Outsiderovi Dizzy Harrisonovi se pořád všichni posmívají a dobírají si ho. Poslední rok na škole není pro něj nic jiného než jen palčivé utrpení. Proto se Dizzy rozhodne změnit svůj osud. Záměrně se nechá vyhodit ze školy a nastoupí na jinou s novou vizáží, novou minulostí a absolutně novým postavením. Dřívější moula se promění v hlavního oblíbence mezi spolužáky a najednou si užívá všeho - nebývalého zájmu dívek i popularity! Pak je ale jeho minulost odhalena a Dizzy musí ukázat celému světu, jaký doopravdy je a co v něm vězí! (oficiální text distributora)

kubilov

Jakýsi ultrahubený DJ Qualls nemá na to, aby uhrál hlavní roli v žádném filmu. V žádném. Žádném. Tuhle tupou a wannabe vtipnou teen komedii o vzestupu jedné zoufalé nuly na školního krále taky ne. Jen kousek od úplného odpadu. ()

Brano

Veľmi tenká hranica medzi odpadom a 1*. Film veľmi nepobaví a sám o sebe je dosť trápny. A čo sa týka hercov, tak mi tu vadil DJ Qualls, ktorý ako komik je mizerný. Dejovo stupídne a predvídateľné. Takže strata času. ()

Silvie_F

Upřímně? Jedinný důvod, proč se na to dívat, je videoklip i'm just a kid od SIMPLE PLAN. Abyste po tom, co uvidíte film, věděli, že ten klip bohatě stačil. ()

JoKKeR

Jéé tak je to hovadina kde vše co se stane je zhola nemožný ale co mě to zrovna sedlo jak nic:-D tak aspon mu dam 50% blbec Qualls jako hrdina to ani v tech nejdivočejších snech:-D ()

Manas50

Další komedie o tom jak se z loosera stane školní hvězda. Film se snaží být trochu netradiční, oproti jemu podobným, ale stejně to byla nuda, pár okamžiku je vtipných, ale hodně převláda nuda. Nejlepší byly scéný s těmi psychopaty z vězení a sympatické herečky v ženských rolích, které film aspoň trochu spestřily. 40% ()

EnneX

Nemůžu si pomoc, ale je to skvělá zábava, výborná hudba a hlavně těch jmen, které se ve filmu objeví. Vanilla Ice je super a smekám pře Dj Quallsem. ()

racing666

Ano je to taková blbost, jak je tu hodněkrát psáno, ale u filmu se dobře pobavíte a zasmějete. Navíc DJ Qualls to zahrál dobře a Eddie Griffin ve vězení byl fakt skvělej. Zkrátka a dobře dobrý film pro pobavení, nic víc. ()

jaqubko

Tak toto prišlo ako blesk z čistého neba. Podľa všetkého čo som vedel o tomto filme pred tým než som ho videl, to mala byť len ďalšia priemerná teenage komédia o lúzrovi, na americkej strednej škole. Práve naopak. Ak ste videli minimálne jednu alebo dve teenage komédie tohto typu z 80.-90. Rokov, a aspoň trochu sa vám páčili, tak s týmto filmom máte vyhrané. The New Guy ich perfektne paroduje a zároveň si je toho faktu vedomý a využíva ho naplno. Navyše je preplnený viac či menej evidentnými odkazmi. DJ Qualls je komediálny génius, doplnený hromadou cameí, a finále ála Statočné Srdce je chutnou čerešničkou na torte. Jedinou mojou obavou je,ako to už u paródií býva, že keď ste predtým nevideli podobný film, New Guy vám prijde len spolovice vtipný. ()

v.indruchova

Tohle je stará dobrá komedie pro náctileté. Viděla jsme ji před mnoha lety a nikdy na ni nezapoměla. Až na její název :) a právě včera ji znova objevila. Je to pro mě srdcovka. Vzpomínka na dávno zašlé časy. Proto možná nedám 3 hvězdy, jak by se zpracování zasloužilo, ale nezapomínejme, takhle se to točilo dřív, po roce 2000. Je to klasický scénář, kdy místní nepřijatý člen se nakonec dostane na vrchol. Je tu jasné poslání, které se mi líbí. Porovnání střední školy a basy je naprosto přesné,( ale smutné. Což film řeší vtipnou formou). A ten Tonny HAwk, paráda!, vzpomínka na SK8. /Znám lidi, co si zažili šikanu a nakonec to v životě někam dotáhly. A ti, kteří šikanovali dostali od života, co jim patřilo (ne všichni) Např: šikanátorovi ze základky: vypadaly vlasy, hodně přibral, vypadá jak něčí děda, hraje na v zapadákovech na klávesy pro zábavu. Nebo Kluk, kterého si spolužáci podávali, se stal borcem v boji s chladnými zbraněmi a střední dovednost bojových stylů. Stačilo to, nikdo si na něj, už nikdy nedovolil a stal se místním bavičem. A tohle jsou příběhy ze života. Podobný je i tento film, proto vím, že je vše možné. Proto se i totální nula, může stát, tím nej z celé třídy. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 2/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 1/10 ()

xander

V tomto filme je plno trápnych a nudných vtipov a len málo naozaj vtipných. čo višlo tvorcom je zaujímavé zloženie otec- syn- Dj Qualls a Lyle Lovett. Ale ináč je to dosť nevydarená komédia, ktorá nieje ani originálna ani vtipná. ()

Valigar

nechápu jak někdo tomuto dokonalému , vtipnému filmu může dát horší než 3*, z tohoto filmu ta dokonalost naprosto čiší.Př. Crazy Eye, Tiger claw, Josefína. Podívejte a uvidíte sami. ()

Špinič

V prvom rade musím povedať, že ak by som tento film pozeral ako náročný divák, ktorý očakáva aby jednotlivé časti do seba bezchybne zapadali, asi by som horko ťažko dal 1*, ale na túto zvrhlosť sa tak pozerať nedá. Preto musím aj napriek množstvu chýb takmer v každej oblasti filmu zvýšiť hodnotenie pre úžasnú zábavu počas celého filmu, je to strašne blbé, ale zábavné, ak práve neviete čo s načatým dňom, ak si pozriete DJ Quallsa určite neoľutujete. ()