Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Torision
  ****

  Řekl bych že docela dobrá a koukatelná komedie aspoň pro ty, co u toho hledají teen-komediový vyžití a nechtěj u toho počítat matematiku. Celej tenhle film se nese na takovym pohodový pohodový vlně a má i dost vtipnejch a i dost crazy momentů, talýe dle mýho ani neni možný se u ní nudit. Jinak Eliza Dushku je bohyně a Hasselhoff nakonci zahřeje u srdce. :)(14.9.2007)

 • Indiana
  *

  Docela dost nudná komedie s nudným DJ Quallsem, kterého už by měl někdo zrušit.(19.10.2005)

 • eraserhead666
  ***

  DJ Qualls se stává zárukou zábavy.Akorátní komedie. Zábavná, tradičně poučná, ale některé vtípky jsou povedené. Jeden z těch filmů, který vám prostě sedne nebo ne. Mě sedl.(17.12.2015)

 • genetique
  ***

  Tieto bezduché, bezhodnotné americké komédie pozerám len vtedy, keď už naozaj nemám na výber. Ale cez to všetko majú niečo do seba. Lacné vtipy, lacný scenár, lacní herci a aj tak sa na to dá pozerať. Ale tipujem, že Hasselhoff zhrabol za dvojsekundový záber viac ako celý štáb dokopy :). Ale to pobavilo najviac. 60%.(30.11.2006)

 • FFilipCZ
  **

  Klasický tisíckrát omletý mustr "from zero to hero" , který už vás nejen že nepřekvapí, ale už ani nepobaví. Jedna hvězda za Zooey Deschanel a druhá za Elizu Dushku. To jsou totiž jediný dvě osoby (společně s jejich rolemi), který vás u tohoto filmu udrží, a na který se dá jakž takž koukat.(7.8.2013)

 • - Scéna, kdy vězeňská eskorta přiváží hlavního hrdinu na novou střední školu, je parodií na film Con Air, kdy je podobným způsobem převezen herec Steve Buscemi. (Luigi.K.)

 • - Ve scéně se skateboardy se na moment objeví Tony Hawk. (Komprimus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace