Diane Westonová patří ve škole k nejpopulárnějším roztleskávačkám a její život se točí jen kolem přítele Jacka, školní fotbalové hvězdy, a školního A týmu roztleskávaček, kde je kapitánkou. Vše se však změní, když zjistí, že je těhotná. Rodiče ji vyhodí z domu, takže si s Jackem najdou malý byt a práci. Zatímco Jacka těší, že bude manželem a otcem, Dianin věčný optimismus se brzy začne drolit pod tíhou starostí. Navíc si uvědomí, že Jack nejspíš nebude schopen ji a dítě finančně zajistit. Svěří se kamarádkám, které přijdou s překvapivým řešením, jak získat peníze. Stačí vyloupit banku. Obléknou si elastické obleky, všechny si vycpou břicha, aby zakryly Dianino těhotenství, nasadí si blond latexové masky a vyrazí do banky. Vše sice zdaleka nejde podle plánu, ale loupež se přesto podaří. Média o nich píší jako o Betty Gangu a netají se tím, že je policie bezradná. Potíže se vynoří ze zcela nečekané strany. Dianina odvěká rivalka Lisa, která je kapitánkou B týmu roztleskávaček, odhalí, co dívky provedly. (TV Nova)

salamandrr

Trochu slabší, ale ne že bych se nezasmál...a jelikož další věc co od komedie toho žánru očekávám tam byla, tak proč by ne(krásky v uniformách roztleskávaček) ()

mirecek

Je to takový ten film pro který je slovo sračka slabé... Dal by se označit jako sračka kterou sračka vysrala. Ale tak za demenci a těhotný kostýmy 1*. ()

hlína

Přehnané stupiditě se dá někdy i zasmát...otázka je kde ve filmu končí chtěná stupidita a začíná nechtěná... zřejmě to bude někde brzy po úvodních titulcích... ()

Black-star

Trapná americká komedie, která postrádá notnou dávku normálnosti. Nebo aspoň něčeho za co by stálo ztrácet tímto filmem čas! Ať tak nebo tak, pro mě to byla ztráta času! 1* za snahu... 20% ()

Kvasekus

Snažil sem se fakt sem se snažil, ale nic zajímavýho ani vtipnýho sem na filmu nenašel. Další ze série trapných komedií... ()

Jarduk03

Tak jsem jednoho krásného večera neměl nic na práci a zapnul televizi s vidinou kvalitního pořadu. Příště mi raději seberte ovladač a dejte preventivně facku. Jednu hvězdu dávam za... Kdo četl mé jiné komentáře, nejspíše bude tušit. ()

thesmile odpad!

Absolutně nechápu jakoukoli hvězdičku k tomuhle trapnému nevtipnému filmu. Nechápu jak někdo mohl něco takového vůbec vymyslet. Absolutní odpad! ()

Meow86

Go Betty Go! Ty fajnový kostýmy ve mně probudily cosi vlasteneckého. Na rozdíl od fádních blond paruk z nedávno viděného filmu Kurýr: Restart, byly tyto "květáky" takříkajíc mnohem šťavnatější, originálnější, poutavější, zábavnější a stylovější. Zaškatulkování mezi béčkové teen komedie je bezesporu nevyhnutelné, ale s propadlištěm filmových dějin to má pramálo společného. ()

ElisD

Podle popisu a od pohledu je to katastrofa, ve skutečnosti jedna z lepších školních komedií, svého druhu patří podle mě nejlepších 5 %. Celkově průměr. Objektivně asi 2 hvězdičky, ale dávám za 3 za to, kam se to vyšvihlo ve svém žánru. ()

Hannah1971

Film mě udržel u televize až do konce a ještě mi to inspirativnė vnuklo nápad udělat si u toho manikuru s pedikurou. Takže zas tak děsný to nebylo :-) ()

P@\/EL

Jedna z těch komedie, která sice vyzní dosti naivně, ale na druhou stranu to může být jedno, jelikož si na nic nehraje. Osobně mi tu scházelo více komických situací. Ne že bych se párkrát nezasmál, ale rozhodně toho humoru mohlo být víc. Konec konců i to, že parta puberťaček vykradne banku je svým způsobem originální. ()

Grumpy_Woman

Takhle to dopadne, když splácáte hromadu klišé, přiblblých nápadů a nadsázky. Oproti místnímu hodnocení to bylo milé překvapení. ()