Plán 9

• Česko Plán 9 z vesmíru (více)

yarca

"S létajícími talíři si hlavu nelámej, ty létají vysoko", nabádá jeden z hrdinů svou půvabnou choť :D.. A podobných perel je ten film plný.. Každopádně božský Ed točil zřejmě neuvěřitelné zhůvěřilosti, ale bijte si mě a mučte chlebovou polévkou (cituju "Rychlé šípy"), mně to přišlo kouzelně naivní. Přičemž mojí osobní TOPkou je Vampira. Je faaakt hustá! Chci mít taky tak útlý pas a ňadra dmoucí! I když uznávám, že ani tato přehustá typka nemá na náhradníka Bely Lugosiho s tou jeho dramaticky skrytou tváří 😃 ()

raininface

Kdybych měl tuhle roztomilou hovadinu hodnotit seriózně, tak by to byl samozřejmě ukázkový odpad, ale protože jsem se při sledování docela dost nasmál, tak vysílám dvě létající hvězdy na téměř neviditelných nitích. ()

EmilieMel

Konecne vim, proc se Ed Woodovi rikalo nejhorsi reziser vsech dob! A za tu sberatelskou kuriozitu davam krasne dve hvezdy, protoze narozdil od jinych vas pohani zvedavost, co amaterskeho prinese dalsi a dalsi scena....zatimco film Tima Burtona Ed Wood je na cistych pet hvezd... ()

mp5991

Podle některých zdrojů nejhorší film všech dob. No neříkám, že je dobrý, ale horší by se rozhodně našly. Triky a kulisy jsou nejspíš obětí malého rozpočtu, ale nelze jim upřít jistou kreativitu. Děj by při lepším zpracování mohl být i zajímavý, byť má pár (možná trošku víc) logických nedostatků, kupodivu ale ne tak očividných, jak bych očekával. Faktem bohužel zůstává, že film nedokáže vytvořit naprosto žádnou atmosféru ani v klíčových chvílích, žádné napětí, naprosto žádný vztah diváka k postavám a ani není tak blbý aby se tím člověk bavil. Takže celkově nic moc, no dívat se na to i díky poměrně malé délce dá. ()

TylerD.

Dost nefér hodnocení (myslím, že je to jak píše Radek99), ten film je hodně špatný až na zajímavé závěrečné setkání třetího druhu. Určitě bych neřekl, že jeden z nejhorších ale 50 % je zavádějící. ()

PhoenixTears

Hodnoceno rozumem, je to jasný odpad, protože něco tak špatně natočeno se jen tak nevidí. Ale srdcovka ? - to je jasná pětka. Plán 9 je obdivuhodným výsledkem naprosté režijní neschopnosti. Za tu lásku k pohyblivým obrázkům si to zaslouží. Film samotný osciluje mezi parodií a vážným sci-fi s velkou spoustou vtipných okamžiků, až moc... Jedna hvězda navíc za skvělého Gregory Walcotta, kterého určitě všichni znají z filmu "Podivné dědictví", kde hrál ranaře místo Buda Spencera po boku Terence Hilla. ()