Duna (2021)

Vcelku fajn, ale je to zoufale utahané. Kostýmy, cast a hudba jsou dobré, ale vlastně se tam nic moc nestane, každá scéna je brutálně epická až je to přehnané. Doufejme, že 2 bude lepší

Kryptotunel (2024)

Podařený dokument, osud Ray Trapaniho je prostě neuvěřitelný => 12 trestných činnů, skončí po celé kryptoakci bez vězení, pár měsíců po soudu si koupí za hotovost nový dům a vše je OK... to je naprostý úpadek právní společnosti

Adikts (2024) (seriál)

druhá půlka seriálu je slabší

Druhá světová válka: Na frontě (2023) (seriál)

Podařené, zpracované záběry i ty přidávané, skutečně navozují atmosféru. Více méně by se to dalo vysílat ve školách v hodinách dějepisu

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

vizuálně skvělé, některé hry podařené, ale "hry" kde se pouze vybírají účastníci co jdou dál, to je prostě o ničem. Logicky je to vyplněné žvaněním o ničem. klobou dolů před hrou kuličky, tam autoři dokázali podvést účastníky a dali dohromady přátelé, kteří se museli vyřadit, fakt super nápad a provedení.

Pickupeři (2023) (seriál)

Koukněte na ivys na kluky jak balej holky. Ač vám budou připadat trapný, tak úspěchy za sebou mají. Jak moc to jsou pomíjivé či nevýznamné úspěchy, to už je každého volba: https://www.ceskatelevize.cz/porady/15510927935-pickuperi/

Zaklínač (2019) (seriál)

Fajn zpracování Zaklínače. To, že se to někde rozchází s předlohou či si autoři část příběhu domyslí, to mi zásadně nevadí. Obecně lidi příliš lpí na dokonalém přepisu a neuvědomují si, že to někdy není reálné. Škoda očekávaného odchodu Cavilla, postavu Geralta zosobnil fakt skvěle

Outlast (2023) (pořad)

Pekne, konecne dalsi level reality show. Ovsem moc nechapu zisk obleceni a vybaveni kempu. Prvni den maji plachtu a postupne jim tam přibývají igelity, sítě, elektrikarske stahovaci pasky, provazy.... Asi by to bez dodavek obleceni nebylo realne, ale vybaveni nechapu. Mnoho lidi zminuje nahranost, skutecne to vypada jako pod taktovkou rezisera, ale zivot casto caruje silenejsi pribehy nez scenarista. Kradez spacaku za me jeste byla taktika, pak už jen ukazka kdo je vetsi magor

Z jiného těsta (2023)

Vypnul jsem to kdyz se rodiny sesly. Ma to svetle momenty, ale nestojí za to na ne cekat