panMartin

Jeden z 5 nejlepších filmů Van Damma, strašně moc se mi líbil před každým soubojem sem čekal jakýho bude mít protivníka i když ten záverečnej stál vážne za to takovej King Kong ale stejně šel k zemi! ()

Sfinkter

Van Damme ve formě, ztratí bratra a díky penězům z pouličních bitek zajišťuje jeho rodinu. Opět "originální" děj, ale akce máme plno a happyend je nutností. ()

Jizni Tlapa

Lví srdce představuje skvělý nápad v podobě velmi zajímavého námětu, který ovšem dostal těžce na zadek od režisérského umu, choreografie, hudby a scénáře. Velmi špatně nasnímané bojové scény, ve kterých Van Damme zdaleka nepředvedl svoji vyjímečnost. Choreografie bez nápadu a šmrncu. Kromě otoček z výskoku, kterých zde Lion předvádí min stejně jako v krvavém sportu, se na tom opravdu nedá najít nic dalšího a zajímavého. Jak mi u Van Damma kýčovito-klišovité závěry ( Není úníku, Legionář, Náhlá smrt,..) nevadí, zde už Sheldon Lettich opravdu přestřelil. Veliká škoda, neboť pojmout to více akčně (závěrečný zápas s Attilou obvzvlášť) a přímočaře, mohlo se Lví srdce zařadit do top ten JCVD tvorby! DOPORUČENÍ: Sledujte zásadně v originálním znění. Dabing sráží hodnocení na 40%! ()

Tomasso001

Svého času pro mne jeden z nejlepších akčních snímků, ikdyž ho daboval celý jeden chlapík a kvalita nic moc, nebo právě proto? ()

lennyd

Když se Léon Gaultier (Jean-Claude Van Damme), bojující v cizinecké legii v Africe, dozvídá o smrti svého bratra v USA, přes všechny zákazy a příkazy opouští legii a vydává se pomoci bratrově ženě a dceři. Kapitán lodi, na které prchá, jej ale obelstí, a místo do L.A. jej doveze do New Yorku. Léon hledá způsob, jak se dostat k penězům, aby se mohl vypravit na druhou stranu Států a přitom narazí na starého Joshuu, který organizuje pouliční bojové zápasy... Ve své době to asi byl docela fajn Van Dammův film, ale dneska od filmu očekávám o trochu víc, než jen pár pouličních b(l)itek roztažených do celovečerního filmu. Scénář není nic extra - trochu jsem čekal, že cizinecká legie trochu zaouřaduje, aby se do filmu dostalo trochu napětí, ale ono nic. Takže za pochvalu stojí opravdu jen Jean-Claude Van Damme a jeho souboje, a zbytek je trochu o ničem... ()

JohnSmith

Po dlouhé době jsem se na Lví srdce zase podíval a musím uznat že se mi tentokrát líbil víc.Má to nějaký děj a akce je velice slušná. ()

Brain-D

No rozhodně o dost horší než "Krvavý sport" a "Kickboxer". Scény, střich ani kamera se mi nelíbyly. Tohle bylo opravdu docela zlé. Občas to působilo drsně, ale opravdu občas. ()

lykan9

Klasická Van Dammeovka z dob, kdy byly jeho filmy zábavné a přesto, že kvalita byla nijak valná, tak nad míru koukatelné. Příběh je velmi slušný, akční scény jsou nadprůměrné a Van Damme vypadá ještě pořád jako by měl na to, že dokáže nakopat každému. Velmi slušná akční podívaná. ()

Kalidor_

Podle mě nejlepší Van Dammův film. Příběh je celkem poutavý, velice ochotně a rád jsem se nechával dojímat nad způsobem jak finančně pomáhal Van Damme švagrové a její dceři Nicole - jak jinak než bitkami, že? Prostě obě stránky filmu - ať už akční plná nejrůznějších bojových stylů a prostředí nebo ta druhá citová - složitý vztah k rodinným pozůstalým po bratrovi a jeho oddaná vůle jim vypomáhat i přes počáteční odmítání, to celé dělá krásný film plný povedených bitek a ještě je zde krásná hudba Johna Scotta (obzvlášť motiv Nicole je překrásný). ()

Kosmik 1

Výborný film JCVDho a také film mého mládí. Pouliční rvačky, skvělé arénové zápasy, k tomu dobrá hudba a JCVD má zde srdce na správném místě a k tomu bojuje jako lev, aby zachránil svou rodinu. No prostě má "lví srdce". Z nostalgie jednoduše nemůžu dát horší hodnocení a ikdybych film v dětství neviděl, jistě by si minimálně tři hvězdy zasloužil. 80% ()

Nepi

Jeden z béčkových filmů z Van Dammem,který mě dokázal dojmout svým příběhem,i když neni nic extra...Legionář Leon uteče z legií,aby stihl umírajícího bratra...Musí utéct násilím a bojovat v pouličních zápasech na peníze do Ameriky...zápasy pomáhá rodině bratra s těžkou finanční situací a později si získá i jejich srdce... ()

manonfire

Jak se ti agenti nakonec slitovali...to bylo moc dojemné. To musí být neakceptovatelné již pro diváky nad 6let. To se na mne nezlobte. 10% ()