Riddick: Temná hrozba představuje spojovací článek mezi filmy Černočerná Tma a Riddick: Kronika Temna. Po opuštění planety obývané krvelačnými tvory se Riddick, Imam a Jack setkají s vesmírnou lodí, jejíž kapitánka loví ty nejhledanější násilníky a vrahy, které však neodevzdává do rukou spravedlnosti, ale dělá si z nich živé sochy. Riddicka samozřejmě zná a chce z něj mít svojí trofej, jenže předtím se chce trochu pobavit a vidět jeho schopnosti v akci... (cyberhawk)

Saimon

"Hold your breath." - Riddick prostě dokáže nakopat prdel komukoli. Boj nožů proti olovu, mutanti,zrůdy,příšery a v neposlední řadě lidé - nikdo neprezije stret s oceli. Tohle je spravnej Riddick zadna Barbie... ()

pulDag

Jestli je Vin Diesel k něčemu dobrý, je to Riddick. Dark Fury je výborně ztvárněná jednohubka, ke které se rád vracím. ()

TSZ

Animovaná vsuvka mezi Černočernou tmu a Kroniku temna. Pro fandy Riddicka je to příjemná povinnost, pro neznalé samozřejmě ztráta času. ()

Doomer

vysvetleni co se delo mezi cernocernou tmou a kronikou temna. Nicmene uplne zbytecne protoze se to dalo domyslet i bez spousty animovane akce ktera byla v podstate bez myslenky a navic slaba, jelikoz sagu o Riddickovi mam rad tak dam 2* ale obavam se ze si to zaslouzi jeste mene. ()

Lavinia odpad!

Kreslená postavička Riddicka s dabovaným hlasem Vina Diesela svádí jednu bitku za druhou s dalšími kreslenými postavičkami, do čehož kňučí bezpohlavní postavička snad budoucí krasavice. Aspoň to dlouho netrvá. (Jen pro skalní fanoušky) ()

Hydr0gen

Vzhledem k délce se nemá moc smysl rozepisovat.Poměrně efektní, i když trochu ulítlé... Hodnocení beru pouze poměr cena/výkon... Jinak o nic zásadního skutečně nejde. ()

L3G1ON4R

Chytlavý spoj mezi Černočernou tmou a Kronikou temna, i když se jedná o animaci. Nic závratného od 30 minutové animačky nečekejte, Riddick (Vin Diesel) bude stále využívat své umění v zabíjení, které se vymstí psychotické umělkyni sbírající vrahy a jiné individua do své sbírky, aby si je mohla vystavit svých piedestalech (Tress MacNeille). ()

kolik27

Kdo viděl oba díly jak Černočerná tma, tak Riddick: Kronika temna, tak mu to přijde spíše jako maličkost ... I když animace se jim celkem vyvedla. ()

McMastamind

Další film o Riddickovi, další pecka. Akce, zabíjení a pak zase akce občas proložená nějakou tou hláškou, u které tvrdost stříká z pusy v podobě protoplazmy, tentokráte v slušivém animovaném kabátě. Škoda, že je to "jen" půldíl. Stačilo vymyslet nějakou jinou primitivní zápletku a mohlo se střílet dál. ()

pekas

Animáky mám rád, dobře, že výplň mezi filmy máme, ale atmoška není až tak dobrá, jako v hraných filmech. 75% ()

aidam

Nedávám pět jenom protože to bylo tak hrozně krátké. Díky animaci jsou akční scény mnohem víc šílené (v dobrém slova smyslu) a spousta věcí, které jsou v hraném filmu trapné jsou v animáči spíše cool. Chtěl bych více dílů v tomto stylu. Tuhle 30 min pohádku už jsem viděl 2x během půl roku, super oddech. ()