Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

Ak.žena

Vlastně mám docela ráda černo-humorné věci, jenže tento seriál je často jen "černý" a ten humor trochu postrádá. Možná na to prostě vždycky nemám náladu, možná to vážně není tak dobré. ()

Script

Nemůžu uvěřit, že je někdo schopen udělat tak krvavou a nechutnou pohádku o zvířátkových postavách! Byli momenty, kdy jsem u toho brečel smíchy, či málem zvracel znechucením. Pak tu bylo dost epizod, kdy mi to nepřišlo vtipné, ale spíše pouze nechutné. 4 hvězdy (pomáhají tomu hrozně ty epizody, u kterých brečíte smíchy). ()

Lachtaan

Absolutní šílenost, u níž se možná zasměju a pobavím dneska, když jsme ji ovšem před lety objevili, dokonce se mi o ní zdálo a mnohokrát to nebylo nic příjemného. Troufnu si říct, že se jedná o horor našeho dětství. ()

Kikania

Fuuuuuj a, uuuaaaa :D Zdesenie brutalitou a zároveň smiech...dve nespojiteľné a predsa spojiteľné prvky práve tu! :D ()

SG_ever

Když se podívám sem tam na nějaký díl tak se zasměju, ale i přesto jsem rád, že jsem u tohoto "seriálu" nikdy nestrávil příliš času v kuse. (65%) ()

T-pack

Nechutnosti je tu dost a o nechutnost tady jde. K tomu jako koření trocha vtipu a nesmíme zapomenout na fakt, že na frak dostávají kreslené postavičky roztomilé až za hrob. Jasný kult! ()

gjjm

Nejlepší animák :) Dejte si tak deset dílů na mobil a už nikdy se nebudete nudit :) Morbidně infantilní zábava, drsný způsob kreslení :) Oblíbená postava: Lumpy, oblíbený díl: Limb :)) ()

shantim

Prvních dvacet třicet dílů funguje skvěle, pak začínají jemně nudit, protože nepřináší nic jiného než obvykle. Ale i tak dávám 90% hvězdiček. ()

sskrblik

Mě to vraždění animovanejch postaviček vtipný nepříjde. Je to něco jako Itchy a Scratchy v Simpsonových a to podle mě zábavný není. Ale ocením alespoň pěknou animaci. ()

Kosmik 1

Ano, je to tak odpudivé až to přitahuje. Rozmýšlel jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, nakonec dávám čtyři... když si vzpomenu, kolikrát jsme se tomu na intru smáli, že jsem pak ani nemohl mluvit. A prosím Vás, takové ty řeči, že to inspiruje mládež k tomu, aby ubližovali zvířatům apod. To je nesmysl, kdo to má totiž v hlavě v pořádku, tak se chová normálně a kdo ne, tomu stejně není pomoci. Chytrý člověk, co má smysl pro humor, se rád zasměje a k těmto lidem se rád zařadím. Nakonec musím dát plný počet, neubránil jsem se a nostalgie je fakt silná. Můj oblíbenec je Lumpy. :-) 95% ()