Řekl bych že docela dobrá a koukatelná komedie aspoň pro ty, co u toho hledají teen-komediový vyžití a nechtěj u toho počítat matematiku. Celej tenhle film se nese na takovym pohodový pohodový vlně a má i dost vtipnejch a i dost crazy momentů, talýe dle mýho ani neni možný se u ní nudit. Jinak Eliza Dushku je bohyně a Hasselhoff nakonci zahřeje u srdce. :)(14.9.2007)

• Indiana

Docela dost nudná komedie s nudným DJ Quallsem, kterého už by měl někdo zrušit.(19.10.2005)

DJ Qualls se stává zárukou zábavy.Akorátní komedie. Zábavná, tradičně poučná, ale některé vtípky jsou povedené. Jeden z těch filmů, který vám prostě sedne nebo ne. Mě sedl.(17.12.2015)

Tieto bezduché, bezhodnotné americké komédie pozerám len vtedy, keď už naozaj nemám na výber. Ale cez to všetko majú niečo do seba. Lacné vtipy, lacný scenár, lacní herci a aj tak sa na to dá pozerať. Ale tipujem, že Hasselhoff zhrabol za dvojsekundový záber viac ako celý štáb dokopy :). Ale to pobavilo najviac. 60%.(30.11.2006)

• FFilipCZ

Klasický tisíckrát omletý mustr "from zero to hero" , který už vás nejen že nepřekvapí, ale už ani nepobaví. Jedna hvězda za Zooey Deschanel a druhá za Elizu Dushku. To jsou totiž jediný dvě osoby (společně s jejich rolemi), který vás u tohoto filmu udrží, a na který se dá jakž takž koukat.(7.8.2013)

• - Scéna, kdy vězeňská eskorta přiváží hlavního hrdinu na novou střední školu, je parodií na film Con Air, kdy je podobným způsobem převezen herec Steve Buscemi. (Luigi.K.)

• - Ve scéně se skateboardy se na moment objeví Tony Hawk. (Komprimus)