Geriho hra

Jan Pinkava

Scénář:

Jan Pinkava

Bob Peterson

Stárnoucí dědula jménem Geri hraje v parku sám se sebou celodenní šachovou partii. Začne ho však porážet jeho čilejší soupeř. Když už je hra téměř u konce, Gerimu se podaří otočit skóre ve svůj prospěch. (HBO Europe)

mirec88

Nemám slov. Pixar sa prekonáva. Toto bolo také vtipné, že až. Hrať šachy sám so sebou a zabaviť sa pritom je fakt super. A ten koniec - no nemám slov. Paráda! ()

V-Ray

Vzpominám si že jsem tenhle animak měl jako bonus na VHS s filmem Život Brouka, Geriho sem viděl asi milionkrát, parádní věc.. ()

Borat

Neuveřitelně pěkný minipříběh. Dojemný, veselý, legrační. Co všechno dokáže schyzofrenie. Tenis, nebo ping-pong by se prováděl asi hůře. Prostě Oscara si to ve svém ranku ale zasloužilo. Plusy+: Minipříběh Mínusy-: X Hodnocení:|90%| ()

rubik1

Dzedko hrá šachy. Vcipné hahaha. Ale ne no celkom sa to dalo. Oni tieto krátkometrážne animáky sa dajú všetky takže pohodička... ()

Braddy

Když jsem filmeček viděl poprvé, byl jsem jako u vytržení a myslel jsem, že je animovaný klasicky (loutky). Och, ká blamáž;-) ()

solskjaer

Příběh staříka hrajícího šachy sám se sebou připomíná pokročilé stádium schizofrenie, kdy se stařík dokáže vztekat, prskat a klít i když hraje jen on sám se sebou.CO dělá tento oskarový minifilmeček tak dokonalým je jeho dokonalá atmosféra a ten nádherný pocit při sledování této hry. CO musím opravdu vyzdvihnout jsou detaily, které mě uchvátili a s kterým si tvůrci dali opravdu práci - podzimní listí je skutečně podzimní a jeho barvy jsou skutečně jak mají být a to ani nemluvím o detailech Geriho tváře. Samozřejmě jde o zábavu a tu dokumentuje závěrečná část, kdy se divák dozví o co se vlastně celou dobu hrálo. ()

!Borec!

Dokonale zanimované a staříkův obličej je detailně propracovaný, tudíž jsme perfektně naladěni na jeho emoce. Až tak přelomové mi to nepřišlo, ale schyzouš děda byl borec..:) ()

Billie777

Je neuvěřitelný, jak někdo dokáže natočit něco takového jen na 4. minuty. Koukala jsem na to s vytřeštěnýma očima, natolik mě to dostalo a bylo mi líto, že už je konec. Geniální dílo. ()

Kuny27

Jeden z prvních Pixarů, které jsem viděl. Rozhodně patří také k nejlepší a nápaditým. Tomu se říká filmový zážitek. ()

Disney utahuje opasek

Disney utahuje opasek

04.12.2006

Pět měsíců po tom, co Walt Disney Company vyhodilo dvacet procent personálu pracujícího na hraných filmech, se na řadu dostává i jeho animátorské oddělení z Burbanku. Walt Disney Animations, které… (více)