Bernardýn Beethoven se zamiloval! Dámou jeho srdce se stala chlupatá fenka Missy, která je obětí rozvodových tahanic svého pána Brilla s jeho zištnou a protivnou manželkou Reginou. Missy bude mít s Beethovenem štěňátka. O několik týdnů později se jim narodí čtyři krásní a zdraví potomci. Regina se je nejdříve snaží zabít, pak zjistí, že by je mohla výhodně prodat. Malé pejsky zachrání Newtonovy děti a odnesou je na půdu jejich domu, což ovšem před tatínkem úzkostlivě tají. Daří se jim to až do okamžiku, kdy otec rozhodne, že si rodina vyjede na čtyři dny do hor. Děti musí s pravdou ven. Nakonec se jim podaří otce přesvědčit a do chaty v horách se rodina vydá s celou psí smečkou... (TV Nova)

spikey1

pes a jeho družka terorizují rodinu, první díl byl příjemný, druhý už je nastavováním a bude hůř přátelé. ()

JADIM

Druhý diel Beethovena, nebol až tak o príbehu, ale hlavne o jednotlivých situáciach, ktoré boli vtipné, milé, ale bohužial niektoré aj nudné. O niečo horší diel ako prvý, ale stále je to celkom fajn. 5,5/10 ()

rozbris

No tak tohle neměli ani točit, to je shit! oproti jedničce. Dva psi kteří se zamilují do sebe, to mi příjde trošku utažené za pačesy. ()

Zagros

Pokud je něco úspěšné, okamžitě vstupuje v platnost neměnný filmový zákon a vzniká druhý díl. Bohužel často je doprovázen hned druhým zákonem o tom, že je to už nějaké slabší. Tomu se nevyhnul ani druhý Beethoven. Sice zůstalo stejné a dobré obsazení, ale jinak to jde o poznání dolů. Příběh je praštěnější a humor nucenější. Teda ještě k tomu obsazení, ta Beethovenova čtyřnohá milá mi nějak sympatická nebyla. :-) No a když se mi nelíbí pes v rodinném filmu o psech, je to špatně. Jako rodinná zábava na jeden večer ano, na opakování a doporučení to už ovšem není. Až teď jsem si všiml, kolik ještě dalších dílů vzniklo. Vzhledem ke svým zkušenostem a jejich hodnocení tady, je určitě nikdy neuvidím. ()

Krabak odpad!

Beethoven 1 sel. Beethoven 2-5 jsou přiblblý filmy, který radši něměli ani vzniknout. Říká se jedno ua dost. U tohodle filmu to platí. Bohužel režiséři byli nejspíš cvoci a pokračovali a pokračovali, až se z toho stala prasárna. TENTO KOMENT PLATÍ PRO BEETH. 2-5.--->0% ()

Paity

Pokračování komedie s obřími psími výrostky v hlavní roli. Není to nic moc už v jedničce, ale dvojka (stejně jako řada dalších komedií ale i filmů obecně) vyloženě vaří z vody. ()

kwoky

Snadno stravitelna rodinna podivana. Sice hodne naivni a sladoucke, ale proc ne? Rozhodne nadprumerna zalezitost, ktera neurazi v zadne dobe. Taky mate sto chuti osvobodit chudaka "zleho chlapa" a te zenske rozbit drzku? :) ()

unagi odpad!

Takéto dristy neznášam. So psa robia "zaľúbeného" človeka....FUJ ako dakto na toto može povedať že : zlaté ??? ()

Macik

První část filmu je tak na 4* zvláště pak scéna kdy otec vysvětluje své malé dceři jak přišla na svět :) ale pak to jen klesá a klesá a klesá......Druhá část je tak na 1* když to tak vydělím a zaokrouhlím tak dávám konečnou za TŘI a to jen díky vzpomínkám na první díl! ()

AIMÉE

Opakovaný vtip přestává být vtipem. V tomto případě se už ani nemůže jednat o vtip. Jen nechápu, že tvůrci zpatlali dohromady ještě druhý díl, když už ten první byl více než vlažný. Celých 89 minut je nuda k ukousání. ()

Ollie235

Proti prvnímu dílu rapidní pokles dolů. Jeho pokračování hodně doplácí na příliš pomalý dějový spád a i těch psů už je tam až moc. Na druhou stranu znám i horší americké rodinné komedie- některé vtípky a komické situace tady ještě občas pobaví. ()

Oxymoron

Nu což, pro děti je to dobré, ne? Jen tvůrci nejspíš nepomysleli na to, že při každém opakování Beethovena v televizi budou chtít ratolesti domů tucet bernardýnů (to bude zase breku). ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin