Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

chrustie odpad!

Tenhle výplod choré duše sem si stáhl jenom proto, abych omrknul Rockyho vzkvétající kariéru. No to sem si zase jednou dal. Nebudu se tady tvářit, že sem to poctivě zkoukl celé, to by mi snad nikdo normální ani nemohl uvěřit. Co sem z toho tedy pochytil: naprosto nevkusný slepenec trapné hudby šedesátek mixnutý ženskýma, které jsou oděné pouze do koberce, který mají ale pouze v oblasti přirození (tedy jsou téměř nahé). Tohle není ani muzikál, ani porno, ač by se to mohlo na první pohled zdát. Rocky tady píchá s gumovým čurákem holky do pupku a u toho se tváří jako idiot, v mezipauzách pokládá základní kameny parkouru. Závěrečná scéna napodobuje nejspíše neřízenou mrdačku z feťáckého squotu. Tohle je tak debilní, že dokud to neuvidíte, tak tomu na 100% ani neuvěříte, proto silně doporučuji kouknout aspoň na kousek. ()

corpsy

Nech sa pos€riem. Za tú päťku. Sylvester tu predvádza obdivuhodný, ba priam životný herecký výkon, hodný školy Lee Strasberga. Ono keď sa vám nepostaví vtáčik letáčik, aj keď sa po vás váľajú dve tri nahé ženské ( tých bobrov si odpustite, vtedy sa to nosilo, podobne ako baranice na hlave ), pričom viem že na vás civia minimálne štyria zo štábu ( rejža, kameraman, zvukár a skriptka ), telo musí povedať svoje. Žiadna erekcia v erotickom filme, je výkon hodný Oscara. Toto je kultovka z rodu kultových. ()

krt7236826

nevidel a ani nechcem ... ale za čítanie týchto vtipných komentárov pri ktorých som sa fakt pobavil dávam 5 päťcípich ... stalone si za svoj celoživotný prínos nezaslúži odsudzovanie a mal by byť vzorom. Ukážte mi herca ktorý začal preskakovaním lavičiek v bobrporne a skončil pri režírovaní najlepších filmov. ()

dezert

Totální jebárna, která nemá cokoliv společnýho aspoň se sračkama, taková je to jebárna. Stallone leze na prolízačku jak vůl, padá do sněhu jak vůl, a celý to završí tím, že vejde a vyjde ze stejné stanice metra během jedné minuty jak vůl. Speed Čáryfuck! Ale co si má Ital počít když je bezdomáč. Nejlíp bych udělal, kdybych u téhle jebky usnul. To, že to ani nemá děj, ale je to jen kupa na hovno "záběrů" zaskládanejch za sebe, to úplně přeskakuju a dostávám se na konec, kde Stallone tančí dokola s dalšíma podivínama dokola, pak všichni spadnou a je konec. Jo a ještě taky Stallone liští nějaké ženské. Pak je konec. Velice v prdeli. S tímhle by měl někdo vážně jít do prdele. Lewis Morton je Fucking Moron! ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Miluji, jak hladí moje bradavky." Tehdy neznámý Sly, si zřejmě chtěl přivydělat a klesl na takovou úroveň, že šel do porna. I když toto je spíše erotický film než porno. Jinak je to neuvěřitelně nudné, nesmyslné a o ničem... odpad! ()

• Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)
  • Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)
  • V době svého vzniku se snímek ani nedostal do distribuce. Producenti ho uveřejnili až po úspěchu filmu Rocky. (lekr)

Časové pásmo bylo změněno