Pointa

• slovenský

Pointa

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1988, 118 min

Film zabývající se tématem v době jeho vzniku u nás ne tak rozšířeným, no dnes již také zcela běžným .. stand-up komiky ... Jde o to, postavit se na jeviště a svým vtipem, vystupováním, převleky a tím podle mě největším uměním, jako je vtažením diváka do děje, prostě a jednoduše co nejvíce zaujmout a pobavit .. Tento film pojednává o skloubení této v počátku ne zrovna výnosné činnosti s běžným životem a proto je jakákoliv příležitost prorazit třeba do televizního média velkou výzvou. Film není nikterak strhující a úchvatný .. byl to samozřejmě další osmdesátkový odrazový můstek zejména pro Toma Hankse. I proto stojí za podívání.(20.4.2011)

Bavič Tom Hanks se zamiluje do zdomácnělé "čůzi" Sally Field. A Zmokne. Pointa: Láska je kaberet!!!(16.7.2004)

Vynikajúca komédia, ktorj hlavnou devízou ú herecké výkony Toma a Sally!(4.1.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,042,667Tržby Celosvetovo $-║ Výborný Tom Hanks a správny mix komédie a drámy s dojímavým koncom. /65%/(14.1.2009)

• Han22

Nebyla to komedie, ale spíše pěkná depka a docela i nuda. Pár komických čísel bylo fajn, ale nějak jsem se nedokázal sžít ani s jednou postavou.(28.7.2009)