poster

Zahraj to znovu, Same

 • USA

  Play It Again, Sam

 • slovenský

  Zahraj to znova, Sam

Komedie / Romantický

USA, 1972, 85 min

Režie:

Herbert Ross

Scénář:

Woody Allen

Kamera:

Owen Roizman

Producenti:

Arthur P. Jacobs

Střih:

Marion Rothman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  *****

  Scénář: Woody Allen .. I guess the secret's not being you, it's being ME. True, you're not too tall and kind of ugly, but what the hell? I'm short enough and ugly enough to succeed on my own. Dokonalá pocta Casablance. A jeden z nejlepších komediálních filmů Woody Allena, který z nejasného důvodu nerežíroval. To ovšem není podstatné - celý snímek stojí pevně na JEHO vytříbeném scénáři. Je plný úžasně živých dialogů, věrných situací a poctivé romantiky, kterou podtrhuje neurotické herectví Allena a přitažlivost Diane Keaton, pro níž to byl jejich první společný projekt a započala tak její velice úspěšná herecká dráha, jejíž vrcholy jsou spojeny právě s Allenem.(15.10.2007)

 • Nathalie
  *****

  Bittersweet symphony made in Casablanca. Pocta klasice, která se sama stala klasikou.(24.10.2007)

 • burina
  *****

  Málokedy mám pri filme pocit, že presne vystihuje moju životnú situáciu...(25.3.2008)

 • emma53
  *****

  Woody a Diane se spolu setkali ještě v pár filmech a je to jedna z nejlepších voleb, co jsem kdy mohla vidět. Přesně tohle jsou filmy, kdy mně tluče srdce radostí, smutkem, kdy se směju a vzápětí jsem smutná, ale nesmírně v pohodě a spokojená. Woody zná život a ženy má prokouknuté naprosto dokonale. Bravo, mistře, bravo Diane a pochopitelně Herberte. Měla jsem díky vám báječné odpoledne. Těším se na další Allenovy perličky, bonbónky a lahůdky v podobě jeho hlášek, či dialogů.......(17.7.2016)

 • Slarque
  ****

  Raný Allen se vším všudy, jen to tentokrát režíroval někdo jiný. Seznamování se a navazování vztahů za absurdního srovnávání se Woodyho Allena s Humphreym Bogartem – dobrý nápad, na který se povedlo nabalit spoustu typicky allenovských neurotických dialogů a situací. Komedie, která je opravdu k smíchu. Pokud jste neviděli Casablancu, máte ovšem hendikep.(21.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace