V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bozi a opět chránili člověka (kvůli lidské sobeckosti a krutosti před nějakou dobou Bozi dovolili Démonům sestoupit na Zemi). Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti. Zanedlouho se setká se dvěma lovci, kteří nejsou právě přátelsky naladěni, avšak náhle se společně ocitnou v situaci, kdy musí táhnout za jeden provaz. Jakási podivná klec je někam unáší – později se zjistí, že do tzv. centra lidské výroby. Ocitnou se mezi jakýmisi podivnými bytostmi, které si říkají Salk a mají v rukou nadvládu na planetě. Lidé jsou pro ně jen „lidská zvířata“, podřadné bytosti, které nejsou schopny se naučit ničemu složitějšímu. Když se ale při sesuvu půdy v horách objeví zlatá žíla, šéf bezpečnosti Terl a jeho asistent se rozhodnou, že se pokusí vyškolit lidská zvířata, aby pro ně těžili toto zlato z hory plné uranu, kde hrozí udušení. Zápletka akčního sci-fi filmu pak spočívá v tom, že se dělníci pod vedením Johnyho odhodlají ke vzpouře proti obludám – Salkům – a speciálně proti největšímu ze zloduchů, Terlovi, který se chce na úkor jejich úmorné práce obohatit. Na vítězném konci vzpoury stojí osvobození lidské rasy a otvírá se nová budoucnost pro jejich děti. (TV Prima)

HonzaMag

I Travolťáček natočí občas propadáček. Tak to tedy byla síla! Travolta oblečený do prapodivného kostýmu a změněný k nepoznání (možná to byl záměr, když zjistil do čeho se to namočil), maximálně nesympatický a nevýrazný hlavní hrdina, jedna stupidnost stíhá druhou,.... ()

Varney odpad!

Jeden z najtragickejších filmov za posledných 10 rokov.Čím si toto filmový svet zaslúžil, to veru netuším. Neskutočne trápna a nudná zlátanina, ktorej chýba akákoľvek logika. Kamera, strih, scenár...jedno horšie ako druhé. ()

Likan7 odpad!

Tohle je masakr. Jsou špatný filmy a pak jsou TAK moc špatný filmy, až jsou zábavný. Bojiště země je příklad s velkým P toho, jak můž být film dementní a tím pádem zábavný. Nikdy bych nevěřil, že uvidím něco podobnýho. Nechápu, jak se do toho uvrtal Forest Whitaker, kterýho mam jinak moc rád. Ale ještě víc by mě zajímalo, co si myslel Travolta. Podle všeho čekal, že právě vytvořil Matrix krát 3. Triky tady jsou na úrovni počítatových her z roku 98 (intro v Fify 2000 je lepší) a kameraman celou dobu stál nějak nakřivo, jinak si totiž nedokážu vysvětlit, proč půlka záběrů je šejdrem. Škoda, že nevznikl plánovaný druhý díl, tohle je totiž film jak z jiný galaxie.. ()

Psycho.R

Přesně takhle si představuju scientologii :D. Film tak špatnej, až je to nefalšovaná sranda. Ale oproti Špině, kterou jsem hodnotil před tímto filmem je Bojiště zábavná kravina. Ps. dabing z toho vytváří unikátní komediální počin. ()

src

Becko (mozna cecko) jako vysity: stupidni dej (jezismarja, to byla slatanina), mizerne herecke vykony, nekvalitni triky. Obcas jsem se i zasmal, ale obavam se, ze komedie to podle tvurcu byt nemela. ()

Stačilo vypnout mozek a celkem se na to dalo koukat. Pravdou je, že řežisér filmu měl při natáčení asi taky vyplej mozek. ()

diabolique

ano,...je to uuuuplna hovadina.Vzdy som vedel, ze "praclovek" by v pohode zvladol Harrier-a :) ha-ha,....Ale masky sa mi naozaj celkom pacili a uznajte, ze Travoltovi zaporaci fakt "sedia":)...a hlasky tu ma tiez celkom zabavne:) ()

Tiiso

Film je natočen neuměle, s levnými triky, béčkovými dialogy, lehce předvídatelným dějem, nijakou atmosférou a mizerným hereckým podáním v hlavních rolích. ()

Zombiepod

Tomu hereckému obsadeniu stále nerozumiem. Tak neuveriteľne gýčová a amatérska stupidita, smiešne dialógy a komicky vyzerajúci mimozemšťania, ktorí by aj bez masiek vyzerali uveriteľnejšie, nakoniec ako celok pôsobia veľmi zábavne a hlupučko. Len škoda, že to nebolo zamýšľané ako komédia. ()

Lilien odpad!

za všetko hovorí jeden citát ktorý povedal Travolta pre nejaký filmový časopis: "Je to ako Hviezdne vojny, len lepšie" A mal absolútne úplnú pravdu. ()

acn odpad!

While you were still learning how to SPELL YOUR NAME, I was being trained to CONQUER GALAXIES! Vítěz několika oscarů, především ve všech existujících i neexistujících kategoriích, Sága 3000. John už dotančil a rozhodl se, že si vydělá "hraním" nějakého kripla s velkýma rukama, něčím neidentifikovatelným na hlavě ve filmu, kde je všechno naprosto na kouli až mi z toho praskaj koule. Jestli se bude postapokalyptická budoucnost odehrávat v takové nakloněné rovině jako tenhle film, tak ji opravdu nechci zažít. A napsat, že hlavní přednosti tohodle filmu jsou vizuální stránka a hudba, tak to je fakt na vyšetření hlavy. Tím asi kolega myslel ty super hustý trikový orgie stíhaček, možná že i Majkl Bajů se z toho posral jak to viděl. Jen vědět, jestli Travolta měl tolik soudnosti a chtěl tímto dílem ukázat jakou "kvalitu" má ta církev od jeho kámoše, nebo se to prostě natáčelo při nějaké alkoholové lázni. Já to nestírám abych byl cool, já to stírám protože je to jedna z největších kokotin co jsem viděl. I After Earth je proti tomuhle veledílo. ()

Lavinia

Neuvěřitelně zábavné. Klopýtání na obřích botách, závody bez kyslíku nebo čeho, ďábelský smích do nekonečna, zničení emzáckého komplexu za pomoci snad žvýkačky - koho baví parodie, tohle je ono. I když to mysleli vážně. ()

pikacu odpad!

Na dve scény z filmu nikdy nezabudnem, a to ako sa divosi naučili podľa návodu za jednu noc lietať na harrieroch, ktoré ležali ladom 1000 rokov bez akejkoľek údržby, a druhá scéna bola z knižnice, kde ako prvú knihu našli ústavu USA. Napriek hodnoteniu tento film treba vidieť, inak neuveríte... ()

Arccos

Spatne to bylo... ale zase znam mnohem vetsi sracky a jak bych potom ohodnocoval je? A navic diky Travoltovi a Travnickovi ted vim, jak by asi vypadal vyklesteny Klingon. ()

Amadeo odpad!

Vyjadrím sa slovami môjho obľúbeného autora Harryho Harissona , ktoré vyriekol na jednom z legendárnych Istroconov na otázku, ktorý sci-fi film považuje za najhorší : " Doteraz som si , že Reptilicus" . Ale na druhej strane , je to prvý film, v ktorom Travolta vyzerá dobre. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu