile někde má hlavní roli, tak je to vhodný adept na přizabití, jemu spíše asi sluší role vedlejší, každopádně se ale dal s určitým sebezapřením vystát, což je ode mne vůči tomuto herci poklona. Ale ženské role, to už bylo něco jiného, Eliza Dushku je zde jako vždy atraktivní a nádherná herečka, na kterou se krásně dívá. A potěšili i lidi, kteří si zahráli sami sebe, jako Tony Hawk (scéna během zápasu amerického fotbalu, kdy seděl mezi dvěma kamarády, kteří o jeho hlavu nakonec přerazili skateboard byla jednou z těch nejpovedenějších v tomto filmu) nebo David Hasselhoff. Zkrátka tato komedie je nápaditá, je zajímavá, je i vtipná, takže jediné, s čím mám problém, je herec v hlavní roli, kdyby tam byl někdo sympatičtější, tak bych možná i ty čtyři hvězdy dal, takhle je to přesně někde mezi a v tomto případě zaokrouhluji dolů, takže to máme za tři hvězdy.(26.6.2010)

• JohnMiller

Toto je taká odpudivá kravina, že ma to miestami aj bavilo. Prvá pól hodina plná nešťastných stredoškolských trapasov a výzor DJ Quallsa,boli také smiešne prvky, že som sa neprestával smiať. A to sa ja na tom úplne trápnom, až Americko-fekálnom humore, smiať veľmi nezvyknem., už len s princípu. Po tejto super srande však prichádza na radu klasický tínedžerský motív, ktorý sa od dôb prvého American Pie nezmenil. Obsahovalo to tie klišé ako vzostup ega, americký futbaloví zápas o titul, láska s najväčšou celebritou školy, a iné nezaujímavé časti.. ale začiatok za to stál.(20.8.2014)

Plné fajn nápadov, celkom dobre som sa bavil, hlavne na "vražednom" pohľade a motívu z Con Air :D Inak je to celkom hovadina... Eliza Dushku ovplyvnila moje hodnotenie ;)(29.1.2010)