Norman Robberson (Chevy Chase - Caddyshack) je otec běžné městské rodiny. Jeho jediný problém je posedlost televizními seriály o policajtech a touha po opravdové hře na poldy a zloděje. Detektiv Jake Stone (Jack Palance - Dobrodruzi z velkoměsta l, II), nejtvrdší policajt v jednotce, je na stopě nebezpečného zločince. Podaří se mu přesvědčit Robbersonovi, že mohou použít jejich dům k pozorování podezřelého souseda. Pro detektiva Stonea začíná noční můra, když zjišťuje, že je třeba vypořádat se s více věcmi, než jen se zločincem. Ale pro Normana, jemného a způsobného účetního, je to sen proměněný ve skutečnost a je rozhodnut naplno ho prožít. (Bonton Home Video)

xander

Komédia z čias ke´d bol ešťe Chevy Chase veľká hviezda. Táto komédia je ale iba priemerná rofňdinná zábava., niekedy trošku nudná a niekedy celkom zábavná. Aj tých vtipov nieje príliš veľa a príbeh je tuctový. Chevy Chase je priemerný. Robert Davi predvádza nezaujímavého záporáka a Jack Palance si v ani takto priemernom filme nemohol znížiť svoj vysoký kredit. Slabšie 3 hviezdičky. ()

bažant

Koukám na procenta a musím tomuhle filmu trochu pomoci, aspoň na tu půlku ... Já se celkem dobře bavil, viděl jsem ho už dávno, a tak jsem si jen matně vybavoval určité scény jako s kočkou ve skříni, anebo na návštěvě u zločince. Určitě to není nijak závratná komedie, souhlasím, že někteří herci jsou tady dosti mdlí a nevýrazní a že také český dabing je celkem dost odbytý. Nicméně se ztotožňuji s hodnotitelem 5150, že jsem se pobavil a to někdy úplně stačí. Ale moje žena u toho celkem rychle usnula ... a to je někdy taky dobře :-) ()

Standey

Rozhodně jsem se nenudil. Myslím, že tato detektivní komedie patří k těm lepším filmům Chevyho Chase. Jeho postava nikterak nezklamala a řekl bych, že se dokonce ztvárněním přiblížila Clarku Griswoldovi... ()