Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

Andul-lhak

Plno brutálních zvířátek, co k tomu říct. Brutalita se kloubí s vtipnými situacemi a člověk se jen těžko rozhoduje, jestli se má smát, nebo brečet nad nechutností. Možná i proto jsou tyto zvířátka tak populární. ()

Rozbik

Skupinka psychadelických zvířatek si navzájem vypichují oči a kuchají břicha..No comment, to se prostě musí vidět;-) ()

HennessyVSOP

Nejvíc uchylný a krvavý kreslený seriál co znám, ono je to v podstatě debilní se tomu smát, ale já si opravdu nemůžu pomoct. Ta neskutečná genialita totiž spočívá v tom celou tuhle hloupou brutalitu našroubovat do kabátku seriálu pro tříleté děti (a to včetně hudby a vyluzovaných zvuků). Tohle můžete skutečně buď jen zatracovat nebo milovat. ()

StrixCZ odpad!

Nemám nic proti drsnějšímu humoru. Líbí se mi třeba Team America nebo South Park (film i pár dílů seriálu), protože narozdíl od tohoto fekálního produktu v nich najdete např. řadu trefných a vtipných narážek na filmová klišé, lidskou tupost nebo slabosti. Oproti tomu Happy Tree Friends jsou samoúčelně nechutní, ohavní (už jsem zmiňoval "nechutní"?) a naprosto retardovaní - opravdu nechápu, jak může někdo postavit seriál výhradně na vymýšlení způsobů, jakými nechat bez jakéhokoli smyslu, důvodu či jen náznaku dějového rámce umírat kreslená zvířátka co nejodpornějšími způsoby a (co je na tom nejhorší) ještě si touto zvrhlostí získat zástupy nadšených fanoušků... Asi nemám smysl pro humor =P ()

Steve5cz

Vynikající nápad a vynikající provedení. Pokud na to koukáte s velkým nadhledem, tak je to opravdu výborné a těšíte se na každý díl. ()

RKBoy

Ked som to pred 6. rokmi videl prvý krát išiel som sa pošťať od smiechu.Plakal som , válal sa po zemi a padal zo stoličky :) V tej dobe to bol "hit" a každý to neustále pozeral.Ach zlaté časy.Neskôr sa to už ale začalo okukávať a jednotlivé diely už začali trošku nudiť.Ale i tak sa jedná o celkom slušnú krvavú zábavu. ()

gpx

Kdyby všechna tvorba byla stejně nápaditá jako Happy tree friends, bylo by na světě překrásně. ()

Izmo123 odpad!

Každý dětský seriál je roztomily ale co třeba seriál který bude vypadat na první pohled pro děti ale když se na tenhle seriál koukne dítě tak z něho dostane trauma až do konce svého života, což je ta nejlepší věc co může člověk udělat, protože tenhle člověk který tenhle seriál vymyslel tak to asi nepromyslel, i když tenhle seriál vypadá zajímavě, tak vás musím opět bohužel zklamat, protože komedie je tady na velice nižší úrovni něco jako u seriálu Mr. Pickles který taky nefunguje ale co u tohohle seriálu funguje je snad je ta krvelačnost která je sice na vysoké úrovni ale tenhle seriál je jednoduše ztráta času, u tohohle seriálu se těžko hledá komedie tak jako u seriálu Mr. Pickles, ani postavy nejsou dobré, v každém díle se každá postava snaží být simpatická jenomže tím jenom všechno zhorší, proto se jedná o další seriál který opět dočista nenávidím, pokud máte rádi černý humor tak tenhle seriál je přesně pro vás, jinak hodnotím: Animace 9/10 Postavy 0/10 Příběh 0/10 Krev 100/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! ()

Tunheber

Hezká odreagovačka, místní komentátoři tento seriál odsuzují, protože není pro děti, problémem je, že pro děti nebyl ani stvořen, jen ten vzhled připomíná dětský pořad. Jinak miluji kontrast dětského vzhledu a morbidního děje, definice mistrovského díla, jakožto sociopat můžu pouze doporučit. ()