Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

ixel1

Chvíli to člověka baví, zasměje se u toho, ale celkem rychle to omrzí. A hlavně doufám že se na to nekoukají děti jako na pohádku ! ()

Bojinda

Můj oblíbený díl je ten, kde si Lumpy sám uřeže nohu, aby se vyhnul smrti hlady přimáčknutý pokáceným stromem. ()

Bila_pani

Nechápu, čemu se tam mám smát. Roztomilá zvířátka umírají hodně brutálními smrtmi. Už se klátím... napoprvé jsem si možná říkala "drsný, zvrhlý, originální" - to vše se seriálu upřít nedá - ale já pro tenhle druh "humoru" opravdu nemám pochopení. Navíc originalita tohohle seriálu spočívá v tom, že nikoho jiného už zřejmě taková s prominutím pí*ovina nemůže napadnout; a ještě ji dokonce i zrealizovat... Napoprvé jsem si říkala FAJN, je to něco nového. Zřejmě tahle nechutnost může pár úchylných jedinců bavit (tím se nechci nikoho dotknout :)) Ale druhá řada (pokud je) už fakt může bavit fakt jen zoofily zmixované se sadisty; není tam nic vyššího, žádná parodie, ironie, vtip, prostě jen hromada krve, střev a zvířecích skřeků. ()

Paan

Vyzdvihnu dva díly - první je ten, kde Lumpy kácí strom a ten mu spadne na nohu. Drsné, se závěrečnou pointou ještě drsnější, až vtipnou; druhý, kde mývalové kradou krávu. Jinak celkové hodnocení: ze všeho je třeba si dělat srandu a morbidní humor je taky humor, ale musí být přítomen. Samoúčelná brutalita není k pobavení. Jestli vůbec k něčemu je. ()

Fixa

Mně brutality a násilí ve filmech nedělaj problémy, záleží jen na tom, kdo se na to dívá a jak si to přebere. Přijde mi, ale smutný, že hlavní devizou seriálu je to, jakým způsobem přijdou "roztomilá" zvířátka o život. Někomu to přijde vtipné, ale mně to přijde bezduché. Nepohoršuju se nad tím, ale ani se tím nebavím. Je to prostě jenom rozšíření Itchiho a Scretchyho o pár dalších zvířátek. Nechápu, jak to může mít tolik dílů. Viděl jsem asi tři a byli opravdu o hovnu. Krev, ha, ha, ha..........krev, ha, ha, ha........střeva, ha, ha, ha........krev, ha, ha, ha........ Pro mně nuda ()

Iker..

Nikdy jsem nečekal, že mě něco tak stupidního může tak pobavit... Navíc znělka je fakt chytlavá. Nejvíc jsem se pobavil u dílů s tím Vojákem, ten fakt nemá chybu :) ()

kirmalee

Pro ochránce zvířat horor, pro ty ostatní úžasná zábava. Vždyť taky ano, má to nápad, je to skvěle propracované a všude stříká malinovka. Něco na způsob South Park. BTW-nedoporučuji lidem, kteří opravdu nemají rádi brutality se zvířátkama:) ()

Anazu odpad!

Jak se u tohohle může někdo zasmát, natož dát pět hvězdiček? Co se to s tím světem děje...? ()

Sandai

První díly se mi líbily, ale potom přišla nuda. Pořád totéž dokola. Jenom násilí a krutost nestačí ani u animáků. ()

pantokrator

Boží, nechutná, zlomyslná a krutá parodie na nevkusnou animovanou tvorbu pro nejmenší. Vy, kdo tady tvrdíte, že HTF kazí děti, vy si OPRAVDU myslíte, že TOHLE je určené pro děti? Máte to v hlavách v pořádku? ()

Mountain

Je pravda, že jsem se u toho několikrát zasmála, ale bylo to spíš tím, že jsem už nevěřila vlastním očím. Posaďte před počítač desetileté dítě z nějaké špatně fungující rodiny (otec alkoholik, matka prostitutka), jehož zábavou je šikanovat slabší a ve volných chvílích kupříkladu zaživa upalovat kočky, pusťte mu nějaký jednoduchý animační program, nechte ho tvořit.... a výsledkem bude toto. ()

Sadova302b50

Pravda, u některých „scén“ jsem se zasmála, ale obecně mě to nějak nevzalo. Všechno tu funguje jako kolovrátek, pořád o jednom a tom samém. 39% ()

burg

Nevěřil jsem, že vyjma chobotničkového hentai uvidím někdy nějaký animák nevhodný pro děti - a hle. HTF v plné parádě! ()