poster

Noční hlídka

 • Rusko

  Nočnoj dozor

 • Rusko

  Ночной Дозор

  (Rusko)
 • Rusko

  Nochnoy dozor

  (Rusko)
 • slovenský

  Nočná hliadka

 • anglický

  Night Watch

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Thriller

Rusko, 2004, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  *****

  Rozhodně zajímavý fantasy počin, ve střední části bohužel poněkud (hodně) zmatečný, a těžko pochopitelný, (proč se vlastně děje to, co se děje, a co že se to vlastně děje), ale přesto silně nadupaný, se skvělou atmosférou a surovým videoklipovým zpracováním. Rozodně sem se nenudil a dávám 5, s tím,že kritiku si nechám na druhej díl.(27.2.2006)

 • Psema
  **

  Nudná, nesoudržná hovadina o tom, kterak východní režisér vyplítval největší rozpočet v dějinách Ruska ve filmu, který většinu času nedává smysl a jen si hraje na další fantaskní velkofilm. Jenže k tomu je kromě peněz potřeba talent a ten Bekmambetovovi zkrátka a dobře chybí. Místo toho nastupuje změť nicneříkajících a nudou ubíjejících obrázků, kterou doprovází rádoby drsná muzika a já si po téměř dvou hodinách připadal jako úplný blbec. Jestli je tohle kult, tak v tom případě můžeme uctívat úplně všechno, co se vyrojí ze zchudlých států a nevypadá to levně.(14.8.2007)

 • Tsunami_X
  ***

  Přespříliš komplikovaný a do sebe zahleděný útvar, který kašle na neobeznámeného diváka a dává mu to dost očitě najevo. Při rezignaci na děj plný hlavních i vedlejších linií je možné nechat se opájet dravou vizuální složkou plnou agresivních nápadů, ale to je asi tak vše. Absolutní neznalost reálií a možností postav pro někoho může znamenat cestu plnou překvapení, v zásadě je to však spíše dosti nudné očekávání dalšího zlomu, které přerůstá v jistou přeplácanost. To, že film vykrádá co může není podstatné omílat, v dnešní době to dělá kde kdo a záleží jen na tom, jak dotyčný umí nakradené zboží zužitkovat. Ovšem klobouk dolů za vytřískání maxima z minima.(4.10.2005)

 • xxmartinxx
  ****

  Celkem chaotické, ale s atmosférou. Má svůj originální styl, který se mu nedá upřít, ale chvílemi bych řekl, že ta stylovost není prostředek, ale účel. A že se film točil ne kvůli příběhu, ale kvůli tomu, aby byl nehorázně cool. Není to vyloženě špatně, ale přeci jenom - chvílemi to na škodu je. Čtyři hvězdy přesto docela s přehledem.(11.12.2009)

 • B!shop
  ****

  Tak napodruhy jsem se uz ve filmu orientoval a tudiz se i bavil daleko vic. Pribeh je sice podavanej docela zmatene, ale je solidni, triky taky nejsou spatny a Timur ma obcas nakej dobrej napad. Nejvetsi problem filmu je asi hlavni hrdina, to je neskutecnej chudak, kterej nic moc neumi a vypada jak kdyz ho vytahly nekde z kanalu. I kdyz celej film pusobi krapet jako vykradacka, tak je povedena a cela ta mytologie zni zajimave.(20.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace