V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bozi a opět chránili člověka (kvůli lidské sobeckosti a krutosti před nějakou dobou Bozi dovolili Démonům sestoupit na Zemi). Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti. Zanedlouho se setká se dvěma lovci, kteří nejsou právě přátelsky naladěni, avšak náhle se společně ocitnou v situaci, kdy musí táhnout za jeden provaz. Jakási podivná klec je někam unáší – později se zjistí, že do tzv. centra lidské výroby. Ocitnou se mezi jakýmisi podivnými bytostmi, které si říkají Salk a mají v rukou nadvládu na planetě. Lidé jsou pro ně jen „lidská zvířata“, podřadné bytosti, které nejsou schopny se naučit ničemu složitějšímu. Když se ale při sesuvu půdy v horách objeví zlatá žíla, šéf bezpečnosti Terl a jeho asistent se rozhodnou, že se pokusí vyškolit lidská zvířata, aby pro ně těžili toto zlato z hory plné uranu, kde hrozí udušení. Zápletka akčního sci-fi filmu pak spočívá v tom, že se dělníci pod vedením Johnyho odhodlají ke vzpouře proti obludám – Salkům – a speciálně proti největšímu ze zloduchů, Terlovi, který se chce na úkor jejich úmorné práce obohatit. Na vítězném konci vzpoury stojí osvobození lidské rasy a otvírá se nová budoucnost pro jejich děti. (TV Prima)

LooX odpad!

Skvělé!Takhle dobrou komedii už jsem dlouho neviděl!Opravdu jsem se nesčetněkrát od srdce zasmál.Myslím že Roger Christian je novou nadějí amerických komedií,natočil vynikající vtipný snímek,bez použití jakýchkoli tělních tekutin,či kopanců do koulí a podobných prvků.Jsem opr...cože?Co jsem to slyšel?Že to není komedie?Haha!!!Prosimvás a co by to podle Vás bylo?CO??Vážně myšlený akční film?????To snad ne....To nemyslíte vážně,tohle nemze NIKDO myslet vážně!!No fakt,ona to vážně není komedie....No..Tedy...Ehm...Pardon,jdu blít. ()

MysterioD odpad!

Donutilo mě to plakat smíchy :-D a to se jen tak nějakému filmu nepodaří !!! Ps: kOCOUR skvostně napsáno otevřel jsi my ještě další nové obzory pro vnímání tohoto "veledíla" a tímto ti dekuji ()

Hellbilly odpad!

Hnus, odpad a neviem čo ešte. Lepší film by snáď natočili aj nemý režisér so slepým kameramanom, pretože tu je úplne všetko zle. Počnúc hercami korunovanými Travoltom, ktorého extrémne debilný výkon sa vryje do pamäti, cez kameru až po scenár, ktorý je nočnou morou každého s dobrým vkusom-totiž scény, kde sa zdegenerovaný primitív šmahom ruky naučí riadiť vznášadlo(!), čítať(!) a jeho podobne zdegenerovaní súkmeňovci riadiť stíhačky(korunované hláškou "Je to jako krocení koně") aby napokon prišiel happyend by bolo opodstatnené skôr v paródii než v takto vážne sa berúcom filme. Po jeho pozretí som definitívne pochopil význam slova náboženský fanatizmus a utvrdil sa v tom, že L.Ron vytvoril scientológiu preto, aby našetril nejaké prachy potom čo zistil že je mizerný spisovateľ. ()

Sicko1

Já oběcně jsem si u toho odpočal a pobavil se, i když nepředpokládám, že komické prvky byly záměrem. Nejlepší scéna je, když se muži z jeskyní dokáží na leteckém simulátoru naučit lítat se stíhačkama za čtrnáct dní... ()

veere odpad!

Tak tohle je opravdu "veledílo". Velká škoda, že to neni tak "debilní" aby to bylo vtipný, převažuje pouze trapnost. Nějak jsem nepochopil co tím chtěl autor říci, děj absentoval a škoda mluvit o vizuálu, formou to nebylo až tak špatný... bylo to ještě horší. Když pominu, že tvůrci byli dementní či zfetovaní (oboje), tak hlavně nechápu, co za debila si to dovolilo pustit do kinodistribuce... ()

Tomulka odpad!

Horší film jsem snad ani neviděl. JSem si říkal hraje tam John Travolta a Forest Whitaker tak se kouknu a pak vidím toto. No mazec. Tomuto filmu se všichni vyhněte pokud nechcete strati drahocenných 117 minut svého života. Horší by ten film mohl být jen tehdy, že by byl prošpikován reklamama. ()

zjs

Hezké a zábavné sci-fi. Nevím, že vám tak vadí. Nebudete vy tak náhodou přívrženci Stargate Atlantis? :-) To by totiž prosím bez velké urážky hodně vysvětlovalo! ()

Alkyno19

Najlepší komentár jednoznačne kOCOUR :-) plne súhlasím ale aj tak dávam dve hviezdy. Za zmysel pre humor Travoltu v podaní úžasného dabingu a za tie skvelé masky cyklov :D ak to nepozeráte ako akčné sci-fi ale nepodarenú komédiu, tak sa na tom da ozaj zabaviť. Neľutujem že som napriek otrasnému hodnoteniu zhliadol tento kinematografický "skvost". Nedajte sa odradiť a pozrite si to, nie je to až také zlé ()

OziRaziel

Vlastně to je docela prča. Myslim, že hodnocení filmu je v tomto případě sprostý, neboť je zde daleko více ultimátních hovadin jejichž hodnocení často přesahuje 50%. No? kdopak hodnotil a přitom ne-zřel? (Dobře- lidé skáčou jak opice, Whitaker se pořád směje jak trotl a označuji za jeho nejhorší výkon co sem spatřil, plitký příběh, stupidní kamera i zvuk, ale Travolta byl více než vtipný ) ()

RoyBatty444

Nekontrolovaná vykrádačka všetkých sci-fi filmov, ktoré asi do vtedy vznikli. Najnehoráznejšie je zakončenie naháňačky prebehnutím série výkladov po zásahu do chrbta v spomalení ala Blade Runner. Jedna hviezda za to, že ako kopírovali, tak sa im podarilo okopírovať aj ako už spomínanú scénu, ktoré dávajú filmu šarm dobrého sci fi. Ale vždy len na daný moment trvania scény. A aby som spomenul ďalšie klasiky: ľudia v klietkach ala Planéta opíc a boj nevycvičených pilotov v stíhačkách ako v Dni nezávislosti.. Kľudne sa film môže použiť na súťaže v sci-fi kluboch spoznaj si svoj obľúbený film. ()

Luciaaas2

Krásně špatný a zvrácený film. krásně sem se u něho bavil a Travolta je skvělý mimozemský komik :-) ale myslím, že si film nezaslouží hodnodit jen Odpad, jsou mnohem horší filmy. ()

ajaxx

Já nemyslím, že to bylo až tak zlé. Patetické? Ano. Trochu jednoduché? To taky, ale rozhodně ne tak hrozné, aby se to dostalo mezi nejhorší filmy. Naopak, zoufalý rozpočet dokázal i tak vykouzlit zajímavé scény. Nechápu, proč to kritika absolutně setřela. Upřímně řečeno, znám daleko větší sračky než je tohle a mají i 40%. Jooo, holt je to prostě nadsázka a já s nadsazeným vtipem a trochu přimhouřenýma očima dám klíďo 4* ()

Arbendaelin

Pokud byl snímek zamýšlen jako scifi trhák, pak rozhodně zašlapat, zapálit, popel zakopat a nechat proměnit na rašelinu na další podpal, jako komedie je to však zajímavé. ()

Malcolm337

zdlouhavé, zvláštní efekty, zvláštní kamera, špatný scénář a tuny dalšího co se tomuto filmů dá vytknout. Nicméně si nemyslím že si tento film zaslouží být tak nízko v hodnocení mezi opravdovým odpadem filmového průmyslu. A proto za mě by si film mohl zasloužit minimálně 35% ()

Yamatosan odpad!

Odpad a pětihvězdičák zároveň! Debilita tak neuvěřitelná, až je neskutečně vtipná. A geniální Trávníčkův dabing Travolty by byl za šestou hvězdu! ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu