Francouzská tajná služba získala chip s důležitou informaci o pašování zbraní a diamantů. Je nutné povolat nejlepší agenty kapitána Brisseaua (VINCENT CASSEL - Dannyho parťáci 2) a půvabnou Lisu (MONICA BELLUCI - ) - aby zneškodnili řídící mozek zločinecké organizace, obchodníka Lipovského. Oba jsou vysláni do Maroka, kde mají vyhodit do povětří loď převážející jeho zboží. Mise běží jako po drátkách až do okamžiku, kdy je Lisa při zpáteční cestě zatčena. Někdo zradil. Někdo má svůj vlastní plán. Teprve teď začíná skutečná operace. (oficiální text distributora)

c.tucker

Decentní špionážní film ve francouzském stylu - to znamená neni přehnaně akční, ale napínavý a zajímavý. Poslední část už sice trochu zkomírala, ale jinak velmi slušné. ()

Johnny.ARN

Frantíci kedysi vedeli natočiť aj biely film a nepotrebovali tam zberačov a iných. Film je však nudný, veľa vecí nevysvetlených, veľa treba hádať alebo len čakať, kým niekto prehovorí. 2 z 5 ()

lennyd

Brisseau (Vincent Cassel) a Lisa (Monica Bellucci) jsou špičkoví agenti francouzké tajné služby. Opět se spolu vydávají na tajnou misi, při které se Lisa Brisseauvi svěří s tím, že by s touto prací chtěla seknout (znáte to, svatba, děti, a tak). Při návratu z mise je Lisa zatčena na letišti pro pašování drog, a tajná služba ji nabízí, že ji z vězení dostane pokud pro ně bude pracovat dál. Lisa i Brisseau tuší, že s nimi někdo hraje nějakou vyšší hru ... Tohle snad musí být prokletí evropského filmu. Úplně stejně jako u nedávného Vosího hnízda chválím základní zápletku, ale to zpracování. Nevím proč musí autoři do každého filmu nacpat desítky různých minipříběhů, které všechno jen komplikují. Mám pocit, že před psaním scénaře pro tento film sedí scénarista celý týden v kině a sleduje hollywoodskou produkci - aby pak "to nejlepší" narval do svého filmu. Ale znáte to, když pejsek a kočička dělají dort. Velmi se mi tady líbíl Vincent Cassel a za to mě ukrutně zklamala Monica Bellucci (hlavně scény ve vězení, kdy je za všech okolností perfektně nalíčená, učesaná). Ach jo... ()

rockwoman

"Nejsme jako ostatní, jestli odejdeš, čeká tě obyčejný život." ...Vůbec mi nevadilo, že tajní agenti nebyli přehnaně akční. Naopak mi přišlo zajímavé sledovat jejich chování také z jiné stránky. Povedený film, který jsem si po delším čase opět zopakovala. Vincent & Monica nikdy nezklamou. ()

klima777

Film s velikými ambicemi (celkem oprávněnými), jemuž však chybí jiskra, což je u pohyblivých obrázků, v nichž společně hrají Cassel a Bellucci, škoda. (2,49 hvězdičky). Ovšem žádná katastrofa se naštěstí nekoná (třeba proto, že tohle opravdu nejsou pan a paní Smithovi...). ()

Aqualung

Myslím, že snaha o slušný akční film s realistickým základem pro scénář vyšla celkem dobře.Alespoň já jsem se nenudil.Jak to už v těchto příbězích bývá, mísí se služební věci se soukromými, obvyklá porce špíny ze strany státu, tedy zaměstnavatele na talíř těm, kteří odvedli slušnou práci.Ale asi jsem těchto filmů viděl už dost. ()

giovanni3

Takový průměr.. Vincent Cassel a Monica Bellucci překvapují svým účinkováním a hrají na solidní úrovni ne že ne, ale příběh mne 2x moc nenadchnul (ti rusáci byli neschopní, nulová ochrana v domě hlavního bose, akce se Španělskou vražedkyní atd..) a chvílemi nebavil (ne přímo nudil). 3z5 ()

Looser

Pořád jsem čekal, že přijde nějaka další vetší pointa, ktera by zduvodnila vytvoreni tohoto filmu. Ona ale porad neprichazela, neprichazela a pak najednou prisly titulky. Casting je bezchybny bohuzel tady to nestacilo. ()

sedm.1

A upozorňuji,že ta jedna hvězdička je POUZE za (opět) překrásnou Monicu Belluci.Něco tak mizernýho jsem už dlooouho neviděl a doufám,že neuvidím.Je pravda,že má nechuť ke špionážním filmům je skutečně velká,ale takovádle marnost?Totálně nesmyslný a nepřehledný děj,nudný a vláčný,zbytečnost největšího kalibru.Ruce pryč od této mršiny!Co to sakra vůbec mělo za smysl?Odpor!P.S.omlouvám se za takovýto zdrcující komentář,ale fakt mi Tajní agenti leží v žaludku!Brrr ()

MaMitti

Zajímavé, ne zrovna atraktivní pohled na práci špiona....Nemůžu si pomoci, ale přestože jsou to oba výborní herci, nějak mi k sobě dva hlavní hrdinové nejdou - a to jsou to doopravdy partneři! ()

Hopper

Hm, pohľad do života tajných agentov, musím však povedať, že pomerne nezáživné a príliš prekobinované, kde nie je problém stratiť sa v deji po úvodnej štvrťhodine.... Takže hviezdičky aspoň za Moniku a jej prednosti. ()

kolemjdouc

špionážní akčňák jak z učebnice. :"sám přechcáváš druhý,ale když se to stane tobě,tak křičíš: " už nehraju".U mě dobrý. ()

Drc

Zvláštně pochmurné dílko, ve kterém se toho moc nenamluví a přítomné dialogy jsou vcelku nezajímavé. Zřejmě celkem věrné zachycení světa agentů, které však postrádá větší spád, smysluplnější příběh, výraznější konec, zábavnost, více akce a celkové odfrancouzštění. Po shlédnutí ve mě zbyl jen prázdný pocit ze stráveného času. Sice některé momenty a záběry jsou zajímavé, ale kromě zmíněného temného pocitu vás atmosféra asi nevtáhne. ()

Yardie

Slabších 60%. Nebyl to špatný nápad natočit film o tajných agentech tak nějak po evropsku, ale moc se nepovedl, resp. nějak extra. Nebylo to zlé, ale něco tomu chybělo. A to něco byla atmosféra. Film byl strašně podivný, nevím přesně, jak to charakterizovat. Částečně to bylo asi těmi střihy, částečně snahou minimalizovat akčnost a přiblížit se realitě. Nicméně si myslím, že i v té realitě je dost napětí, které zde chybělo. A to byl asi hlavní zápor filmu, absence napětí. Za zmínku stojí hudba, která se mi opravdu líbila. Ale jinak nic extra. Podprůměr. Na jedno kouknutí, vyloženě to nenudí. Howgh! ()

Ulrich

Takze: Film zacina zaberem na Zemekouli z vesmiru, ktery se pomalu priblizuje az to projede vsemi vrstvami atmosfery a zastavi se az na ujizdejici lodi kdesi na mori. Problem: tento film nema nic spolecneho s mimozemstany, asteroidy, meziplanetarnimi lety...proste vesmirem vubec. Ten zaber se snazi pusobit cool. A tady me film ztratil, protoze tyhle samoucelne blbinky nesnasim, zvlast kdyz se nachazi ve filmech, kde nemaji co delat. I kdyby se film dale tvaril sebe-seriozneji (o coz se taky snazil), vztah bych si k nemu nenasel - zvlast ne, kdyz zbytek byla takova nudna rozpravka o...vlastne uz ani nevim cem. Jen vim, ze tam Monica Bellucci ukaze nadra, ale - v jakem filmu ne? Zkratka ja a francouzska kinematografie se musime obchazet velkym obloukem :) ()

Puol

Pohľad na život agentov tajnej služby z inej, odvrátenej strany. Mierne depresívne, ale zaujímavé. Monice Belluci a Vincentovi Casselovi to spolu skrátka ide. Nečakaný je aj záver, žiadne veľké hollywoodské finále, špinava práca sa urobila a život ide ďalej. Zaujme aj technická stránka, nálety kamery a pod. ()