Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zdepapepa
  *****

  Jsem rád, že ještě někdo chápe, že teenagerská komedie nemusí stát zrovna na "vyměšovacích" vtipech. Tahle komedie je jedna z mých nejoblíbenějších v této kategorii, i když do očí bijící Statečné srdce jim neodpustím. Aspoň, že vtipné scény tam mají hvězdy typu Vanilla Ice, Tony Hawk či ke konci David Hasselhoff. A ta Zooey Deschanel :).(5.6.2005)

 • T-pack
  ***

  Docela průměrná teenagerovská komedie... De o to samý, jako všude jinde: "Neoblíbený student se sebere a udělá ze sebe krále střední." Ale něco do sebe to mělo a když už to na tři nehodnotím kvůli ničemu kloudnému, tak aspoň kvůli Zooey a Hasselhoffovi na konci :D(28.12.2007)

 • marcek
  ****

  Je pravda, že je to celý vážně uhozený, ale když sme jeste meli HBO tak jsem to sledoval pořád :))(20.5.2007)

 • Kryton
  **

  Já toho amerického schmitzera čím dál více nemusím. V road tripu to ještě šlo. Jenže, kdekoli hraje je okamžítě na přes hubu. I když taby by stačilo jen fouknout.(22.3.2009)

 • kingik
  ***

  Do takové komedie se DJ Qualls typově hodí a tak je na legraci zaděláno. Tvůrci mu tam přihodí Eliza Dushku, všechno to hodí do žánru jemné parodie a divák by neměl být zklamán, protože tady jde hlavně o kadenci gagů a ta je uspokojivá, ale rozhodně ne tak třeskutá jak by se dalo čekat. A výsledkem je tedy v podstatě film, který "looserům" dokonale zvedá sebevědomí.(21.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace