Smrt přichází v bílém

• Francie Dead End (více)

Pro Franka a jeho rodinu jsou Vánoce důležitým dnem v roce. Už 20 let je slaví tradičním způsobem. Ale tentokrát se rozhodnou pro malou změnu. Ještě však netuší, že udělali velikou chybu, za kterou zaplatí. Noční můra v podobě mystické ženy v bílém, která prochází nočním lesem a zanechává za sebou smrt, právě začíná... Děsivé černé auto s neviditelným šoférem odváží své oběti přímo do temné noci. Panika a šílenství. Vánoční svátky se mění v peklo... (oficiální text distributora)

radiel

Až některé komentáře mě přemluvili abych se na film podíval,těšil jsem se že se budu bát jako spoustu z vás a hovno.Musel jsem se smát v rozhovorech taty a syna :) to me udrželo v sledování.Jinak konec lehce předvídatelný. ()

Jeffo8

Neudělejte stejnou chybu jako já a nepusťte si tento film v noci, jediné štěstí bylo, že jsem se na to nedíval sám jinak bych se opravdu bál dojít si na záchod. Dokonce to má i hlavu a patu a celé to je o šperkováno tajemnou atmosférou. Chvíle, kdy jde otec do té boudě s pouhou sirkou v úplné tmě, byla pro mě opravdu nejhorší záležitost ve filmu, sice jsem věděl co přijde, ale i tak sem se málem posral. 75% ()

flegmos

Fu... ludia pozor si dajte na tento film! Lebo "toto" je absolutny srackoprdny film pri ktorom sa urcite bat nebudete. Tento film NEMA ATMOSFERU, DIALOGY DETI Z POMOCNEJ SKOLY A POINTA NA KONCI AKO Z MATURITNEJ STUZKOVEJ. Ako tento "pseudohoror" moze byt tak dobre hodneteny naozaj nepochopim. Tvorcovia by sa mali nad sebou zamysliet a prestat TO brat. Tento film odporucam detom od 14 do 15 rokov. Tym spomalenym detom od 16 do 22 rokov. Starsi uz nepozerajte lebo hrozi ze zaspite. ()

ES13

Koukala sem na tenhle horor v noci a sama v bytě. Mohla sem se doslova posra*! Tak takhle dokonale propracovanej horor sem snad v životě neviděla! Nejenže konec sem vůbec nečekala, ale já nečekala nic co se dělo v tom filmu. Jasný je, že po chvíli vám dojde ,,Oni jsou asi mrtví", ale to nemění nic na tom, že to je skvělej horor a v nejbližší době se na něj určitě znova kouknu! ()

Toro8

Pamätám sa ako som s bratom prežívali zimomriavky o tom aké by to bolo keby si musel stále dookola prežiť rovnaký scenár a rovnaké prostredie. Tento film mi to ponúkol a veru nebola by to žiadna sranda. Slepá ulička to je názov pre tento film o ktorom som si myslel že bude len nevysvetliteľná záhada a ono je to "len" záhada. ()

Monkey_Bear

Spíš než horror se dle mě jedná o černou komedii, ale proč ne.. Osazenstvo auta vás nejspíš bude točit tak, že jim všem budete smrt fakt přát. Potlačte nutkání film v půlce vypnout a vydržte do konce, bez něhož bych hvězd dala určitě méně. BTW. Českým distributorům by se mělo zakázat vymýšlet české názvy pro zahraniční filmy. Pokaždé mě to nadzvedne ze židle. ()

Terik88

Tento film jsem chtěla vidět, jelikož spadá do mé oblíbené kategorie (horor a ještě k tomu duchařinka). Po zkouknutí se rozhodně zařadil mezi mé nejoblíbenější. Má úžasnou ponurou atmosféru, kdy nevíte, co, kdy, či odkud na Vás něco vyskočí. Úplně jsem se ponořila do děje. Konec taky mile překvapil. A vtipné hlášky, které tento film rovněž obsahoval, pobavily. Tomuhle počinu jsem se nebála dát 5 hvězd a za sebe určitě doporučuju. ()

Vlad

Musím povedať, že tento film síce fanúšikovi hororov nič svetoborné neukázal, ale napätie a atmosféru dokázal budovať veľmi slušne, oceňujem najmä skvelé zábery kamery vhodne doplnené zvukom a hudbou. Súhlasím ale s názorom, že tých humorných vložiek je až príliš veľa a keďže sú skutočne zábavné, bráni to mrazivej atmosfére rozvinúť sa naplno. Ja osobne som film od polovice vnímal už ako hororovú komédiu. Možno je to škoda, ale mix to nebol zlý a film ako taký sa páčil. 75% ()

Maila odpad!

Předvídatelné, neoriginální a nudné. Ztráta času pro všechny, kdo už viděli víc jak pět hororů a jsou trošku náročnější. Bohužel film nedostál tomu, co na začátku sliboval. Vyvraždit po jednom rodinu na cestě k příbuzným a po každém mrtvém kolem projet v černém autě je asi stejně děsivé, jako dveře přibouchnuté větrem. Na trapné ohranosti přidává také fakt, že se to děje o Vánocích. Och, jaké překvapení, že ve stavu nouze byl jeden z dárků brokovnice. ()

Rimina

Pokud si tenhle film pustíte,riskujete,že už nikdy nikam nepojedete v noci. Ani do Hypermarketu pro něco fakt důležitého.Je to vážně těžké v tom lese, o Štědrém večeru.Čekáte to nejlepší...poklidnou jízdu zasněženou krajinou, za rodinného zpěvu koled a příjezd k milované tetičce,která vás zahrne teplem domova,cukrovím a kakaem.Kdo by čekal,že místo toho,dostanete sice nášup, ale toho,co se vám odvíjí v mysli při těch nejděsivějších představách. Smrt chodí v bílém je vážně lahůdka pro ty, kdo mají rádi čirý strach,vyražený dech a náběh na infarkt.Horůrek je to báječný,zvlášť proto,že vychází z toho co jsme všichni nejednou zažili-jízdu v noci.Strach,byl pro mě umocněný tím, že ve filmu hráli celkem neznámí herci a tak se pro mě celý děj hodně zreálnil. Atmosféra pěkně zralá k nakrájení. ()

storm23

Tenhle film mě svoji atmosférou opravdu dostal, neuvěřitelné psycho. Nejlepším prvkem ve filmu bylo bez pochyb ono černé auto. A co se týče humoru, tak si myslím, že tam krásně pasoval, byl to naprosto nenucený a člověk si musel taky aspoň na chvíli odpočinout od toho psychologického teroru. Rozuzlení jako takové není hlavním klenotem filmu, spíš bych ho viděl jako takovou třešničku aby film měl hlavu i patu. ()

Rathe

Už nikdy víc! Prosím! Tenhle film je naprosto otřesný. Režisérům se nepodařilo spojit hororové prvky s komedií. Tohle spíš skončilo u "komedie", která ani nebyla vtipná. To, že každému členu rodiny hrábne, když jim nějak ublíží žena v bílém působilo hrozně. Na jediné co jsem se těšil, bylo zmordované tělo obětí, kterých jsem se nedočkal, neboť tam ani nebyly ukázáni. Za mě rozhodně palec dolů. ()

sarah.cs

Perfektní horůrek, mně se opravdu hodně líbí. Černý humor ho dělá v mých očích ještě lepším. Závěr mi přišel trošku odfláknutý, ale celkový dojem mi to příliš nepokazilo. Frankova žena byla nejvýraznější postavou, nedalo se jejím komentářům nesmát. Za mě plný počet, ráda na něj kouknu znovu. ;) ()

Grumpy_Woman

Díky přiblblým vtípkům a rodince s troubou-skorozeťákem sem první půlhodinku zvažovala, zda to radši nevypnu. První nástup "bílé paní" byl taky docela otřepaný a působil jako parodie sama sebe. Pak se to začíná celkem slušně rozjíždět a atmosféra přituhuje. Několik postav a nekonečný les úplně k děsivosti a beznaději stačí. Skvěle natočený film, jde to i bez přehnaných počítačových triků. Hodně slušná práce :) ()