Sedmnáctiletá těhotná Novalee Nation cestuje z Tennessee do Kalifornie se svým sobeckým přítelem, rádoby muzikantem Willy Jackem. Zastávka poblíž supermarketu Wal-Mart v Oklahomě jí změní celý život. Když totiž vychází z prodejny, zjistí, že Willy Jack je pryč. Na parkovišti zůstal ležet jen její Polaroid. Osamocená a zlomená Novalee se tajně nastěhuje do obrovského supermarketu, kde si bere jídlo a zásoby přímo z regálů. Když přímo na podlaze porodí a její úkryt je prozrazen, stanou se náhle z Novalee a z její dcery Americus hvězdy. Novalee nachází novou rodinu a pomalu se mění z teenagera bez domova v úspěšnou a silnou ženu. (oficiální text distributora)

John80

Žena, ktorú opustí priateľ prenocuje v super market , kde porodí dieťa a časom sa nasťahuje ku kamarátke z nemocnice , bežný príbeh 2* ()

Chamyl

Normální romantická jednohubka na nedělní odpoledne. Neublíží ani nevadí a díky Natalii či Ashley se na ni příjemně dívá. Děj docela příjemně ubíhá a i když se úvodní potenciál z Wal-Martu časem trochu vytratí, tak celé dvě hodinky stopáže utečou v tempu, které nestíhá nudit. ()

LaMadame

Křehká Natalie Portman, díky které tento film shlédnete až do konce. Vcelku zajímavý námět, ovšem mnoho věcí je zde nadbytečných a přehnaných. Především tohle filmu uškodilo a zařadilo ho mezi romantické filmy na nedělní odpoledne. ()

jafuska

romantický film o strastech mladé holky, která se stane matkou ve velmi mladém věku a svoje štěstí si musí sama vybojovat, ano,je to jako z červené knihovny, ale proč ne? člověk si aspon od všech strastí mohl odpočinout a nechat lehce plynou děj, který se mě líbil, ()

lubos.cermak

Kvalitní romantická podívaná na páteční volné odpoledne. Natalie díky jejímu hereckému projevu snadno uvěříte, že se stala matkou dcery, jenž se musí vyrovnat s běžným životem svobodných prvorodiček, které provázejí strasti na venkovském maloměstě. ()

`barocco

Jeden z filmov ktory si pozriem kedykolvek, perfektna titulna skladba country kapely The Warren Brothers a country hviezdy Sary Evans - That's the Beat of a Heart.... film mozno nicim sa nevymykajuci z beznej romantickej hollywoodskej produkcie ale Natalia Portman je v tomto filme tak opustena a zaroven tak statocna ze to nejde inak pre mna ako za 4*... ()

mr.sulas

Mně to přišlo vcelku ucházející,trapné scény střídají poněkud povedené,pořád jsem čekal,že něco přijde a ono to nepřišlo.Ale komplexne se to dalo docela zkousnout! ()

Callie

Romantikou nabušený film, který stojí a padá s Natalií Portman. Na tohle je potřeba trochu životního nadhledu a zkušenosti, aby se to dalo bez předsudků zkonzumovat. Úžasné vedleší postavičky doplňuje v malé skeči Joan Cusack, která mě teda překvapila. Všude hrála kámošku hlavní hrdinky , ale tady je fakt skvělá. ()

Jeer

Na komedii to postrádalo humor (a ten, co tam byl mi nepřišel moc vtipný) a na drama to zase mělo naprosto nereálný a nesmyslný děj. "Romantiky" tam ale bylo požehnaně. To člověk jenom žasne, že má někdo odvahu tohle natočit... A pár postav mi tam šíleně lezlo na nervy, hlavně ta kamarádka hlavní hrdinky. Líbila se mi ale parodie na rockera a uhrančivé oči Jamese Fraina. ()

Cristiena

Strašně hezký film, jež si jako jeden z mála po právu zaslouží označení romantický.Je smutný a zároveň veselý, scéna, kdy Novalee zjistí, že ji přítel nechal v supermarketu a odjel, je neuvěřitelně emotivní, stejně jako ještě pár dalších. ()

ledger

Miluju filmy kde děj plyne pomalu, hrdinové zdolávají životní nástrahy, řeší jak se (konečně) co nejlíp zakousnout do toho života a provinilci nakonec dojdou trestu nebo aspoň zůstanou sami. ()

senoritar

Mě se to moc líbilo. Nádherný a citlivě natočený film o tom, jak nespravedlivý může život být. Natalii Portman moc nemusím, ale v tomhle filmu byla skvělá. Svým výkonem mě nadchnul i James Frain, který u nás není příliš známý, což je škoda. Rozhodně si tento snímek najde své místo v mé filmotéce. ()

aquarkko

Pěkný, ale takový...až moc limonádový. Že má holka problémy a náhodou ju v supermarketu nikdo týdny neobjeví, náhodou se najde pár alkoholiků, co se jí ujmou, náhodou potká lásku, dceruška je dokonalá, ex-přítel skončí špatně, všecko jí vyjde...ne, tak to v životě nechodí, a tohle myslím plánovaně pohádka nebyla. Nebo? ()

Mykolovna

Tak poprvé jsem si řekla: ,,to je ale píčovina"....podruhé jsem si řekla: ,,chci Forneyho!!!!"....a myslím si, že potřetí se mi to bude líbit ještě víc!!! ;D........Je to prostě sladký!..Možná až moc, ale bude se mi po tom krásně usínat ;) ()

majka25

Příjemný, ale nijak zásadní příběh. Zdá se mi to i trošku roztahané, jsou tam velké časové skoky. Ale nemůžu říct, že bych se vyloženě nudila. Najdou se tam zajímavé životní příběhy, ale všechny jsou jen naznačené. Takový průměr, který neurazí - hvězdička navíc za Natalie Portman... ()

walsidal

Musím přiznat, že kdyby v tomhle filmu nehrála Natalie Portman, tak by to byl průměrný tříhvězdičkový film. Ale na kdyby se nehraje. Ani v životě, ani ve filmu. Natalie prostě kouzlem své osobnosti dokázala z tohoto snímku udělat (pro mě) nadprůměrnou podívanou. Představuje zde dívku Novalee, kterou její přítel opustí v té nejbezmocnější situaci: Na cestě z Tennessee do Kalifornie ji v Oklahomě ujede z parkoviště před supermarketem a nechá ji tam těhotnou, bez prostředků a bez střechy nad hlavou. Novalee tráví noci tajně v supermarketu, kde také porodí. Tak začíná příběh proložený jejími setkáváními se zajímavými lidmi, kteří jí na její cestě dokážou pomoci, přestože ona jim nemá zdánlivě co nabídnout, jenom svoji upřímnost a vděčnost. Přesto to není cesta snadná: Její dítě je uneseno, rodinu její přítelkyně Lexie napadne brutální násilník, Thelma, která jí a jejímu dítěti poskytla domov, zahyne při tornádu a Willy, otec jejího dítěte přijde o nohy. Novalee však přesto dokáže postupně uspořádat svůj život… V trochu atypické roli Willyho agentky Ruth zde můžeme vidět Joan Cusack. ()

CSGoddess

Tak tenhle film se mi líbil a spíš sem ho vnímala jako komedii než romantiku. Na odpolední relax jako dělaný. Tehdy mladá a ne tolik proflaklá Portman podává dobrý výkon. Knihu sem sice nečetla ale s filmem sem spokojená. ()